Прімера Дивізіон - Перу

пʼятниця, 02.06.2023
02:00
Спортінг Кристал

Спортінг Кристал

С'єнсіано

С'єнсіано

4 - 2
(2 - 0,  2 - 2)
Інформація
Місто
Вдома: Ліма
В гостях: Куско
Відстань: 572.9 км
Стадіон
Стадіон: Alberto Gallardo
Вміщує: 18 000
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 02:00 (20:00 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.44 4.33 7.50 1 1.10 2.63
46% 23% 31% 1.44 59% 41%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.85 2.00 3.00 1.36
76% 24% 43% 57% 24% 76%

Останні 12 прямі зустрічі

2022-09-11 Спортінг Кристал 4 - 1 С'єнсіано
2022-04-23 С'єнсіано 0 - 1 Спортінг Кристал
2021-10-01 С'єнсіано 2 - 1 Спортінг Кристал
2020-10-25 С'єнсіано 2 - 3 Спортінг Кристал
2020-09-15 С'єнсіано 0 - 0 Спортінг Кристал
2015-09-27 С'єнсіано 2 - 2 Спортінг Кристал
2015-05-20 Спортінг Кристал 3 - 2 С'єнсіано
2015-04-02 С'єнсіано 1 - 0 Спортінг Кристал
2015-02-10 Спортінг Кристал 1 - 0 С'єнсіано
2014-11-15 Спортінг Кристал 2 - 0 С'єнсіано
2014-08-17 С'єнсіано 1 - 1 Спортінг Кристал
2013-06-02 С'єнсіано 2 - 0 Спортінг Кристал
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 8 5 4
50% 25% 25% 67% 42% 33%

Спортінг Кристал останні 12 матчі

2023-05-29 Спорт Уанкайо 1 - 2 Спортінг Кристал
2023-05-26 Спортінг Кристал 1 - 1 Рівер Плейт
2023-05-21 Спортінг Кристал 3 - 2 Куско
2023-05-18 Бінасьйональ 0 - 1 Спортінг Кристал
2023-05-13 Уніон Комерсіо 1 - 6 Спортінг Кристал
2023-05-07 Кахамарка 1 - 1 Спортінг Кристал
2023-05-03 Спортінг Кристал 1 - 0 Стронгест
2023-04-28 Спортінг Кристал 1 - 1 Сесар Вальєхо
2023-04-25 Універсітаріо 2 - 0 Спортінг Кристал
2023-04-20 Рівер Плейт 4 - 2 Спортінг Кристал
2023-04-14 Спортінг Кристал 1 - 1 Спорт Бойз
2023-04-06 Спортінг Кристал 1 - 3 Флуміненсе
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 4 3 10 5 4
42% 33% 25% 83% 42% 33%

С'єнсіано останні 12 матчі

2023-05-27 С'єнсіано 1 - 0 Деп. Мунісіпаль
2023-05-21 Грау 4 - 0 С'єнсіано
2023-05-14 С'єнсіано 1 - 1 Сесар Вальєхо
2023-05-10 С'єнсіано 5 - 2 Альянса Атлетіко
2023-05-07 С'єнсіано 0 - 0 Деп. Гарсіласо
2023-04-30 АДТ Тарма 3 - 4 С'єнсіано
2023-04-23 С'єнсіано 1 - 1 Бінасьйональ
2023-04-15 ФБК Мельгар 1 - 0 С'єнсіано
2023-04-09 С'єнсіано 1 - 0 Карлос Маннуччі
2023-04-02 Альянса Ліма 2 - 0 С'єнсіано
2023-03-25 Універсітаріо 3 - 0 С'єнсіано
2023-03-18 С'єнсіано 3 - 1 Уніон Комерсіо
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 8 5 4
42% 25% 33% 67% 42% 33%

