Клубні товариські матчі
субота, 11.07.2026
14:00
Спарта Прага
(Чехія)
Гамба Осака
(Японія)
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Прага (Чех) |
| В гостях: |
Suita (Япо) |
| Відстань: |
8 950.8 км |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.64 |
3.78 |
4.32 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.08 |
| 40% |
31% |
29% |
1.64 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.16 |
|
|
|
1.62 |
2.13 |
|
|
|
2.56 |
1.43 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Спарта Прага останні 12 матчі
|
2026-05-24 |
Спарта Прага
|
2 - 1 |
Градец-Кралове
|
|
2026-05-17 |
Ліберец
|
0 - 2 |
Спарта Прага
|
|
2026-05-12 |
Спарта Прага
|
0 - 0 |
Вікторія Пльзень
|
|
2026-05-09 |
Славія Прага
|
0 - 3 |
Спарта Прага
|
|
2026-05-03 |
Спарта Прага
|
2 - 0 |
Яблонец
|
|
2026-04-25 |
Богеміанс 1905
|
2 - 0 |
Спарта Прага
|
|
2026-04-18 |
Спарта Прага
|
3 - 1 |
Яблонец
|
|
2026-04-12 |
Тепліце
|
0 - 1 |
Спарта Прага
|
|
2026-04-05 |
Спарта Прага
|
2 - 0 |
Карвіна
|
|
2026-03-19 |
Спарта Прага
|
0 - 4 |
АЗ Алкмар
|
|
2026-03-15 |
Спарта Прага
|
5 - 2 |
Словацко
|
|
2026-03-12 |
АЗ Алкмар
|
2 - 1 |
Спарта Прага
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
10 |
6 |
3 |
| 67% |
8% |
25% |
|
83% |
50% |
25% |
Гамба Осака останні 12 матчі
|
2026-06-06 |
Токіо Верді
|
2 - 4 |
Гамба Осака
|
|
2026-05-30 |
Гамба Осака
|
1 - 1 |
Токіо Верді
|
|
2026-05-24 |
Сімідзу Ес-Пулс
|
1 - 2 |
Гамба Осака
|
|
2026-05-16 |
Аль-Наср
|
0 - 1 |
Гамба Осака
|
|
2026-05-10 |
Гамба Осака
|
0 - 1 |
Хіросіма
|
|
2026-05-06 |
Нагоя Грампус
|
2 - 1 |
Гамба Осака
|
|
2026-05-02 |
Гамба Осака
|
5 - 0 |
Вісел Кобе
|
|
2026-04-29 |
Кіото
|
1 - 1 |
Гамба Осака
|
|
2026-04-25 |
В-Варен Нагасакі
|
1 - 1 |
Гамба Осака
|
|
2026-04-22 |
Гамба Осака
|
1 - 2 |
Авіспа Фукуока
|
|
2026-04-19 |
Гамба Осака
|
2 - 2 |
Окаяма
|
|
2026-04-15 |
Бангкок Юн.
|
0 - 3 |
Гамба Осака
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
25% |
Спарта Прага наступні 6 матчі
|
2026-07-16 |
Ягеллонія
|
- |
Спарта Прага
|
|
2026-07-17 |
Норшелланн
|
- |
Спарта Прага
|
|
2026-07-25 |
Брно
|
- |
Спарта Прага
|
|
2026-07-31 |
Спарта Прага
|
- |
Злін
|
|
2026-08-04 |
Спарта Прага
|
- |
Ліон
|
|
2026-08-08 |
Млада Болеслав
|
- |
Спарта Прага
|
Гамба Осака наступні 6 матчі
|
2026-07-15 |
Зальцбург
|
- |
Гамба Осака
|
|
2026-07-24 |
Канадзава
|
- |
Гамба Осака
|
|
2026-08-07 |
Гамба Осака
|
- |
Урава Ред Дайм.
|
|
2026-08-11 |
Канвон
|
- |
Гамба Осака
|
|
2026-08-15 |
Міто
|
- |
Гамба Осака
|
|
2026-08-22 |
Нагоя Грампус
|
- |
Гамба Осака
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.64 |
3.78 |
4.32 |
| Ймовірність |
40% |
31% |
29% |
|
1 @ 1.64 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.17 |
2.08 |
| Ймовірність |
68% |
32% |
|
1X @ 1.17 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.18 |
4.16 |
| Ймовірність |
|
77% |
23% |
|
Більше 1.5 @ 1.18 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.62 |
2.13 |
| Ймовірність |
|
56% |
44% |
|
Більше 2.5 @ 1.62 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.56 |
1.43 |
| Ймовірність |
|
35% |
65% |
|
Менше 3.5 @ 1.43 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.64 |
2.11 |
| Ймовірність |
|
57% |
43% |
|
Так @ 1.64 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2026-07-11 12:05. На даний момент можливі зміни!