Ліга Португалії 2 - Португалія
неділя, 27.10.2019
11:15
11:15

Спортінг К.

Кова-да-Пьєдаде
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Covilha |
| В гостях: | Кова да П'єдада |
| Відстань: | 228.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ковілян |
| Вміщує: | 3 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:15 (11:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.50 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 81% | 3% | 16% | 1.65 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 79% | 21% | 52% | 48% | 29% | 71% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2019-02-06 | Спортінг К. | 3 - 0 | Кова-да-Пьєдаде |
| 2018-08-18 | Кова-да-Пьєдаде | 2 - 4 | Спортінг К. |
| 2018-04-15 | Спортінг К. | 0 - 0 | Кова-да-Пьєдаде |
| 2017-12-03 | Кова-да-Пьєдаде | 1 - 0 | Спортінг К. |
| 2017-04-02 | Кова-да-Пьєдаде | 1 - 0 | Спортінг К. |
| 2016-10-30 | Спортінг К. | 1 - 0 | Кова-да-Пьєдаде |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 33% | 33% | 17% |
Спортінг К. останні 12 матчі
| 2019-10-05 | Спортінг К. | 1 - 1 | Сетубал |
| 2019-09-21 | Шавіш | 2 - 3 | Спортінг К. |
| 2019-09-15 | Спортінг К. | 2 - 3 | Лейшоеш |
| 2019-09-01 | Академіко Візеу | 1 - 3 | Спортінг К. |
| 2019-08-24 | Спортінг К. | 1 - 0 | Вілафранкенсе |
| 2019-08-17 | Олівейренсе | 0 - 2 | Спортінг К. |
| 2019-08-11 | Спортінг К. | 2 - 0 | Порту B |
| 2019-08-03 | Фамалікан | 0 - 2 | Спортінг К. |
| 2019-07-28 | Спортінг К. | 0 - 0 | Варзім |
| 2019-05-19 | Спортінг К. | 1 - 1 | Мафра |
| 2019-05-12 | Академіка | 0 - 2 | Спортінг К. |
| 2019-05-05 | Спортінг К. | 1 - 1 | Лейшоеш |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 3 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 25% | 25% |
Кова-да-Пьєдаде останні 12 матчі
| 2019-10-18 | Кова-да-Пьєдаде | 0 - 4 | Бенфіка |
| 2019-10-13 | Кова-да-Пьєдаде | 0 - 2 | СК Фаренсе |
| 2019-09-22 | Кова-да-Пьєдаде | 0 - 1 | Каса Піа |
| 2019-09-14 | Варзім | 2 - 1 | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-08-31 | Кова-да-Пьєдаде | 2 - 0 | Бенфіка B |
| 2019-08-24 | Пенафієл | 3 - 0 | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-08-18 | Кова-да-Пьєдаде | 2 - 1 | Фейренсе |
| 2019-08-10 | Мафра | 3 - 2 | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-07-28 | Лейшоеш | 0 - 0 | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-07-12 | Сетубал | 2 - 2 | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-07-11 | Кова-да-Пьєдаде | 1 - 1 | Бірмінгем |
| 2019-05-19 | Феррейра | 2 - 0 | Кова-да-Пьєдаде |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Ліга Португалії 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насьонал Мадейра | 8 | +8 | 17 |
| 2 | Спортінг К. | 6 | +7 | 15 |
| 3 | СК Фаренсе | 7 | +6 | 15 |
| 4 | Лейшоеш | 7 | +3 | 14 |
| 5 | Ешторіл | 7 | +3 | 12 |
| 6 | Академіко Візеу | 7 | +2 | 12 |
| 7 | Шавіш | 7 | 0 | 12 |
| 8 | Мафра | 7 | +1 | 11 |
| 9 | Пенафієл | 7 | +1 | 10 |
| 10 | Бенфіка B | 8 | -5 | 10 |
| 11 | Фейренсе | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Академіка | 8 | -1 | 9 |
| 13 | Порту B | 8 | -4 | 7 |
| 14 | Вілафранкенсе | 8 | -5 | 7 |
| 15 | Варзім | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Кова-да-Пьєдаде | 7 | -5 | 6 |
| 17 | Олівейренсе | 7 | -3 | 5 |
| 18 | Каса Піа | 8 | -7 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Спортінг К. | |
| Кова-да-Пьєдаде | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Спортінг К. | Кова-да-Пьєдаде |
|---|---|---|---|
| 1 | Насьонал Мадейра | ||
| 2 | Спортінг К. | - | |
| 3 | СК Фаренсе | ||
| 4 | Лейшоеш | 2 - 3 | |
| 5 | Ешторіл | ||
| 6 | Академіко Візеу | ||
| 7 | Шавіш | ||
| 8 | Мафра | 3 - 2 | |
| 9 | Пенафієл | 3 - 0 | |
| 10 | Бенфіка B | ||
| 11 | Фейренсе | ||
| 12 | Академіка | ||
| 13 | Порту B | 2 - 0 | |
| 14 | Вілафранкенсе | 1 - 0 | |
| 15 | Варзім | 2 - 1 | |
| 16 | Кова-да-Пьєдаде | - | |
| 17 | Олівейренсе | ||
| 18 | Каса Піа |
Позиція в лізі
| Спортінг К. | Кова-да-Пьєдаде | |
| Позиція | 2 | 16 |
| Очки | 15 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 17 |
| Очки | 6 | 0 |
Форма в лізі
| Спортінг К. | Кова-да-Пьєдаде | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
0 1 |
2
0 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 1 |
0
0 3 |
Голи в лізі
| Спортінг К. | Кова-да-Пьєдаде | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
6 |
7
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
3 |
3
8 |
Загальна статистика для Ліга Португалії 2
| Матчі (65) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (158) | |
| Голи за матч | 2.43 |
| Голи вдома за матч | 1.37 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 23% |
Спортінг К. наступні 6 матчі
| 2019-11-02 | Спортінг К. | - | Пенафієл |
| 2019-11-10 | Насьонал Мадейра | - | Спортінг К. |
| 2019-11-17 | Мафра | - | Спортінг К. |
| 2019-11-29 | Спортінг К. | - | Фейренсе |
| 2019-12-03 | Спортінг К. | - | Бенфіка |
| 2019-12-08 | Варзім | - | Спортінг К. |
Кова-да-Пьєдаде наступні 6 матчі
| 2019-11-03 | Олівейренсе | - | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-11-10 | Кова-да-Пьєдаде | - | Ешторіл |
| 2019-12-01 | Порту B | - | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-12-07 | Кова-да-Пьєдаде | - | Вілафранкенсе |
| 2019-12-13 | Академіко Візеу | - | Кова-да-Пьєдаде |
| 2019-12-21 | Лейшоеш | - | Кова-да-Пьєдаде |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 3.50 | 5.75 |
| Ймовірність | 81% | 3% | 16% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.20 |
| Ймовірність | 83% | 17% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 2.05 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.80 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-27 08:05. На даний момент можливі зміни!