Ліга Європи УЄФА - Кваліфікація
четвер, 18.07.2019
19:45
Спартак Трнава
(Словаччина)
Раднік Бієліна
(Боснія і Герц.)
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0, 3 - 2)
Переможець Спартак Трнава
результат 3 - 2 після додаткового часу
Результат першого матчу
Раднік Бієліна2 - 0Спартак Трнава
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Трнава (Слч) |
| В гостях: |
Бієльєна (БіГ) |
| Відстань: |
421.1 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Штадіон Антона Малатинського
(Трнава / Слч)
|
| Вміщує: |
18 448 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:45 (20:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
3.80 |
6.50 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.50 |
| 43% |
34% |
23% |
1.50 |
|
|
|
80% |
20% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 70% |
30% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
25% |
75% |
Останні 1 прямі зустрічі
|
2019-07-11 |
Раднік Бієліна
|
2 - 0 |
Спартак Трнава
|
Спартак Трнава останні 12 матчі
|
2019-07-11 |
Раднік Бієліна
|
2 - 0 |
Спартак Трнава
|
|
2019-07-06 |
Спартак Трнава
|
0 - 3 |
Славія Прага
|
|
2019-06-26 |
Спартак Трнава
|
3 - 3 |
Скаліца
|
|
2019-06-22 |
Спартак Трнава
|
6 - 1 |
Петржалка
|
|
2019-06-18 |
Спартак Трнава
|
2 - 0 |
Комарно
|
|
2019-06-15 |
Злін
|
2 - 1 |
Спартак Трнава
|
|
2019-05-24 |
Спартак Трнава
|
0 - 0 |
Тренчин
|
|
2019-05-18 |
Нітра
|
0 - 1 |
Спартак Трнава
|
|
2019-05-11 |
Спартак Трнава
|
3 - 1 |
Подбрезова
|
|
2019-05-04 |
Сеніца
|
2 - 0 |
Спартак Трнава
|
|
2019-05-01 |
Спартак Трнава
|
3 - 3 |
Жиліна
|
|
2019-04-27 |
Злате Моравце
|
1 - 1 |
Спартак Трнава
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
6 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
50% |
33% |
Раднік Бієліна останні 12 матчі
|
2019-07-11 |
Раднік Бієліна
|
2 - 0 |
Спартак Трнава
|
|
2019-07-02 |
Явор
|
1 - 0 |
Раднік Бієліна
|
|
2019-06-22 |
Звієзда 09
|
0 - 2 |
Раднік Бієліна
|
|
2019-05-25 |
Раднік Бієліна
|
1 - 0 |
Слобода
|
|
2019-05-18 |
Широкі Брієг
|
2 - 1 |
Раднік Бієліна
|
|
2019-05-11 |
Раднік Бієліна
|
0 - 1 |
Железнічар
|
|
2019-05-04 |
Зріньскі
|
1 - 1 |
Раднік Бієліна
|
|
2019-04-27 |
Раднік Бієліна
|
0 - 0 |
ФК Сараєво
|
|
2019-04-24 |
ГОСК Габела
|
1 - 2 |
Раднік Бієліна
|
|
2019-04-20 |
Раднік Бієліна
|
1 - 1 |
Звієзда 09
|
|
2019-04-13 |
Тузла Сіті
|
1 - 1 |
Раднік Бієліна
|
|
2019-04-06 |
Раднік Бієліна
|
0 - 0 |
Челік Зеніца
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
2 |
0 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
17% |
0% |
Таблиця Суперліга (Словаччина)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Слован Бр. |
22 |
18 |
4 |
0 |
53 |
18 |
+35 |
58 |
| 2 |
Жиліна |
22 |
13 |
5 |
4 |
39 |
23 |
+16 |
44 |
| 3 |
Дун. Стреда |
22 |
13 |
5 |
4 |
42 |
27 |
+15 |
44 |
| 4 |
Ружомберок |
22 |
9 |
9 |
4 |
34 |
20 |
+14 |
36 |
| 5 |
Міхаловце |
22 |
9 |
5 |
8 |
29 |
33 |
-4 |
32 |
| 6 |
Середь |
22 |
9 |
4 |
9 |
27 |
29 |
-2 |
31 |
| 7 |
Нітра |
22 |
7 |
5 |
10 |
27 |
30 |
-3 |
26 |
| 8 |
Спартак Трнава |
22 |
7 |
4 |
11 |
28 |
28 |
0 |
25 |
| 9 |
Тренчин |
22 |
6 |
4 |
12 |
30 |
40 |
-10 |
22 |
| 10 |
Подбрезова |
22 |
6 |
3 |
13 |
22 |
35 |
-13 |
21 |
| 11 |
Сеніца |
22 |
3 |
6 |
13 |
20 |
43 |
-23 |
15 |
| 12 |
Злате Моравце |
22 |
4 |
2 |
16 |
19 |
44 |
-25 |
14 |
Таблиця Прем'єр-ліга (Боснія і Герц.)
