Суперліга - Сербія
субота, 05.11.2022
17:00
17:00

Спартак Суботіца

Войводіна
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Суботиця |
| В гостях: | Нові-Сад |
| Відстань: | 95.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Суботиця |
| Вміщує: | 13 000 |
| Розміри: | 110 x 60 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.05 | 2 | 1.66 | 1.33 | |||
| 23% | 35% | 42% | 2.05 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.10 | 1.93 | 1.75 | 3.30 | 1.29 | ||||||
| 80% | 20% | 43% | 57% | 18% | 82% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-24 | Войводіна | 0 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2021-12-14 | Войводіна | 2 - 3 | Спартак Суботіца |
| 2021-08-16 | Спартак Суботіца | 2 - 2 | Войводіна |
| 2021-05-14 | Войводіна | 1 - 1 | Спартак Суботіца |
| 2021-03-11 | Спартак Суботіца | 1 - 2 | Войводіна |
| 2020-12-12 | Спартак Суботіца | 0 - 1 | Войводіна |
| 2020-05-23 | Войводіна | 0 - 1 | Спартак Суботіца |
| 2020-03-14 | Спартак Суботіца | 0 - 0 | Войводіна |
| 2020-01-22 | Войводіна | 2 - 1 | Спартак Суботіца |
| 2019-10-04 | Войводіна | 2 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2019-03-06 | Войводіна | 1 - 2 | Спартак Суботіца |
| 2018-09-30 | Спартак Суботіца | 0 - 1 | Войводіна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Спартак Суботіца останні 12 матчі
| 2022-10-30 | Раднік | 2 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2022-10-24 | Спартак Суботіца | 1 - 1 | Младост Лучани |
| 2022-10-19 | Рад Белград | 0 - 2 | Спартак Суботіца |
| 2022-10-15 | Спартак Суботіца | 2 - 1 | Колубара |
| 2022-10-09 | Црвена Звезда | 3 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2022-10-02 | Спартак Суботіца | 1 - 2 | Раднічкі 1923 |
| 2022-09-19 | Раднічкі Ниш | 3 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2022-09-11 | Младост ГАТ | 1 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2022-09-03 | Спартак Суботіца | 1 - 2 | Напредак |
| 2022-08-30 | Нови Пазар | 2 - 0 | Спартак Суботіца |
| 2022-08-26 | Спартак Суботіца | 0 - 0 | Бачка-Топола |
| 2022-08-14 | Спартак Суботіца | 2 - 2 | Явор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 6 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 50% | 8% |
Войводіна останні 12 матчі
| 2022-10-29 | Войводіна | 2 - 0 | Младост ГАТ |
| 2022-10-24 | Напредак | 0 - 2 | Войводіна |
| 2022-10-20 | Войводіна | 0 - 2 | Црвена Звезда |
| 2022-10-14 | Нови Пазар | 1 - 1 | Войводіна |
| 2022-10-08 | Войводіна | 1 - 2 | Бачка-Топола |
| 2022-10-02 | Партизан | 4 - 1 | Войводіна |
| 2022-09-18 | Войводіна | 2 - 0 | Явор |
| 2022-09-11 | Чукарічкі | 2 - 0 | Войводіна |
| 2022-09-04 | Войводіна | 2 - 1 | Вождовац |
| 2022-08-30 | Войводіна | 3 - 0 | Раднічкі Ниш |
| 2022-08-25 | Раднік | 1 - 1 | Войводіна |
| 2022-08-20 | Войводіна | 1 - 1 | Младост Лучани |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 4 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 33% | 8% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Црвена Звезда | 16 | +38 | 44 |
| 2 | Партизан | 16 | +30 | 37 |
| 3 | Бачка-Топола | 17 | +21 | 36 |
| 4 | Чукарічкі | 17 | +15 | 32 |
| 5 | Нови Пазар | 18 | +9 | 31 |
| 6 | Войводіна | 17 | +9 | 29 |
| 7 | Вождовац | 18 | -7 | 28 |
| 8 | Раднічкі 1923 | 17 | +1 | 22 |
| 9 | Напредак | 18 | -4 | 19 |
| 10 | Колубара | 17 | -17 | 19 |
| 11 | Раднічкі Ниш | 17 | -13 | 16 |
| 12 | Младост Лучани | 17 | -11 | 15 |
| 13 | Спартак Суботіца | 16 | -9 | 14 |
| 14 | Явор | 18 | -20 | 13 |
| 15 | Младост ГАТ | 18 | -20 | 13 |
| 16 | Раднік | 17 | -22 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Спартак Суботіца | |
| Войводіна | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Спартак Суботіца | Войводіна |
|---|---|---|---|
| 1 | Црвена Звезда | ||
| 2 | Партизан | 4 - 1 | |
| 3 | Бачка-Топола | 0 - 0 | |
| 4 | Чукарічкі | 2 - 0 | |
| 5 | Нови Пазар | 1 - 1 | |
| 6 | Войводіна | - | |
| 7 | Вождовац | 3 - 0 | |
| 8 | Раднічкі 1923 | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 9 | Напредак | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 10 | Колубара | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 11 | Раднічкі Ниш | ||
| 12 | Младост Лучани | 1 - 1 | |
| 13 | Спартак Суботіца | - | |
| 14 | Явор | 2 - 2 | |
| 15 | Младост ГАТ | 0 - 4 | |
| 16 | Раднік | 2 - 0 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Спартак Суботіца | Войводіна | |
| Позиція | 13 | 6 |
| Очки | 14 | 29 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 6 |
| Очки | 12 | 12 |
Форма в лізі
| Спартак Суботіца | Войводіна | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
5 8 |
8
5 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 2 |
3
3 2 |
Голи в лізі
| Спартак Суботіца | Войводіна | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
22 |
25
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
8 |
13
10 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (137) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (362) | |
| Голи за матч | 2.64 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 31% |
Спартак Суботіца наступні 6 матчі
| 2022-11-10 | Партизан | - | Спартак Суботіца |
| 2022-11-13 | Вождовац | - | Спартак Суботіца |
| 2023-01-05 | Бачка-Топола | - | Спартак Суботіца |
| 2023-01-13 | Уйпешт | - | Спартак Суботіца |
| 2023-01-16 | Спартак Суботіца | - | Сабаїл |
| 2023-01-19 | Спартак Суботіца | - | Факел Воронеж |
Войводіна наступні 6 матчі
| 2022-11-09 | Войводіна | - | Младост ГАТ |
| 2022-11-12 | Войводіна | - | Раднічкі 1923 |
| 2022-11-20 | УТА Арад | - | Войводіна |
| 2023-01-19 | Войводіна | - | Хімки |
| 2023-01-22 | Войводіна | - | Лок. Софія |
| 2023-01-23 | Ахмат Грозний | - | Войводіна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.20 | 2.05 |
| Ймовірність | 23% | 35% | 42% |
| 2 @ 2.05 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 1.33 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.31 | 3.10 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.31 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.75 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.30 | 1.29 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.29 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.78 | 1.90 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-05 16:01. На даний момент можливі зміни!