Чемпіона́т Сан-Мари́но - Сан-Марино
субота, 15.04.2023
14:00
14:00

Тре Пенне

Пеннаросса
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сан-Марино |
| В гостях: | Кєсануова |
| Відстань: | 4.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Фонте дель Ово (Кайлунго) |
| Вміщує: | 500 |
| Розміри: | 100 x 55 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 5.25 | 10.00 | 1 | 1.04 | 3.80 | |||
| 58% | 22% | 20% | 1.23 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | 2.30 | 1.55 | ||||||
| 82% | 18% | 59% | 41% | 38% | 62% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-01-08 | Пеннаросса | 1 - 4 | Тре Пенне |
| 2022-10-19 | Пеннаросса | 1 - 4 | Тре Пенне |
| 2022-10-05 | Тре Пенне | 0 - 0 | Пеннаросса |
| 2022-03-13 | Пеннаросса | 1 - 1 | Тре Пенне |
| 2021-12-04 | Тре Пенне | 3 - 0 | Пеннаросса |
| 2021-05-05 | Пеннаросса | 1 - 2 | Тре Пенне |
| 2020-09-26 | Пеннаросса | 1 - 3 | Тре Пенне |
| 2018-10-21 | Пеннаросса | 3 - 2 | Тре Пенне |
| 2018-03-14 | Пеннаросса | 0 - 5 | Тре Пенне |
| 2017-09-30 | Тре Пенне | 0 - 0 | Пеннаросса |
| 2017-03-12 | Пеннаросса | 1 - 7 | Тре Пенне |
| 2016-09-24 | Тре Пенне | 0 - 2 | Пеннаросса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 50% |
Тре Пенне останні 12 матчі
| 2023-04-12 | Фольгоре | 0 - 4 | Тре Пенне |
| 2023-04-05 | Тре Пенне | 2 - 2 | Космос |
| 2023-04-01 | Сан-Джованні | 2 - 3 | Тре Пенне |
| 2023-03-17 | Тре Пенне | 4 - 0 | Лібертас |
| 2023-03-11 | Фіорентіно | 1 - 5 | Тре Пенне |
| 2023-03-08 | Тре Пенне | 2 - 1 | Віртус |
| 2023-03-05 | Тре Пенне | 1 - 1 | Ла Фіоріта |
| 2023-02-25 | Ювенес Догана | 0 - 1 | Тре Пенне |
| 2023-02-19 | Тре Пенне | 2 - 0 | Мурата |
| 2023-02-12 | Тре Фіорі | 1 - 2 | Тре Пенне |
| 2023-02-08 | Лібертас | 0 - 2 | Тре Пенне |
| 2023-02-04 | Доманьяно | 1 - 2 | Тре Пенне |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 11 | 8 | 5 | |
| 83% | 17% | 0% | 92% | 67% | 42% |
Пеннаросса останні 12 матчі
| 2023-04-11 | Пеннаросса | 0 - 7 | Лібертас |
| 2023-04-06 | Фіорентіно | 2 - 5 | Пеннаросса |
| 2023-04-01 | Пеннаросса | 1 - 4 | Ювенес Догана |
| 2023-03-18 | Ла Фіоріта | 2 - 0 | Пеннаросса |
| 2023-03-12 | Пеннаросса | 0 - 2 | Фаетано |
| 2023-03-08 | Доманьяно | 0 - 1 | Пеннаросса |
| 2023-03-05 | Пеннаросса | 3 - 0 | Кайлунго |
| 2023-02-26 | Тре Фіорі | 2 - 0 | Пеннаросса |
| 2023-02-18 | Пеннаросса | 0 - 4 | Космос |
| 2023-02-04 | Фольгоре | 2 - 1 | Пеннаросса |
| 2023-01-28 | Пеннаросса | 2 - 3 | Мурата |
| 2023-01-22 | Сан-Джованні | 1 - 1 | Пеннаросса |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 11 | 7 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 92% | 58% | 42% |
Таблиця Чемпіона́т Сан-Мари́но
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тре Пенне | 26 | +37 | 62 |
| 2 | Космос | 26 | +44 | 61 |
| 3 | Ла Фіоріта | 27 | +23 | 57 |
| 4 | Тре Фіорі | 26 | +27 | 56 |
| 5 | Віртус | 26 | +24 | 51 |
| 6 | Лібертас | 26 | +14 | 43 |
| 7 | Фольгоре | 26 | -13 | 28 |
| 8 | Доманьяно | 26 | -7 | 26 |
| 9 | Ювенес Догана | 27 | -11 | 26 |
| 10 | Мурата | 26 | -20 | 26 |
| 11 | Пеннаросса | 26 | -14 | 25 |
| 12 | Сан-Джованні | 26 | -22 | 23 |
| 13 | Фаетано | 26 | -27 | 22 |
| 14 | Фіорентіно | 26 | -26 | 20 |
| 15 | Кайлунго | 26 | -29 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Тре Пенне | |
| Пеннаросса | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Тре Пенне | Пеннаросса |
|---|---|---|---|
| 1 | Тре Пенне | - | |
| 2 | Космос | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Ла Фіоріта | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Тре Фіорі | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Віртус | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Лібертас | 4 - 0 | 3 - 3 |
| 7 | Фольгоре | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Доманьяно | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Ювенес Догана | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 10 | Мурата | 2 - 0 | 2 - 4 |
| 11 | Пеннаросса | - | |
| 12 | Сан-Джованні | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Фаетано | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Фіорентіно | 1 - 1 | 2 - 5 |
| 15 | Кайлунго | 3 - 0 | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Тре Пенне | Пеннаросса | |
| Позиція | 1 | 11 |
| Очки | 62 | 25 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 11 |
| Очки | 28 | 14 |
Форма в лізі
| Тре Пенне | Пеннаросса | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
19
5 2 |
7
4 15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
4 1 |
4
2 7 |
Голи в лізі
| Тре Пенне | Пеннаросса | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
56
19 |
38
52 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
11 |
19
22 |
Загальна статистика для Чемпіона́т Сан-Мари́но
| Матчі (196) | |
| Перемоги вдома | 34% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 43% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (582) | |
| Голи за матч | 2.97 |
| Голи вдома за матч | 1.46 |
| Голи в гостях за матч | 1.51 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 82% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 35% |
Тре Пенне наступні 6 матчі
| 2023-04-23 | Фаетано | - | Тре Пенне |
| 2023-05-27 | Віртус | - | Тре Пенне |
| 2023-06-27 | Тре Пенне | - | Брейдаблік К. |
| 2023-07-25 | Тре Пенне | - | Валмієра |
| 2023-08-01 | Валмієра | - | Тре Пенне |
| 2023-09-01 | Тре Пенне | - | Віртус |
Пеннаросса наступні 6 матчі
| 2023-04-23 | Пеннаросса | - | Віртус |
| 2023-09-15 | Пеннаросса | - | Фіорентіно |
| 2023-09-22 | Віртус | - | Пеннаросса |
| 2023-09-28 | Фольгоре | - | Пеннаросса |
| 2023-10-01 | СМ Академі | - | Пеннаросса |
| 2023-10-04 | Пеннаросса | - | Тре Фіорі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 5.25 | 10.00 |
| Ймовірність | 58% | 22% | 20% |
| 1 @ 1.23 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.04 | 3.80 |
| Ймовірність | 74% | 26% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | - | - | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | - | - | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.55 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.55 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.68 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 2.05 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-15 12:00. На даний момент можливі зміни!