Прімера Дивізіон - Перу
неділя, 18.08.2019
21:30
21:30

Спортінг Кристал

Спорт Бойз
4 - 2
(1 - 2, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ліма |
| В гостях: | Кальян |
| Відстань: | 9.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Alberto Gallardo |
| Вміщує: | 18 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 21:30 (15:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 6.00 | 7.00 | 1 | 1.08 | 3.50 | |||
| 49% | 42% | 9% | 1.25 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 90% | 10% | 64% | 36% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-08-13 | Спорт Бойз | 2 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2019-03-03 | Спорт Бойз | 0 - 3 | Спортінг Кристал |
| 2018-09-01 | Спортінг Кристал | 4 - 0 | Спорт Бойз |
| 2018-05-20 | Спорт Бойз | 1 - 1 | Спортінг Кристал |
| 2012-06-23 | Спортінг Кристал | 3 - 1 | Спорт Бойз |
| 2012-03-04 | Спорт Бойз | 0 - 5 | Спортінг Кристал |
| 2011-08-07 | Спортінг Кристал | 3 - 0 | Спорт Бойз |
| 2011-02-20 | Спорт Бойз | 0 - 1 | Спортінг Кристал |
| 2010-07-04 | Спортінг Кристал | 1 - 1 | Спорт Бойз |
| 2010-03-27 | Спорт Бойз | 1 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2008-12-13 | Спортінг Кристал | 2 - 0 | Спорт Бойз |
| 2008-09-27 | Спорт Бойз | 1 - 2 | Спортінг Кристал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 11 | 8 | 4 | |
| 75% | 25% | 0% | 92% | 67% | 33% |
Спортінг Кристал останні 12 матчі
| 2019-08-13 | Спорт Бойз | 2 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2019-07-30 | Спортінг Кристал | 3 - 2 | Сулія |
| 2019-07-23 | Сулія | 1 - 0 | Спортінг Кристал |
| 2019-07-20 | Альянса Ліма | 2 - 1 | Спортінг Кристал |
| 2019-07-13 | Спортінг Кристал | 3 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2019-07-06 | Спортінг Кристал | 1 - 1 | Сесар Вальєхо |
| 2019-06-23 | Альянса Атлетіко | 0 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2019-06-08 | Спортінг Кристал | 3 - 1 | Бінасьйональ |
| 2019-06-02 | Альянса Уануко | 1 - 1 | Спортінг Кристал |
| 2019-05-29 | Спортінг Кристал | 3 - 0 | У. Еспаньйола |
| 2019-05-25 | Спортінг Кристал | 2 - 3 | ФБК Мельгар |
| 2019-05-22 | У. Еспаньйола | 0 - 3 | Спортінг Кристал |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 8 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 67% | 33% |
Спорт Бойз останні 12 матчі
| 2019-08-13 | Спорт Бойз | 2 - 2 | Спортінг Кристал |
| 2019-07-21 | Уніон Комерсіо | 1 - 1 | Спорт Бойз |
| 2019-07-14 | Спорт Бойз | 1 - 2 | Альянса Ліма |
| 2019-07-05 | Кахамарка | 1 - 0 | Спорт Бойз |
| 2019-06-29 | Спорт Бойз | 0 - 0 | Комер. Унідос |
| 2019-06-23 | Спорт Бойз | 5 - 0 | Спорт Бойз |
| 2019-06-08 | Спорт Бойз | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2019-06-01 | Бінасьйональ | 2 - 0 | Спорт Бойз |
| 2019-05-26 | Спорт Бойз | 1 - 2 | Альянса Уануко |
| 2019-05-18 | ФБК Мельгар | 1 - 1 | Спорт Бойз |
| 2019-05-11 | Спорт Бойз | 3 - 2 | Карлос Маннуччі |
| 2019-05-05 | Ун. Сан-Мартін | 1 - 1 | Спорт Бойз |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ун. Сан-Мартін | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Універсітаріо | 3 | +2 | 7 |
| 3 | ФБК Мельгар | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Альянса Ліма | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Уніон Комерсіо | 3 | +1 | 4 |
| 6 | АД Кантолао | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Спортінг Кристал | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Альянса Уануко | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Карлос Маннуччі | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Куско | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Спорт Уанкайо | 2 | -1 | 3 |
| 12 | Аякучо | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Бінасьйональ | 2 | 0 | 2 |
| 14 | Спорт Бойз | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Сесар Вальєхо | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Кахамарка | 3 | -5 | 0 |
| 17 | Molinos El Pirata | 3 | -2 | -1 |
| 18 | Деп. Мунісіпаль | 2 | 0 | -2 |
Хронологія матчів у лізі
| Спортінг Кристал | |
| Спорт Бойз | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Спортінг Кристал | Спорт Бойз |
|---|---|---|---|
| 1 | Ун. Сан-Мартін | ||
| 2 | Універсітаріо | ||
| 3 | ФБК Мельгар | ||
| 4 | Альянса Ліма | ||
| 5 | Уніон Комерсіо | 1 - 1 | |
| 6 | АД Кантолао | ||
| 7 | Спортінг Кристал | - | |
| 8 | Альянса Уануко | ||
| 9 | Карлос Маннуччі | ||
| 9 | Куско | ||
| 9 | Спорт Уанкайо | 3 - 0 | |
| 12 | Аякучо | ||
| 13 | Бінасьйональ | ||
| 14 | Спорт Бойз | - | |
| 15 | Сесар Вальєхо | ||
| 16 | Кахамарка | ||
| 17 | Molinos El Pirata | ||
| 18 | Деп. Мунісіпаль |
Позиція в лізі
| Спортінг Кристал | Спорт Бойз | |
| Позиція | 7 | 14 |
| Очки | 3 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 7 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Спортінг Кристал | Спорт Бойз | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
0
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Спортінг Кристал | Спорт Бойз | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
2 |
2
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
0 |
1
1 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (22) | |
| Перемоги вдома | 55% |
| Нічиї | 18% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (46) | |
| Голи за матч | 2.09 |
| Голи вдома за матч | 1.23 |
| Голи в гостях за матч | 0.86 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 0% |
Спортінг Кристал наступні 6 матчі
| 2019-08-25 | Уніон Комерсіо | - | Спортінг Кристал |
| 2019-08-31 | Сесар Вальєхо | - | Спортінг Кристал |
| 2019-09-08 | Спортінг Кристал | - | АД Кантолао |
| 2019-09-15 | Деп. Мунісіпаль | - | Спортінг Кристал |
| 2019-09-22 | Спортінг Кристал | - | Аякучо |
| 2019-09-28 | Кахамарка | - | Спортінг Кристал |
Спорт Бойз наступні 6 матчі
| 2019-08-27 | Спорт Бойз | - | Сесар Вальєхо |
| 2019-08-31 | АД Кантолао | - | Спорт Бойз |
| 2019-09-08 | Спорт Бойз | - | Деп. Мунісіпаль |
| 2019-09-13 | Аякучо | - | Спорт Бойз |
| 2019-09-21 | Спорт Бойз | - | Кахамарка |
| 2019-09-27 | Куско | - | Спорт Бойз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 6.00 | 7.00 |
| Ймовірність | 49% | 42% | 9% |
| 1 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 3.50 |
| Ймовірність | 83% | 17% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 90% | 10% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Так @ 2.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-18 20:02. На даний момент можливі зміни!