Ередивізі - Нідерланди
субота, 05.10.2019
18:45
18:45

Спарта Роттердам

Твенте
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Роттердам |
| В гостях: | Енсхеде |
| Відстань: | 168.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Sparta Stadion Het Kasteel |
| Вміщує: | 11 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 4.00 | 3.80 | 1 | 1.25 | 1.90 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.80 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 88% | 12% | 76% | 24% | 66% | 34% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-02-08 | Спарта Роттердам | 0 - 3 | Твенте |
| 2018-08-17 | Твенте | 2 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2018-02-18 | Твенте | 1 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2017-09-10 | Спарта Роттердам | 1 - 0 | Твенте |
| 2017-05-07 | Спарта Роттердам | 1 - 0 | Твенте |
| 2016-08-27 | Твенте | 3 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2010-03-27 | Твенте | 3 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2010-01-27 | Спарта Роттердам | 0 - 4 | Твенте |
| 2009-08-01 | Спарта Роттердам | 0 - 2 | Твенте |
| 2009-02-22 | Спарта Роттердам | 1 - 2 | Твенте |
| 2008-12-06 | Твенте | 6 - 2 | Спарта Роттердам |
| 2008-01-27 | Твенте | 1 - 2 | Спарта Роттердам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 8 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 67% | 25% |
Спарта Роттердам останні 12 матчі
| 2019-09-28 | Фортуна Сіттард | 0 - 0 | Спарта Роттердам |
| 2019-09-21 | Спарта Роттердам | 4 - 0 | Валвейк |
| 2019-09-14 | АЗ Алкмар | 5 - 1 | Спарта Роттердам |
| 2019-09-01 | Спарта Роттердам | 1 - 4 | Аякс |
| 2019-08-25 | Зволле | 2 - 2 | Спарта Роттердам |
| 2019-08-17 | Ден Гааг | 1 - 2 | Спарта Роттердам |
| 2019-08-09 | Спарта Роттердам | 4 - 1 | ВВВ Венло |
| 2019-08-04 | Феєнорд | 2 - 2 | Спарта Роттердам |
| 2019-07-24 | Ден Босх | 0 - 3 | Спарта Роттердам |
| 2019-07-24 | Спарта Роттердам | 3 - 0 | Ден Босх |
| 2019-07-20 | Спарта Роттердам | 3 - 0 | НАК Бреда |
| 2019-07-17 | Віллем ІІ | 0 - 3 | Спарта Роттердам |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 11 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 92% | 50% |
Твенте останні 12 матчі
| 2019-09-29 | Феєнорд | 5 - 1 | Твенте |
| 2019-09-20 | Твенте | 2 - 3 | Хераклес |
| 2019-09-15 | Фортуна Сіттард | 2 - 3 | Твенте |
| 2019-09-01 | Твенте | 3 - 1 | Утрехт |
| 2019-08-24 | Херенвен | 0 - 0 | Твенте |
| 2019-08-18 | Твенте | 3 - 3 | Валвейк |
| 2019-08-10 | Гронінген | 1 - 3 | Твенте |
| 2019-08-03 | Твенте | 1 - 1 | ПСВ Ейндговен |
| 2019-07-28 | Твенте | 1 - 0 | Коньяспор |
| 2019-07-23 | Твенте | 1 - 1 | Шальке |
| 2019-07-20 | Твенте | 0 - 0 | Левен |
| 2019-07-05 | Твенте | 0 - 0 | Аль-Вахда |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 8 | 6 | 6 | |
| 33% | 50% | 17% | 67% | 50% | 50% |
Таблиця Ередивізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аякс | 8 | +21 | 20 |
| 2 | ПСВ Ейндговен | 8 | +17 | 20 |
| 3 | АЗ Алкмар | 8 | +15 | 19 |
| 4 | Вітесс | 8 | +4 | 17 |
| 5 | Утрехт | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Феєнорд | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Спарта Роттердам | 8 | +1 | 12 |
| 8 | Твенте | 8 | 0 | 12 |
| 9 | Віллем ІІ | 8 | -3 | 12 |
| 10 | Хераклес | 8 | -3 | 11 |
| 11 | Херенвен | 8 | +2 | 10 |
| 12 | Гронінген | 9 | -2 | 10 |
| 13 | ВВВ Венло | 8 | -7 | 9 |
| 14 | ФК Еммен | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Зволле | 8 | -7 | 7 |
| 16 | Ден Гааг | 8 | -6 | 6 |
| 17 | Фортуна Сіттард | 8 | -13 | 3 |
| 18 | Валвейк | 9 | -21 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Спарта Роттердам | |
| Твенте | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Спарта Роттердам | Твенте |
|---|---|---|---|
| 1 | Аякс | 1 - 4 | |
| 2 | ПСВ Ейндговен | ||
| 3 | АЗ Алкмар | ||
| 4 | Вітесс | ||
| 5 | Утрехт | ||
| 6 | Феєнорд | 5 - 1 | |
| 7 | Спарта Роттердам | - | |
| 8 | Твенте | - | |
| 9 | Віллем ІІ | ||
| 10 | Хераклес | ||
| 11 | Херенвен | 0 - 0 | |
| 12 | Гронінген | 1 - 3 | |
| 13 | ВВВ Венло | 4 - 1 | |
| 14 | ФК Еммен | ||
| 15 | Зволле | ||
| 16 | Ден Гааг | ||
| 17 | Фортуна Сіттард | 2 - 3 | |
| 18 | Валвейк | 4 - 0 |
Позиція в лізі
| Спарта Роттердам | Твенте | |
| Позиція | 7 | 8 |
| Очки | 12 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 5 |
| Очки | 6 | 7 |
Форма в лізі
| Спарта Роттердам | Твенте | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 2 |
3
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 1 |
2
1 1 |
Голи в лізі
| Спарта Роттердам | Твенте | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
15 |
16
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
5 |
7
8 |
Загальна статистика для Ередивізі
| Матчі (73) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (248) | |
| Голи за матч | 3.40 |
| Голи вдома за матч | 1.93 |
| Голи в гостях за матч | 1.47 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 60% |
| Більше 1.5 | 89% |
| Більше 2.5 | 67% |
| Більше 3.5 | 49% |
Спарта Роттердам наступні 6 матчі
| 2019-10-20 | Гронінген | - | Спарта Роттердам |
| 2019-10-27 | Спарта Роттердам | - | Утрехт |
| 2019-10-30 | Спарта Роттердам | - | Волендам |
| 2019-11-02 | Спарта Роттердам | - | ПСВ Ейндговен |
| 2019-11-09 | Херенвен | - | Спарта Роттердам |
| 2019-11-24 | Спарта Роттердам | - | Вітесс |
Твенте наступні 6 матчі
| 2019-10-19 | Твенте | - | Віллем ІІ |
| 2019-10-25 | Твенте | - | ФК Еммен |
| 2019-11-02 | АЗ Алкмар | - | Твенте |
| 2019-11-10 | Твенте | - | Зволле |
| 2019-11-24 | ВВВ Венло | - | Твенте |
| 2019-12-01 | Твенте | - | Аякс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 4.00 | 3.80 |
| Ймовірність | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.90 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.50 | |
| Ймовірність | 88% | 12% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.40 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.57 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 3.5 @ 2.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-05 16:06. На даний момент можливі зміни!