Клубні товариські матчі
пʼятниця, 20.01.2023
13:00
Слован Бр.
(Словаччина)
Брно
(Чехія)
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Братислава (Слч) |
| В гостях: |
Брно (Чех) |
| Відстань: |
122.1 км |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.30 |
3.50 |
2.45 |
12 |
|
|
|
1.47 |
1.53 |
| 37% |
30% |
33% |
1.26 |
|
|
|
57% |
43% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
4.94 |
|
|
|
1.51 |
2.35 |
|
|
|
2.25 |
1.55 |
| 83% |
17% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
43% |
57% |
Останні 2 прямі зустрічі
|
2022-07-02 |
Брно
|
2 - 2 |
Слован Бр.
|
|
2013-06-09 |
Брно
|
3 - 1 |
Слован Бр.
|
Слован Бр. останні 12 матчі
|
2022-11-30 |
Дун. Стреда
|
2 - 4 |
Слован Бр.
|
|
2022-11-24 |
Слован Бр.
|
4 - 1 |
Злате Моравце
|
|
2022-11-13 |
Слован Бр.
|
2 - 0 |
Ружомберок
|
|
2022-11-06 |
Жиліна
|
4 - 1 |
Слован Бр.
|
|
2022-11-03 |
Жальгіріс
|
1 - 2 |
Слован Бр.
|
|
2022-10-30 |
Слован Бр.
|
1 - 0 |
Л. Мікулаш
|
|
2022-10-27 |
Слован Бр.
|
2 - 1 |
Пюнік Єреван
|
|
2022-10-21 |
Скаліца
|
1 - 4 |
Слован Бр.
|
|
2022-10-16 |
Міхаловце
|
0 - 1 |
Слован Бр.
|
|
2022-10-13 |
Слован Бр.
|
3 - 3 |
Базель
|
|
2022-10-09 |
Тренчин
|
4 - 0 |
Слован Бр.
|
|
2022-10-06 |
Базель
|
0 - 2 |
Слован Бр.
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
10 |
8 |
6 |
| 75% |
8% |
17% |
|
83% |
67% |
50% |
Брно останні 12 матчі
|
2023-01-10 |
Аустрія Відень
|
3 - 4 |
Брно
|
|
2022-12-02 |
Тренчин
|
1 - 2 |
Брно
|
|
2022-11-25 |
Брно
|
3 - 1 |
Спартак Трнава
|
|
2022-11-22 |
Злін
|
0 - 2 |
Брно
|
|
2022-11-17 |
Тепліце
|
2 - 2 |
Брно
|
|
2022-11-13 |
Брно
|
2 - 3 |
Сігма Оломоуц
|
|
2022-11-09 |
Вікторія Пльзень
|
4 - 0 |
Брно
|
|
2022-11-05 |
Чеське Будейовіце
|
3 - 2 |
Брно
|
|
2022-10-30 |
Брно
|
3 - 0 |
Ліберец
|
|
2022-10-22 |
ФК Пардубіце
|
1 - 3 |
Брно
|
|
2022-10-19 |
Таборско
|
1 - 2 |
Брно
|
|
2022-10-15 |
Градец-Кралове
|
2 - 1 |
Брно
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
12 |
11 |
7 |
| 58% |
8% |
33% |
|
100% |
92% |
58% |
Слован Бр. наступні 6 матчі
|
2023-01-25 |
Санкт-Пельтен
|
- |
Слован Бр.
|
|
2023-01-28 |
Зальцбург
|
- |
Слован Бр.
|
|
2023-02-04 |
Банська Бистріца
|
- |
Слован Бр.
|
|
2023-02-07 |
Банська Бистріца
|
- |
Слован Бр.
|
|
2023-02-12 |
Дун. Стреда
|
- |
Слован Бр.
|
|
2023-02-18 |
Слован Бр.
|
- |
Банська Бистріца
|
Брно наступні 6 матчі
|
2023-01-29 |
Млада Болеслав
|
- |
Брно
|
|
2023-02-05 |
Брно
|
- |
Вікторія Пльзень
|
|
2023-02-11 |
Славія Прага
|
- |
Брно
|
|
2023-02-18 |
Брно
|
- |
Острава
|
|
2023-02-25 |
Богеміанс 1905
|
- |
Брно
|
|
2023-03-01 |
Чеське Будейовіце
|
- |
Брно
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.30 |
3.50 |
2.45 |
| Ймовірність |
37% |
30% |
33% |
|
12 @ 1.26 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.47 |
1.53 |
| Ймовірність |
57% |
43% |
|
1X @ 1.47 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.14 |
4.94 |
| Ймовірність |
|
83% |
17% |
|
Більше 1.5 @ 1.14 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.51 |
2.35 |
| Ймовірність |
|
63% |
37% |
|
Більше 2.5 @ 1.51 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.25 |
1.55 |
| Ймовірність |
|
43% |
57% |
|
Менше 3.5 @ 1.55 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.47 |
2.45 |
| Ймовірність |
|
66% |
34% |
|
Так @ 1.47 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-20 12:00. На даний момент можливі зміни!