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
ФК Сараєво |
33 |
21 |
7 |
5 |
68 |
20 |
+48 |
70 |
| 2 |
Зріньскі |
33 |
19 |
8 |
6 |
46 |
22 |
+24 |
65 |
| 3 |
Широкі Брієг |
33 |
13 |
15 |
5 |
37 |
23 |
+14 |
54 |
| 4 |
Железнічар |
33 |
14 |
8 |
11 |
43 |
32 |
+11 |
50 |
| 5 |
Раднік Бієліна |
33 |
10 |
14 |
9 |
29 |
26 |
+3 |
44 |
| 6 |
Младост ДК |
33 |
12 |
7 |
14 |
36 |
45 |
-9 |
43 |
| 7 |
Челік Зеніца |
33 |
11 |
10 |
12 |
30 |
49 |
-19 |
43 |
| 8 |
Слобода |
33 |
10 |
8 |
15 |
22 |
31 |
-9 |
38 |
| 9 |
Звієзда 09 |
33 |
9 |
11 |
13 |
33 |
45 |
-12 |
38 |
| 10 |
Тузла Сіті |
33 |
9 |
9 |
15 |
32 |
44 |
-12 |
36 |
| 11 |
Крупа |
33 |
8 |
9 |
16 |
40 |
48 |
-8 |
33 |
| 12 |
ГОСК Габела |
33 |
5 |
8 |
20 |
23 |
54 |
-31 |
23 |
Спартак Трнава наступні 6 матчі
|
2019-07-21 |
Спартак Трнава
|
- |
Середь
|
|
2019-07-25 |
Лок. Пловдив
|
- |
Спартак Трнава
|
|
2019-07-28 |
Жиліна
|
- |
Спартак Трнава
|
|
2019-08-01 |
Спартак Трнава
|
- |
Лок. Пловдив
|
|
2019-08-04 |
Спартак Трнава
|
- |
Нітра
|
|
2019-08-11 |
Погронє
|
- |
Спартак Трнава
|
Раднік Бієліна наступні 6 матчі
|
2019-07-21 |
Слобода
|
- |
Раднік Бієліна
|
|
2019-07-27 |
Раднік Бієліна
|
- |
Тузла Сіті
|
|
2019-08-04 |
Широкі Брієг
|
- |
Раднік Бієліна
|
|
2019-08-10 |
Раднік Бієліна
|
- |
Борац Баня-Лука
|
|
2019-08-19 |
ФК Сараєво
|
- |
Раднік Бієліна
|
|
2019-08-24 |
Раднік Бієліна
|
- |
Младост ДК
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.50 |
3.80 |
6.50 |
| Ймовірність |
43% |
34% |
23% |
|
1 @ 1.50 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.10 |
2.50 |
| Ймовірність |
80% |
20% |
|
1X @ 1.10 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.33 |
3.25 |
| Ймовірність |
|
70% |
30% |
|
Більше 1.5 @ 1.33 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.05 |
1.75 |
| Ймовірність |
|
46% |
54% |
|
Менше 2.5 @ 1.75 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.50 |
1.28 |
| Ймовірність |
|
25% |
75% |
|
Менше 3.5 @ 1.28 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
2.20 |
1.61 |
| Ймовірність |
|
43% |
57% |
|
Ні @ 1.61 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-18 16:06. На даний момент можливі зміни!