Друга ліга - Словаччина
неділя, 23.04.2023
09:30
09:30

Слован Бр. B

Погронє
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Братислава |
| В гостях: | Ziar nad Hronom |
| Відстань: | 137.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 09:30 (10:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.40 | 2.70 | 12 | 1.41 | 1.57 | |||
| 34% | 28% | 38% | 1.29 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.63 | 2.10 | 2.50 | 1.46 | ||||||
| 83% | 17% | 67% | 33% | 29% | 71% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2022-10-01 | Погронє | 2 - 2 | Слован Бр. B |
| 2016-11-20 | Погронє | 2 - 1 | Слован Бр. B |
| 2016-09-04 | Слован Бр. B | 1 - 2 | Погронє |
| 2015-10-11 | Погронє | 2 - 0 | Слован Бр. B |
| 2015-08-02 | Слован Бр. B | 1 - 2 | Погронє |
| 2015-05-17 | Слован Бр. B | 1 - 4 | Погронє |
| 2014-10-26 | Слован Бр. B | 0 - 2 | Погронє |
| 2014-08-10 | Погронє | 1 - 2 | Слован Бр. B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 6 | 8 | 6 | 2 | |
| 12% | 12% | 75% | 100% | 75% | 25% |
Слован Бр. B останні 12 матчі
| 2023-04-18 | Пухов | 1 - 0 | Слован Бр. B |
| 2023-04-15 | Прешов | 2 - 1 | Слован Бр. B |
| 2023-04-07 | Слован Бр. B | 2 - 2 | Поважська Бистриця |
| 2023-04-02 | Рача | 1 - 2 | Слован Бр. B |
| 2023-03-26 | Слован Бр. B | 2 - 2 | Миява |
| 2023-03-18 | Дольний Кубін | 3 - 2 | Слован Бр. B |
| 2023-03-05 | Слован Бр. B | 2 - 1 | Дубніца |
| 2023-02-26 | Требішов | 1 - 4 | Слован Бр. B |
| 2023-02-01 | Слован Бр. B | 1 - 0 | Інтер Братислава |
| 2022-11-11 | Слован Бр. B | 3 - 0 | Жиліна B |
| 2022-11-05 | Петржалка | 2 - 0 | Слован Бр. B |
| 2022-10-29 | Шаморин | 2 - 4 | Слован Бр. B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 9 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 75% | 42% |
Погронє останні 12 матчі
| 2023-04-14 | Погронє | 2 - 1 | Пухов |
| 2023-04-08 | Дубніца | 0 - 0 | Погронє |
| 2023-03-31 | Погронє | 3 - 0 | Требішов |
| 2023-03-24 | Жиліна B | 0 - 3 | Погронє |
| 2023-03-17 | Погронє | 4 - 0 | Петржалка |
| 2023-03-12 | Шаморин | 4 - 0 | Погронє |
| 2023-03-03 | Погронє | 1 - 1 | Гуменне |
| 2023-02-25 | Кошице | 2 - 0 | Погронє |
| 2023-02-18 | Погронє | 0 - 1 | Комарно |
| 2023-02-11 | Погронє | 2 - 0 | Середь |
| 2023-01-25 | Петржалка | 2 - 0 | Погронє |
| 2022-11-12 | Погронє | 2 - 1 | Комарно |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 10 | 6 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 50% | 17% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Прешов | 26 | +24 | 58 |
| 2 | Кошице | 26 | +30 | 54 |
| 3 | Комарно | 26 | +15 | 48 |
| 4 | Погронє | 25 | +10 | 39 |
| 5 | Пухов | 26 | +8 | 37 |
| 6 | Слован Бр. B | 25 | -1 | 37 |
| 7 | Миява | 26 | +2 | 36 |
| 8 | Жиліна B | 25 | +3 | 34 |
| 9 | Шаморин | 25 | -5 | 33 |
| 10 | Требішов | 26 | -11 | 32 |
| 11 | Поважська Бистриця | 25 | +3 | 32 |
| 12 | Петржалка | 25 | -7 | 29 |
| 13 | Дольний Кубін | 25 | -19 | 27 |
| 14 | Гуменне | 26 | -14 | 25 |
| 15 | Рача | 25 | -23 | 23 |
| 16 | Дубніца | 26 | -15 | 22 |
Хронологія матчів у лізі
| Слован Бр. B | |
| Погронє | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Слован Бр. B | Погронє |
|---|---|---|---|
| 1 | Прешов | 0 - 3 | |
| 2 | Кошице | 2 - 0 | |
| 3 | Комарно | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Погронє | - | |
| 5 | Пухов | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 6 | Слован Бр. B | - | |
| 7 | Миява | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 8 | Жиліна B | 3 - 0 | 0 - 3* |
| 9 | Шаморин | 4 - 0 | |
| 10 | Требішов | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Поважська Бистриця | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 12 | Петржалка | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 13 | Дольний Кубін | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Гуменне | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Рача | 0 - 1 | |
| 16 | Дубніца | 2 - 1 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Слован Бр. B | Погронє | |
| Позиція | 6 | 4 |
| Очки | 37 | 39 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 7 |
| Очки | 15 | 16 |
Форма в лізі
| Слован Бр. B | Погронє | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
4 10 |
10
9 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
3 5 |
4
4 4 |
Голи в лізі
| Слован Бр. B | Погронє | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
39
40 |
41
31 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
19 |
15
17 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (204) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (577) | |
| Голи за матч | 2.83 |
| Голи вдома за матч | 1.57 |
| Голи в гостях за матч | 1.25 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 29% |
Слован Бр. B наступні 6 матчі
| 2023-04-29 | Комарно | - | Слован Бр. B |
| 2023-05-05 | Слован Бр. B | - | Кошице |
| 2023-05-12 | Гуменне | - | Слован Бр. B |
| 2023-05-19 | Слован Бр. B | - | Шаморин |
| 2023-07-08 | Artis Brno | - | Слован Бр. B |
| 2023-07-28 | Требішов | - | Слован Бр. B |
Погронє наступні 6 матчі
| 2023-04-28 | Погронє | - | Миява |
| 2023-05-07 | Рача | - | Погронє |
| 2023-05-12 | Погронє | - | Поважська Бистриця |
| 2023-05-19 | Прешов | - | Погронє |
| 2023-06-17 | Дун. Стреда | - | Погронє |
| 2023-06-24 | Кошице | - | Погронє |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.40 | 2.70 |
| Ймовірність | 34% | 28% | 38% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 1.57 |
| Ймовірність | 47% | 53% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 4.10 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.20 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.63 | 2.10 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 2.5 @ 1.63 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.46 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.46 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.55 | 2.30 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Так @ 1.55 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-23 08:01. На даний момент можливі зміни!