Чемпіона́т Сан-Мари́но - Сан-Марино
субота, 17.12.2022
14:00
14:00

Тре Пенне

Фольгоре
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сан-Марино |
| В гостях: | Фальчіано |
| Відстань: | 7.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фонте дель Ово (Кайлунго) |
| Вміщує: | 500 |
| Розміри: | 100 x 55 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 4.33 | 6.25 | 1 | 1.10 | 2.75 | |||
| 48% | 28% | 24% | 1.39 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | 1.68 | 2.05 | - | - | ||||||
| 75% | 25% | 51% | 49% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-08 | Тре Пенне | 0 - 0 | Фольгоре |
| 2021-11-27 | Фольгоре | 2 - 4 | Тре Пенне |
| 2021-02-28 | Фольгоре | 1 - 0 | Тре Пенне |
| 2020-01-18 | Фольгоре | 0 - 0 | Тре Пенне |
| 2019-05-05 | Фольгоре | 1 - 1 | Тре Пенне |
| 2019-04-28 | Тре Пенне | 1 - 0 | Фольгоре |
| 2018-09-29 | Фольгоре | 3 - 0 | Тре Пенне |
| 2018-05-13 | Тре Пенне | 0 - 0 | Фольгоре |
| 2018-01-21 | Фольгоре | 1 - 0 | Тре Пенне |
| 2017-05-16 | Тре Пенне | 1 - 0 | Фольгоре |
| 2017-04-13 | Тре Пенне | 2 - 2 | Фольгоре |
| 2016-11-05 | Фольгоре | 0 - 1 | Тре Пенне |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 4 | 3 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 33% | 25% | 17% |
Тре Пенне останні 12 матчі
| 2022-12-14 | Ювенес Догана | 0 - 3 | Тре Пенне |
| 2022-12-10 | Космос | 1 - 0 | Тре Пенне |
| 2022-12-04 | Тре Пенне | 3 - 1 | Сан-Джованні |
| 2022-11-30 | Тре Пенне | 1 - 3 | Ювенес Догана |
| 2022-11-25 | Лібертас | 0 - 1 | Тре Пенне |
| 2022-11-12 | Тре Пенне | 1 - 1 | Фіорентіно |
| 2022-11-05 | Віртус | 0 - 0 | Тре Пенне |
| 2022-10-22 | Ла Фіоріта | 0 - 1 | Тре Пенне |
| 2022-10-19 | Пеннаросса | 1 - 4 | Тре Пенне |
| 2022-10-16 | Тре Пенне | 2 - 2 | Ювенес Догана |
| 2022-10-08 | Мурата | 1 - 4 | Тре Пенне |
| 2022-10-05 | Тре Пенне | 0 - 0 | Пеннаросса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 6 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 50% | 42% |
Фольгоре останні 12 матчі
| 2022-12-14 | Фольгоре | 2 - 2 | Мурата |
| 2022-12-11 | Фольгоре | 1 - 1 | Віртус |
| 2022-11-30 | Мурата | 1 - 1 | Фольгоре |
| 2022-11-26 | Фольгоре | 4 - 1 | Кайлунго |
| 2022-11-12 | Тре Фіорі | 2 - 0 | Фольгоре |
| 2022-11-06 | Фольгоре | 1 - 2 | Ювенес Догана |
| 2022-10-22 | Доманьяно | 2 - 1 | Фольгоре |
| 2022-10-18 | Фольгоре | 2 - 2 | Сан-Джованні |
| 2022-10-15 | Фольгоре | 4 - 1 | Мурата |
| 2022-10-08 | Фольгоре | 1 - 2 | Сан-Джованні |
| 2022-10-05 | Сан-Джованні | 0 - 0 | Фольгоре |
| 2022-10-02 | Фаетано | 0 - 3 | Фольгоре |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 8 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 67% | 33% |
Таблиця Чемпіона́т Сан-Мари́но
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ла Фіоріта | 12 | +12 | 30 |
| 2 | Космос | 11 | +17 | 26 |
| 3 | Тре Фіорі | 11 | +12 | 25 |
| 4 | Тре Пенне | 11 | +11 | 24 |
| 5 | Віртус | 11 | +8 | 22 |
| 6 | Фаетано | 11 | -6 | 16 |
| 7 | Лібертас | 11 | +1 | 14 |
| 8 | Сан-Джованні | 11 | -8 | 13 |
| 9 | Ювенес Догана | 12 | -2 | 12 |
| 10 | Пеннаросса | 11 | +3 | 11 |
| 11 | Фольгоре | 11 | -1 | 11 |
| 12 | Доманьяно | 12 | -5 | 9 |
| 13 | Кайлунго | 11 | -11 | 9 |
| 14 | Мурата | 11 | -15 | 6 |
| 15 | Фіорентіно | 11 | -16 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Тре Пенне | |
| Фольгоре | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Тре Пенне | Фольгоре |
|---|---|---|---|
| 1 | Ла Фіоріта | ||
| 2 | Космос | ||
| 3 | Тре Фіорі | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Тре Пенне | - | |
| 5 | Віртус | ||
| 6 | Фаетано | 0 - 3 | |
| 7 | Лібертас | 0 - 0 | |
| 8 | Сан-Джованні | 3 - 1 | |
| 9 | Ювенес Догана | 2 - 2 | |
| 10 | Пеннаросса | 4 - 0 | |
| 11 | Фольгоре | - | |
| 12 | Доманьяно | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Кайлунго | ||
| 14 | Мурата | ||
| 15 | Фіорентіно | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Тре Пенне | Фольгоре | |
| Позиція | 4 | 11 |
| Очки | 24 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 12 |
| Очки | 11 | 4 |
Форма в лізі
| Тре Пенне | Фольгоре | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
3 1 |
3
2 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 0 |
1
1 3 |
Голи в лізі
| Тре Пенне | Фольгоре | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
7 |
15
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
5 |
4
8 |
Загальна статистика для Чемпіона́т Сан-Мари́но
| Матчі (84) | |
| Перемоги вдома | 37% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 42% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (236) | |
| Голи за матч | 2.81 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 1.37 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 30% |
Тре Пенне наступні 6 матчі
| 2023-01-08 | Пеннаросса | - | Тре Пенне |
| 2023-01-15 | Тре Пенне | - | Фаетано |
| 2023-01-25 | Тре Пенне | - | Лібертас |
| 2023-01-28 | Тре Пенне | - | Кайлунго |
| 2023-02-04 | Доманьяно | - | Тре Пенне |
| 2023-02-08 | Лібертас | - | Тре Пенне |
Фольгоре наступні 6 матчі
| 2023-01-07 | Фольгоре | - | Космос |
| 2023-01-14 | Фіорентіно | - | Фольгоре |
| 2023-01-21 | Фольгоре | - | Лібертас |
| 2023-01-25 | Віртус | - | Фольгоре |
| 2023-01-29 | Ла Фіоріта | - | Фольгоре |
| 2023-02-04 | Фольгоре | - | Пеннаросса |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 4.33 | 6.25 |
| Ймовірність | 48% | 28% | 24% |
| 1 @ 1.39 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 2.75 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | - | - | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.68 | 2.05 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.68 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | - | - | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.86 | 1.83 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.86 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-17 12:04. На даний момент можливі зміни!