Прем'єр-ліга - Боснія і Герц.
субота, 27.08.2022
16:30
16:30

Слобода

Посуше
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тузла |
| В гостях: | Posusje |
| Відстань: | 159.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Тушань |
| Вміщує: | 15 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.20 | 4.33 | 1 | 1.18 | 1.95 | |||
| 40% | 34% | 26% | 1.73 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.70 | 2.20 | 1.60 | 3.90 | 1.21 | ||||||
| 78% | 22% | 32% | 68% | 23% | 77% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2022-04-16 | Посуше | 0 - 0 | Слобода |
| 2022-03-06 | Посуше | 1 - 0 | Слобода |
| 2021-09-21 | Слобода | 1 - 1 | Посуше |
Слобода останні 12 матчі
| 2022-08-19 | ФК Сараєво | 1 - 1 | Слобода |
| 2022-08-13 | Слобода | 2 - 0 | Борац Баня-Лука |
| 2022-08-07 | Тузла Сіті | 0 - 0 | Слобода |
| 2022-08-03 | Buducnost Banovici | 2 - 0 | Слобода |
| 2022-07-24 | Широкі Брієг | 2 - 0 | Слобода |
| 2022-07-12 | Слобода | 1 - 0 | Слога |
| 2022-07-05 | Вележ Мостар | 0 - 1 | Слобода |
| 2022-06-22 | Белупо | 5 - 0 | Слобода |
| 2022-05-29 | Слобода | 1 - 1 | Железнічар |
| 2022-05-22 | ФК Сараєво | 1 - 0 | Слобода |
| 2022-05-15 | Слобода | 2 - 1 | Борац Баня-Лука |
| 2022-05-11 | Тузла Сіті | 4 - 1 | Слобода |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 25% | 17% |
Посуше останні 12 матчі
| 2022-08-21 | Посуше | 2 - 2 | Ігман Коніц |
| 2022-08-17 | Тузла Сіті | 3 - 0 | Посуше |
| 2022-08-13 | Посуше | 3 - 2 | Слога |
| 2022-08-06 | ФК Сараєво | 1 - 0 | Посуше |
| 2022-07-30 | Посуше | 0 - 2 | Борац Баня-Лука |
| 2022-07-15 | Посуше | 1 - 1 | Вележ Мостар |
| 2022-07-05 | Вараждин | 1 - 1 | Посуше |
| 2022-05-29 | Посуше | 3 - 0 | Борац Баня-Лука |
| 2022-05-22 | Тузла Сіті | 1 - 2 | Посуше |
| 2022-05-15 | Посуше | 2 - 2 | Зріньскі |
| 2022-05-11 | Прієдор | 0 - 0 | Посуше |
| 2022-05-07 | Посуше | 2 - 0 | Леотар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Широкі Брієг | 5 | +4 | 11 |
| 2 | ФК Сараєво | 7 | -1 | 11 |
| 3 | Тузла Сіті | 5 | +8 | 10 |
| 4 | Борац Баня-Лука | 7 | -1 | 10 |
| 5 | Железнічар | 7 | 0 | 9 |
| 6 | Леотар | 7 | -9 | 7 |
| 7 | Слога | 5 | +1 | 5 |
| 8 | Вележ Мостар | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Ігман Коніц | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Слобода | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Посуше | 6 | -5 | 5 |
| 12 | Зріньскі | 2 | +2 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Слобода | |
| Посуше | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Слобода | Посуше |
|---|---|---|---|
| 1 | Широкі Брієг | ||
| 2 | ФК Сараєво | 1 - 0 | |
| 3 | Тузла Сіті | 3 - 0 | |
| 4 | Борац Баня-Лука | 2 - 0 | |
| 5 | Железнічар | ||
| 6 | Леотар | ||
| 7 | Слога | ||
| 8 | Вележ Мостар | ||
| 9 | Ігман Коніц | ||
| 10 | Слобода | - | |
| 11 | Посуше | - | |
| 12 | Зріньскі |
Позиція в лізі
| Слобода | Посуше | |
| Позиція | 10 | 11 |
| Очки | 5 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 11 |
| Очки | 3 | 0 |
Форма в лізі
| Слобода | Посуше | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 1 |
1
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Слобода | Посуше | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
3 |
6
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
0 |
0
4 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (32) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 19% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (92) | |
| Голи за матч | 2.88 |
| Голи вдома за матч | 1.75 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 88% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 38% |
Слобода наступні 6 матчі
| 2022-08-31 | Ігман Коніц | - | Слобода |
| 2022-09-03 | Слобода | - | Слога |
| 2022-09-07 | Слобода | - | Зріньскі |
| 2022-09-10 | Слобода | - | Железнічар |
| 2022-09-14 | Слобода | - | Вележ Мостар |
| 2022-09-18 | Леотар | - | Слобода |
Посуше наступні 6 матчі
| 2022-08-31 | Посуше | - | Железнічар |
| 2022-09-04 | Леотар | - | Посуше |
| 2022-09-11 | Посуше | - | Зріньскі |
| 2022-09-18 | Широкі Брієг | - | Посуше |
| 2022-09-30 | Вележ Мостар | - | Посуше |
| 2022-10-09 | Посуше | - | Тузла Сіті |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 3.20 | 4.33 |
| Ймовірність | 40% | 34% | 26% |
| 1 @ 1.73 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 1.95 |
| Ймовірність | 71% | 29% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.70 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.60 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.90 | 1.21 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.21 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.66 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-27 12:05. На даний момент можливі зміни!