Дивізіон 2 - Група 2 - Норвегія
неділя, 01.09.2019
12:00
12:00

Сотра

Алта
2 - 3
(0 - 1, 2 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сотра |
| В гостях: | Альта |
| Відстань: | 1 354.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 4.00 | 3.40 | 1X | 1.28 | 1.90 | |||
| 46% | 17% | 37% | 1.28 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.64 | 1.53 | 2.40 | 2.28 | 1.57 | ||||||
| 84% | 16% | 60% | 40% | 40% | 60% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2019-05-12 | Алта | 1 - 0 | Сотра |
Сотра останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Асане | 2 - 1 | Сотра |
| 2019-08-17 | Сотра | 3 - 2 | Берум |
| 2019-08-10 | Елверум | 1 - 2 | Сотра |
| 2019-08-03 | Сотра | 1 - 0 | Флоре |
| 2019-07-27 | Сенья | 1 - 1 | Сотра |
| 2019-07-20 | Сотра | 3 - 3 | Асане |
| 2019-06-22 | Берум | 2 - 2 | Сотра |
| 2019-06-15 | Сотра | 2 - 0 | К'єлсос |
| 2019-06-10 | Одд 2 | 1 - 2 | Сотра |
| 2019-06-05 | Сотра | 3 - 0 | М'єлнер |
| 2019-05-25 | Оппсал | 1 - 1 | Сотра |
| 2019-05-22 | Сотра | 1 - 3 | Хаугесунн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 8 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 67% | 33% |
Алта останні 12 матчі
| 2019-08-25 | Алта | 3 - 2 | Аскер |
| 2019-08-18 | Фрам | 2 - 0 | Алта |
| 2019-08-10 | Алта | 2 - 0 | Оппсал |
| 2019-08-04 | Алта | 1 - 2 | Берум |
| 2019-07-27 | Асане | 3 - 1 | Алта |
| 2019-07-20 | Алта | 3 - 0 | Флоре |
| 2019-06-24 | Одд 2 | 5 - 0 | Алта |
| 2019-06-20 | Алта | 1 - 4 | Стабек |
| 2019-06-16 | Алта | 3 - 1 | Елверум |
| 2019-06-10 | Аскер | 2 - 2 | Алта |
| 2019-06-01 | Оппсал | 3 - 1 | Алта |
| 2019-05-26 | Алта | 3 - 2 | Фрам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 12 | 10 | 8 | |
| 42% | 8% | 50% | 100% | 83% | 67% |
Таблиця Дивізіон 2 - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гроруд | 18 | +15 | 39 |
| 2 | К'єлсос | 17 | +14 | 33 |
| 3 | Асане | 18 | +19 | 31 |
| 4 | Сотра | 16 | +7 | 28 |
| 5 | Фрам | 17 | +10 | 26 |
| 6 | Алта | 17 | -1 | 26 |
| 7 | Берум | 18 | -3 | 24 |
| 8 | Аскер | 17 | -1 | 22 |
| 9 | Елверум | 17 | -4 | 21 |
| 10 | Флоре | 18 | -7 | 20 |
| 11 | Одд 2 | 17 | +1 | 18 |
| 12 | М'єлнер | 17 | -16 | 16 |
| 13 | Сенья | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Оппсал | 18 | -22 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Сотра | |
| Алта | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сотра | Алта |
|---|---|---|---|
| 1 | Гроруд | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 2 | К'єлсос | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Асане | 3 - 3 | 3 - 1 |
| 4 | Сотра | - | |
| 5 | Фрам | 2 - 0 | |
| 6 | Алта | - | |
| 7 | Берум | 3 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | Аскер | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 9 | Елверум | ||
| 10 | Флоре | 1 - 0 | |
| 11 | Одд 2 | 5 - 0 | |
| 12 | М'єлнер | 3 - 0 | |
| 13 | Сенья | ||
| 14 | Оппсал | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Сотра | Алта | |
| Позиція | 4 | 6 |
| Очки | 28 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 12 |
| Очки | 16 | 4 |
Форма в лізі
| Сотра | Алта | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
4 4 |
8
2 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 1 |
1
1 6 |
Голи в лізі
| Сотра | Алта | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
19 |
27
28 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
6 |
7
20 |
Загальна статистика для Дивізіон 2 - Група 2
| Матчі (121) | |
| Перемоги вдома | 51% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (389) | |
| Голи за матч | 3.21 |
| Голи вдома за матч | 1.93 |
| Голи в гостях за матч | 1.28 |
| Домашня команда забила в | 88% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 61% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 62% |
| Більше 3.5 | 42% |
Сотра наступні 6 матчі
| 2019-09-07 | Гроруд | - | Сотра |
| 2019-09-11 | Сотра | - | Елверум |
| 2019-09-15 | Сотра | - | Фрам |
| 2019-09-22 | Аскер | - | Сотра |
| 2019-09-28 | Сотра | - | Оппсал |
| 2019-10-06 | Сотра | - | Сенья |
Алта наступні 6 матчі
| 2019-09-08 | Алта | - | Асане |
| 2019-09-15 | М'єлнер | - | Алта |
| 2019-09-22 | Алта | - | К'єлсос |
| 2019-09-28 | Флоре | - | Алта |
| 2019-10-06 | Алта | - | Одд 2 |
| 2019-10-13 | Елверум | - | Алта |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 4.00 | 3.40 |
| Ймовірність | 46% | 17% | 37% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.90 |
| Ймовірність | 55% | 45% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.64 | |
| Ймовірність | 84% | 16% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.40 | |
| Ймовірність | 60% | 40% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.28 | 1.57 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.57 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.58 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-01 08:03. На даний момент можливі зміни!