Ви́ща лі́га - Латвія
неділя, 16.06.2019
15:00
15:00

Спартакс

БФЦ Даугавпілс
3 - 0
(0 - 0, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Юрмала |
| В гостях: | Даугавпілс |
| Відстань: | 208.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Слокас |
| Вміщує: | 2 500 |
| Розміри: | 100 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.40 | 4.20 | 1 | 1.22 | 2.00 | |||
| 49% | 10% | 41% | 1.72 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 61% | 39% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-04-23 | БФЦ Даугавпілс | 4 - 1 | Спартакс |
| 2016-09-24 | БФЦ Даугавпілс | 2 - 1 | Спартакс |
| 2016-07-30 | Спартакс | 4 - 1 | БФЦ Даугавпілс |
| 2016-05-27 | БФЦ Даугавпілс | 0 - 2 | Спартакс |
| 2016-03-19 | Спартакс | 3 - 0 | БФЦ Даугавпілс |
| 2015-10-24 | БФЦ Даугавпілс | 0 - 2 | Спартакс |
| 2015-08-23 | Спартакс | 2 - 1 | БФЦ Даугавпілс |
| 2015-06-26 | БФЦ Даугавпілс | 0 - 1 | Спартакс |
| 2015-05-04 | Спартакс | 1 - 1 | БФЦ Даугавпілс |
| 2014-09-27 | БФЦ Даугавпілс | 1 - 0 | Спартакс |
| 2014-07-27 | Спартакс | 2 - 0 | БФЦ Даугавпілс |
| 2014-06-01 | БФЦ Даугавпілс | 1 - 3 | Спартакс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Спартакс останні 12 матчі
| 2019-05-31 | Валмієра | 1 - 2 | Спартакс |
| 2019-05-25 | Спартакс | 1 - 0 | Метта |
| 2019-05-21 | Єлгава | 0 - 3 | Спартакс |
| 2019-05-12 | Спартакс | 1 - 0 | Лієпая |
| 2019-05-08 | РФС Рига | 0 - 0 | Спартакс |
| 2019-05-04 | Спартакс | 4 - 3 | Вентспілс |
| 2019-04-28 | Спартакс | 0 - 4 | ФК Рига |
| 2019-04-23 | БФЦ Даугавпілс | 4 - 1 | Спартакс |
| 2019-04-19 | Спартакс | 2 - 0 | Валмієра |
| 2019-04-14 | Метта | 3 - 0 | Спартакс |
| 2019-04-09 | Спартакс | 1 - 2 | Єлгава |
| 2019-03-30 | Лієпая | 0 - 1 | Спартакс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 7 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 58% | 25% |
БФЦ Даугавпілс останні 12 матчі
| 2019-06-01 | БФЦ Даугавпілс | 1 - 0 | Лієпая |
| 2019-05-27 | РФС Рига | 3 - 2 | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-05-22 | БФЦ Даугавпілс | 0 - 3 | Вентспілс |
| 2019-05-18 | БФЦ Даугавпілс | 0 - 3 | ФК Рига |
| 2019-05-07 | БФЦ Даугавпілс | 1 - 0 | Валмієра |
| 2019-05-03 | Метта | 0 - 1 | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-04-27 | Єлгава | 1 - 0 | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-04-23 | БФЦ Даугавпілс | 4 - 1 | Спартакс |
| 2019-04-19 | Лієпая | 2 - 3 | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-04-15 | БФЦ Даугавпілс | 0 - 1 | РФС Рига |
| 2019-04-10 | Вентспілс | 1 - 1 | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-04-06 | БФЦ Даугавпілс | 0 - 1 | ФК Рига |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 6 | 5 | 3 | |
| 42% | 8% | 50% | 50% | 42% | 25% |
Таблиця Ви́ща лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Рига | 15 | +12 | 31 |
| 2 | РФС Рига | 16 | +9 | 31 |
| 3 | Валмієра | 15 | +3 | 24 |
| 4 | Спартакс | 14 | -3 | 22 |
| 5 | Вентспілс | 15 | +1 | 20 |
| 6 | БФЦ Даугавпілс | 14 | -4 | 19 |
| 7 | Лієпая | 15 | -4 | 17 |
| 8 | Метта | 15 | -7 | 13 |
| 9 | Єлгава | 15 | -7 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| Спартакс | |
| БФЦ Даугавпілс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Спартакс | БФЦ Даугавпілс |
|---|---|---|---|
| 1 | ФК Рига | 0 - 4 | |
| 2 | РФС Рига | 2 - 3 | 3 - 2 |
| 3 | Валмієра | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Спартакс | - | |
| 5 | Вентспілс | 4 - 3 | 1 - 1 |
| 6 | БФЦ Даугавпілс | - | |
| 7 | Лієпая | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 8 | Метта | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Єлгава | 1 - 2 | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Спартакс | БФЦ Даугавпілс | |
| Позиція | 4 | 6 |
| Очки | 22 | 19 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 5 |
| Очки | 12 | 7 |
Форма в лізі
| Спартакс | БФЦ Даугавпілс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 6 |
6
1 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 3 |
2
1 3 |
Голи в лізі
| Спартакс | БФЦ Даугавпілс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
22 |
14
18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
12 |
7
9 |
Загальна статистика для Ви́ща лі́га
| Матчі (67) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (156) | |
| Голи за матч | 2.33 |
| Голи вдома за матч | 1.24 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 16% |
Спартакс наступні 6 матчі
| 2019-06-21 | ФК Рига | - | Спартакс |
| 2019-06-25 | Вентспілс | - | Спартакс |
| 2019-06-29 | Спартакс | - | РФС Рига |
| 2019-07-05 | Лієпая | - | Спартакс |
| 2019-07-15 | Спартакс | - | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-07-27 | Спартакс | - | Єлгава |
БФЦ Даугавпілс наступні 6 матчі
| 2019-06-21 | БФЦ Даугавпілс | - | Єлгава |
| 2019-06-26 | БФЦ Даугавпілс | - | Метта |
| 2019-06-30 | Валмієра | - | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-07-15 | Спартакс | - | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-07-20 | ФК Рига | - | БФЦ Даугавпілс |
| 2019-07-28 | Вентспілс | - | БФЦ Даугавпілс |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 3.40 | 4.20 |
| Ймовірність | 49% | 10% | 41% |
| 1 @ 1.72 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 2.00 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-06-16 12:02. На даний момент можливі зміни!