Друга ліга - Болгарія
субота, 24.08.2019
17:00
17:00

Спартак

Лок. Софія
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Варна |
| В гостях: | Софія |
| Відстань: | 378.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Спартак |
| Вміщує: | 13 000 |
| Розміри: | 105 x 70 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Vasil Petrov (Бол) |
| В гостях: | Любослав Пенев (Бол) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.88 | 3.50 | 1.67 | 2 | 2.10 | 1.13 | |||
| 8% | 3% | 89% | 1.67 | 8% | 92% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.38 | 1.85 | 1.85 | 3.11 | 1.32 | ||||||
| 68% | 32% | 25% | 75% | 14% | 86% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2009-05-31 | Лок. Софія | 2 - 2 | Спартак |
| 2008-11-21 | Спартак | 0 - 0 | Лок. Софія |
| 2008-04-20 | Лок. Софія | 1 - 0 | Спартак |
| 2007-10-27 | Спартак | 0 - 1 | Лок. Софія |
| 2007-04-18 | Спартак | 0 - 2 | Лок. Софія |
| 2006-10-01 | Лок. Софія | 2 - 0 | Спартак |
| 2005-04-29 | Спартак | 0 - 5 | Лок. Софія |
| 2004-10-22 | Лок. Софія | 3 - 1 | Спартак |
| 2004-05-04 | Спартак | 4 - 0 | Лок. Софія |
| 2003-11-20 | Лок. Софія | 3 - 0 | Спартак |
| 2003-05-30 | Лок. Софія | 2 - 1 | Спартак |
| 2002-11-22 | Спартак | 2 - 1 | Лок. Софія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 7 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 58% | 33% |
Спартак останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Ботев Гилибово | 1 - 0 | Спартак |
| 2019-08-12 | Спартак | 0 - 2 | Лудогорець II |
| 2019-08-03 | ЦСКА 1948 Софія | 2 - 0 | Спартак |
| 2019-07-27 | Спартак | 0 - 2 | Хебар |
| 2019-07-20 | Нефтохімік | 5 - 0 | Спартак |
| 2018-09-27 | Спартак | 1 - 1 | Верея |
| 2015-05-30 | Верея | 3 - 0 | Спартак |
| 2015-05-23 | Спартак | 0 - 3 | Черноморець 1919 |
| 2015-05-16 | Rakovski 2011 | 0 - 0 | Спартак |
| 2015-05-09 | Спартак | 0 - 3 | Пірін Благоєвград |
| 2015-05-02 | Лок. Горна | 3 - 0 | Спартак |
| 2015-04-26 | Спартак | 0 - 3 | Lokomotiv Mezdra |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 2 | 10 | 10 | 6 | 1 | |
| 0% | 17% | 83% | 83% | 50% | 8% |
Лок. Софія останні 12 матчі
| 2019-08-17 | Лок. Софія | 1 - 0 | Спартак Плевен |
| 2019-08-10 | Пірін Благоєвград | 0 - 1 | Лок. Софія |
| 2019-08-03 | Ботев Гилибово | 0 - 3 | Лок. Софія |
| 2019-07-27 | Лок. Софія | 2 - 0 | Лудогорець II |
| 2019-07-22 | ЦСКА 1948 Софія | 2 - 0 | Лок. Софія |
| 2019-05-23 | ЦСКА 1948 Софія | 3 - 1 | Лок. Софія |
| 2019-05-18 | Лок. Софія | 4 - 1 | Лок. Горна |
| 2019-05-11 | Несебир | 3 - 0 | Лок. Софія |
| 2019-05-04 | Лок. Софія | 0 - 2 | Пірін Благоєвград |
| 2019-04-26 | Ловеч | 0 - 0 | Лок. Софія |
| 2019-04-20 | Лок. Софія | 0 - 1 | Струмска Слава |
| 2019-04-13 | Каріана Ерден | 0 - 2 | Лок. Софія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА 1948 Софія | 5 | +12 | 15 |
| 2 | Септемврі Софія | 4 | +6 | 12 |
| 3 | Лок. Софія | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Хебар | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Каріана Ерден | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Нефтохімік | 5 | +6 | 9 |
| 7 | Монтана | 5 | +3 | 8 |
| 8 | Лудогорець II | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Ловеч | 4 | +4 | 6 |
| 10 | Ботев Гилибово | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Лок. Горна | 5 | -5 | 5 |
| 12 | Черн. Балчик | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Пірін Благоєвград | 4 | -2 | 4 |
| 14 | Помор'є | 5 | -6 | 0 |
| 15 | Струмска Слава | 5 | -9 | 0 |
| 16 | Спартак | 5 | -12 | 0 |
| 17 | Спартак Плевен | 5 | -9 | -2 |
Хронологія матчів у лізі
| Спартак | |
| Лок. Софія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Спартак | Лок. Софія |
|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА 1948 Софія | 2 - 0 | |
| 2 | Септемврі Софія | ||
| 3 | Лок. Софія | - | |
| 4 | Хебар | 0 - 2 | |
| 5 | Каріана Ерден | ||
| 6 | Нефтохімік | ||
| 7 | Монтана | ||
| 8 | Лудогорець II | 0 - 2 | |
| 9 | Ловеч | ||
| 10 | Ботев Гилибово | 0 - 3 | |
| 11 | Лок. Горна | ||
| 12 | Черн. Балчик | ||
| 13 | Пірін Благоєвград | 0 - 1 | |
| 14 | Помор'є | ||
| 15 | Струмска Слава | ||
| 16 | Спартак | - | |
| 17 | Спартак Плевен |
Позиція в лізі
| Спартак | Лок. Софія | |
| Позиція | 16 | 3 |
| Очки | 0 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 4 |
| Очки | 0 | 6 |
Форма в лізі
| Спартак | Лок. Софія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 5 |
4
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
2
0 1 |
Голи в лізі
| Спартак | Лок. Софія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
12 |
7
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
4 |
4
2 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (40) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 18% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (97) | |
| Голи за матч | 2.42 |
| Голи вдома за матч | 1.45 |
| Голи в гостях за матч | 0.98 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 30% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 38% |
| Більше 3.5 | 22% |
Спартак наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Спартак Плевен | - | Спартак |
| 2019-09-14 | Пірін Благоєвград | - | Спартак |
| 2019-09-21 | Спартак | - | Монтана |
| 2019-09-25 | Спартак | - | Левскі |
| 2019-09-29 | Помор'є | - | Спартак |
| 2019-10-05 | Спартак | - | Лок. Горна |
Лок. Софія наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Лок. Софія | - | Монтана |
| 2019-09-14 | Помор'є | - | Лок. Софія |
| 2019-09-20 | Лок. Софія | - | Лок. Горна |
| 2019-09-29 | Струмска Слава | - | Лок. Софія |
| 2019-10-20 | Септемврі Софія | - | Лок. Софія |
| 2019-10-24 | Лок. Софія | - | Ловеч |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.88 | 3.50 | 1.67 |
| Ймовірність | 8% | 3% | 89% |
| 2 @ 1.67 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.13 |
| Ймовірність | 8% | 92% |
| X2 @ 1.13 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.27 | 3.38 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.27 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.85 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.11 | 1.32 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.32 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.93 | |
| Ймовірність | 10% | 90% | |
| Ні @ 1.93 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-24 16:06. На даний момент можливі зміни!