Суперліга - Словаччина
пʼятниця, 11.11.2022
16:30
16:30

Спартак Трнава

Скаліца
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Трнава |
| В гостях: | Скаліця |
| Відстань: | 58.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Штадіон Антона Малатинського |
| Вміщує: | 18 448 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.41 | 4.20 | 6.75 | 1X | 1.09 | 2.70 | |||
| 42% | 39% | 19% | 1.09 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.30 | 1.85 | 1.83 | 3.10 | 1.32 | ||||||
| 77% | 23% | 41% | 59% | 28% | 72% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2022-08-27 | Скаліца | 1 - 1 | Спартак Трнава |
| 2022-06-15 | Спартак Трнава | 0 - 0 | Скаліца |
| 2022-01-12 | Скаліца | 0 - 1 | Спартак Трнава |
| 2021-01-19 | Спартак Трнава | 2 - 2 | Скаліца |
| 2019-06-26 | Спартак Трнава | 3 - 3 | Скаліца |
| 2019-01-16 | Скаліца | 1 - 0 | Спартак Трнава |
| 2016-04-16 | Спартак Трнава | 5 - 1 | Скаліца |
| 2015-11-06 | Спартак Трнава | 2 - 1 | Скаліца |
| 2015-08-16 | Скаліца | 2 - 3 | Спартак Трнава |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 1 | 6 | 5 | 4 | |
| 44% | 44% | 11% | 67% | 56% | 44% |
Спартак Трнава останні 12 матчі
| 2022-11-08 | Спартак Трнава | 2 - 2 | Міхаловце |
| 2022-11-05 | Дун. Стреда | 1 - 0 | Спартак Трнава |
| 2022-10-26 | Середь | 0 - 3 | Спартак Трнава |
| 2022-10-22 | Жиліна | 1 - 2 | Спартак Трнава |
| 2022-10-16 | Подбрезова | 3 - 1 | Спартак Трнава |
| 2022-10-08 | Банська Бистріца | 0 - 2 | Спартак Трнава |
| 2022-10-02 | Злате Моравце | 0 - 3 | Спартак Трнава |
| 2022-09-18 | Спартак Трнава | 0 - 0 | Слован Бр. |
| 2022-09-11 | Тренчин | 0 - 2 | Спартак Трнава |
| 2022-09-04 | Ружомберок | 3 - 2 | Спартак Трнава |
| 2022-08-31 | Спартак Трнава | 1 - 0 | Л. Мікулаш |
| 2022-08-27 | Скаліца | 1 - 1 | Спартак Трнава |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 50% | 25% |
Скаліца останні 12 матчі
| 2022-11-08 | Скаліца | 1 - 1 | Ружомберок |
| 2022-11-05 | Скаліца | 0 - 0 | Міхаловце |
| 2022-10-29 | Подбрезова | 0 - 2 | Скаліца |
| 2022-10-25 | Odeva Lipany | 0 - 1 | Скаліца |
| 2022-10-21 | Скаліца | 1 - 4 | Слован Бр. |
| 2022-10-15 | Тренчин | 3 - 1 | Скаліца |
| 2022-10-08 | Скаліца | 0 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-09-30 | Ружомберок | 2 - 0 | Скаліца |
| 2022-09-16 | Банська Бистріца | 0 - 0 | Скаліца |
| 2022-09-10 | Скаліца | 1 - 1 | Дун. Стреда |
| 2022-09-03 | Л. Мікулаш | 0 - 0 | Скаліца |
| 2022-08-30 | Скаліца | 1 - 0 | Жиліна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 2 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 17% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Бр. | 16 | +16 | 35 |
| 2 | Дун. Стреда | 16 | +13 | 32 |
| 3 | Спартак Трнава | 16 | +12 | 28 |
| 4 | Подбрезова | 17 | +5 | 26 |
| 5 | Ружомберок | 15 | +5 | 23 |
| 6 | Жиліна | 17 | 0 | 22 |
| 7 | Тренчин | 17 | -5 | 20 |
| 8 | Банська Бистріца | 17 | -9 | 20 |
| 9 | Міхаловце | 16 | -7 | 18 |
| 10 | Злате Моравце | 15 | -4 | 17 |
| 11 | Скаліца | 17 | -11 | 16 |
| 12 | Л. Мікулаш | 17 | -15 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Спартак Трнава | |
| Скаліца | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Спартак Трнава | Скаліца |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Бр. | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Дун. Стреда | 3 - 1 | |
| 3 | Спартак Трнава | - | |
| 4 | Подбрезова | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 5 | Ружомберок | 2 - 0 | |
| 6 | Жиліна | 2 - 2 | |
| 7 | Тренчин | 3 - 1 | |
| 8 | Банська Бистріца | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | Міхаловце | 3 - 1 | |
| 10 | Злате Моравце | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Скаліца | - | |
| 12 | Л. Мікулаш | 1 - 0 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Спартак Трнава | Скаліца | |
| Позиція | 3 | 11 |
| Очки | 28 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 8 |
| Очки | 12 | 6 |
Форма в лізі
| Спартак Трнава | Скаліца | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
4 4 |
3
7 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 1 |
1
3 4 |
Голи в лізі
| Спартак Трнава | Скаліца | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
15 |
13
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
6 |
6
13 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (98) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (256) | |
| Голи за матч | 2.61 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 51% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 31% |
Спартак Трнава наступні 6 матчі
| 2022-11-24 | Спартак Трнава | - | Міхаловце |
| 2022-11-25 | Брно | - | Спартак Трнава |
| 2022-11-29 | Тренчин | - | Спартак Трнава |
| 2022-12-02 | Спартак Трнава | - | Злін |
| 2023-01-11 | Спартак Трнава | - | Злін |
| 2023-01-14 | Зандгаузен | - | Спартак Трнава |
Скаліца наступні 6 матчі
| 2022-11-18 | Дьор | - | Скаліца |
| 2022-11-26 | Простейов | - | Скаліца |
| 2022-11-30 | Злате Моравце | - | Скаліца |
| 2022-12-03 | Сігма Оломоуц | - | Скаліца |
| 2023-01-10 | Скаліца | - | Острава |
| 2023-01-14 | Скаліца | - | Вишков |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 4.20 | 6.75 |
| Ймовірність | 42% | 39% | 19% |
| 1X @ 1.09 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.09 | 2.70 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.09 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.30 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.83 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 1.32 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.32 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.63 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.63 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-11 12:04. На даний момент можливі зміни!