Суперліга - Словаччина
субота, 31.08.2019
17:00
17:00

Спартак Трнава

Міхаловце
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Трнава |
| В гостях: | Міхаловце |
| Відстань: | 321.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Штадіон Антона Малатинського |
| Вміщує: | 18 448 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.00 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 59% | 20% | 21% | 1.53 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 83% | 17% | 55% | 45% | 23% | 77% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2018-11-11 | Міхаловце | 1 - 0 | Спартак Трнава |
| 2018-08-11 | Спартак Трнава | 3 - 0 | Міхаловце |
| 2017-10-14 | Міхаловце | 0 - 3 | Спартак Трнава |
| 2017-07-22 | Спартак Трнава | 1 - 0 | Міхаловце |
| 2017-05-13 | Спартак Трнава | 1 - 0 | Міхаловце |
| 2017-02-21 | Міхаловце | 2 - 0 | Спартак Трнава |
| 2016-09-17 | Спартак Трнава | 2 - 3 | Міхаловце |
| 2016-05-07 | Спартак Трнава | 3 - 0 | Міхаловце |
| 2016-02-27 | Міхаловце | 0 - 1 | Спартак Трнава |
| 2015-09-19 | Спартак Трнава | 0 - 1 | Міхаловце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 4 | 5 | 4 | 1 | |
| 60% | 0% | 40% | 50% | 40% | 10% |
Спартак Трнава останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Ружомберок | 0 - 1 | Спартак Трнава |
| 2019-08-17 | Спартак Трнава | 1 - 2 | Тренчин |
| 2019-08-11 | Погронє | 2 - 2 | Спартак Трнава |
| 2019-08-04 | Спартак Трнава | 2 - 0 | Нітра |
| 2019-08-01 | Спартак Трнава | 3 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2019-07-28 | Жиліна | 4 - 2 | Спартак Трнава |
| 2019-07-25 | Лок. Пловдив | 2 - 0 | Спартак Трнава |
| 2019-07-21 | Спартак Трнава | 2 - 0 | Середь |
| 2019-07-18 | Спартак Трнава | 2 - 0 | Раднік Бієліна |
| 2019-07-11 | Раднік Бієліна | 2 - 0 | Спартак Трнава |
| 2019-07-06 | Спартак Трнава | 0 - 3 | Славія Прага |
| 2019-06-26 | Спартак Трнава | 3 - 3 | Скаліца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 11 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 92% | 50% | 33% |
Міхаловце останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Міхаловце | 1 - 1 | Середь |
| 2019-08-18 | Дун. Стреда | 1 - 1 | Міхаловце |
| 2019-08-10 | Міхаловце | 3 - 0 | Сеніца |
| 2019-08-03 | Злате Моравце | 1 - 0 | Міхаловце |
| 2019-07-27 | Слован Бр. | 3 - 0 | Міхаловце |
| 2019-07-20 | Міхаловце | 0 - 3 | Жиліна |
| 2019-07-13 | Міхаловце | 2 - 2 | Сандеція Нови С. |
| 2019-07-02 | Міхаловце | 1 - 1 | Л. Мікулаш |
| 2019-05-24 | Дун. Стреда | 5 - 0 | Міхаловце |
| 2019-05-18 | Міхаловце | 3 - 3 | Слован Бр. |
| 2019-05-11 | Міхаловце | 0 - 3 | Ружомберок |
| 2019-05-04 | Середь | 2 - 2 | Міхаловце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 8% | 50% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Бр. | 6 | +16 | 16 |
| 2 | Жиліна | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Дун. Стреда | 6 | +3 | 10 |
| 4 | Тренчин | 6 | +3 | 10 |
| 5 | Спартак Трнава | 6 | +2 | 10 |
| 6 | Злате Моравце | 6 | -1 | 10 |
| 7 | Середь | 6 | -4 | 7 |
| 8 | Ружомберок | 6 | -2 | 5 |
| 9 | Міхаловце | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Погронє | 6 | -9 | 5 |
| 11 | Сеніца | 6 | -7 | 4 |
| 12 | Нітра | 6 | -7 | 3 |
Хронологія матчів у лізі
| Спартак Трнава | |
| Міхаловце | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Спартак Трнава | Міхаловце |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Бр. | 3 - 0 | |
| 2 | Жиліна | ||
| 3 | Дун. Стреда | 1 - 1 | |
| 4 | Тренчин | 1 - 2 | |
| 5 | Спартак Трнава | - | |
| 6 | Злате Моравце | 1 - 0 | |
| 7 | Середь | 2 - 0 | |
| 8 | Ружомберок | ||
| 9 | Міхаловце | - | |
| 10 | Погронє | ||
| 11 | Сеніца | ||
| 12 | Нітра | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| Спартак Трнава | Міхаловце | |
| Позиція | 5 | 9 |
| Очки | 10 | 5 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 10 |
| Очки | 6 | 1 |
Форма в лізі
| Спартак Трнава | Міхаловце | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
1
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 1 |
0
1 2 |
Голи в лізі
| Спартак Трнава | Міхаловце | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
8 |
5
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
2 |
1
5 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (36) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (108) | |
| Голи за матч | 3.00 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 1.39 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 83% |
| Більше 2.5 | 67% |
| Більше 3.5 | 36% |
Спартак Трнава наступні 6 матчі
| 2019-09-15 | Слован Бр. | - | Спартак Трнава |
| 2019-09-18 | Спартак Трнава | - | Сеніца |
| 2019-09-29 | Злате Моравце | - | Спартак Трнава |
| 2019-10-05 | Спартак Трнава | - | Дун. Стреда |
| 2019-10-19 | Середь | - | Спартак Трнава |
| 2019-10-27 | Спартак Трнава | - | Жиліна |
Міхаловце наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Міхаловце | - | Тренчин |
| 2019-09-21 | Нітра | - | Міхаловце |
| 2019-09-28 | Міхаловце | - | Ружомберок |
| 2019-10-05 | Погронє | - | Міхаловце |
| 2019-10-11 | ДВТК | - | Міхаловце |
| 2019-10-19 | Жиліна | - | Міхаловце |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 4.00 | 5.25 |
| Ймовірність | 59% | 20% | 21% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.37 |
| Ймовірність | 73% | 27% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.05 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-31 16:00. На даний момент можливі зміни!