Таблиця Прімера Дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Альянса Ліма 16 13 0 3 33 12 +21 39
2 Універсітаріо 16 10 1 5 28 13 +15 31
3 Спортінг Кристал 16 8 7 1 29 16 +13 31
4 Куско 16 9 2 5 22 21 +1 29
5 Карлос Маннуччі 16 8 2 6 16 14 +2 26
6 Деп. Гарсіласо 16 6 6 4 28 22 +6 24
7 Спорт Уанкайо 16 7 3 6 29 24 +5 24
8 Сесар Вальєхо 16 6 6 4 22 20 +2 24
9 С'єнсіано 16 7 3 6 21 23 -2 24
10 ФБК Мельгар 17 5 7 5 22 21 +1 22
11 Альянса Атлетіко 16 6 4 6 31 31 0 22
12 Кахамарка 17 5 6 6 15 19 -4 21
13 Грау 16 5 4 7 26 19 +7 19
14 Деп. Мунісіпаль 16 5 3 8 16 20 -4 18
15 АДТ Тарма 16 4 5 7 20 21 -1 17
16 Уніон Комерсіо 16 5 2 9 20 36 -16 17
17 Бінасьйональ 16 4 3 9 24 32 -8 15
18 Спорт Бойз 16 3 3 10 11 26 -15 12
19 АД Кантолао 16 2 3 11 9 32 -23 9

Хронологія матчів у лізі

Спортінг Кристал                 
С'єнсіано                 
Вдома                 
В гостях                 

Матчі вдома/в гостях

М Команда Спортінг Кристал С'єнсіано
1 Альянса Ліма 3 - 0* 2 - 0
2 Універсітаріо   3 - 0
3 Спортінг Кристал -  
4 Куско 3 - 2  
5 Карлос Маннуччі    
6 Деп. Гарсіласо    
7 Спорт Уанкайо   1 - 3
8 Сесар Вальєхо 1 - 1  
9 С'єнсіано   -
10 ФБК Мельгар 1 - 0 1 - 0
11 Альянса Атлетіко    
12 Кахамарка   3 - 0*
13 Грау 2 - 1 4 - 0
14 Деп. Мунісіпаль    
15 АДТ Тарма 0 - 0 3 - 4
16 Уніон Комерсіо    
17 Бінасьйональ    
18 Спорт Бойз 1 - 1  
19 АД Кантолао 2 - 0 1 - 0

Позиція в лізі

  Спортінг Кристал С'єнсіано
Позиція 3 9
Очки 31 24
  Вдома В гостях
Позиція 5 12
Очки 18 6

Форма в лізі

  Спортінг Кристал С'єнсіано
Перемоги
Нічиї
Поразки
8         
7        
1  
7        
3    
6       
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
3    
0  
2   
0  
6       

Голи в лізі

  Спортінг Кристал С'єнсіано
Забиті голи
Пропущені голи
29                              
16                 
21                      
23                        
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
13              
5      
7        
18                   

Загальна статистика для Прімера Дивізіон

Матчі   (153)
Перемоги вдома 55%
Нічиї 23%
Перемоги в гостях 22%
Зіграні матчі 100%
Голи   (422)
Голи за матч 2.76
Голи вдома за матч 1.73
Голи в гостях за матч 1.03
Домашня команда забила в 85%
Команда гостей забила в 58%
Обидві Команди Заб'ють 48%
Більше 1.5 79%
Більше 2.5 50%
Більше 3.5 24%

Спортінг Кристал наступні 6 матчі

2023-06-08 Стронгест - Спортінг Кристал
2023-06-11 Альянса Атлетіко - Спортінг Кристал
2023-06-22 АД Кантолао - Спортінг Кристал
2023-06-28 Флуміненсе - Спортінг Кристал
2023-07-02 Спортінг Кристал - Уніон Комерсіо
2023-07-09 Альянса Ліма - Спортінг Кристал

С'єнсіано наступні 6 матчі

2023-06-10 С'єнсіано - Спорт Бойз
2023-06-23 С'єнсіано - Універсітаріо
2023-07-04 Сесар Вальєхо - С'єнсіано
2023-07-08 С'єнсіано - Кахамарка
2023-07-16 Куско - С'єнсіано
2023-07-22 С'єнсіано - Спорт Уанкайо

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.44 4.33 7.50
Ймовірність 46% 23% 31%
1 @ 1.44
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.10 2.63
Ймовірність 59% 41%
1X @ 1.10
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.25 3.75
Ймовірність   76% 24%
Більше 1.5 @ 1.25
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.85 2.00
Ймовірність   43% 57%
Менше 2.5 @ 2.00
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.00 1.36
Ймовірність   24% 76%
Менше 3.5 @ 1.36
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.00 1.73
Ймовірність   49% 51%
Ні @ 1.73

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-06-02 00:00. На даний момент можливі зміни!