Клубні товариські матчі
вівторок, 02.07.2019
18:30
Санкт-Галлен
(Швейцарія)
Селтік
(Шотландія)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Sankt Gallen (Швц) |
| В гостях: |
Глазго (Шот) |
| Відстань: |
1 324.4 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Kybunpark
(Sankt Gallen / Швц)
|
| Вміщує: |
19 694 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
18:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.60 |
4.00 |
1.80 |
12 |
|
|
|
1.90 |
1.28 |
| 31% |
30% |
39% |
1.22 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
4.94 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.15 |
1.63 |
| 79% |
21% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
38% |
62% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Санкт-Галлен останні 12 матчі
|
2019-05-25 |
Цюрих
|
1 - 1 |
Санкт-Галлен
|
|
2019-05-22 |
Санкт-Галлен
|
4 - 1 |
Янг Бойз
|
|
2019-05-16 |
Лугано
|
1 - 0 |
Санкт-Галлен
|
|
2019-05-12 |
Санкт-Галлен
|
2 - 1 |
Сьон
|
|
2019-05-04 |
Грассхопперс
|
0 - 1 |
Санкт-Галлен
|
|
2019-04-28 |
Санкт-Галлен
|
0 - 3 |
Базель
|
|
2019-04-20 |
Санкт-Галлен
|
1 - 2 |
Люцерн
|
|
2019-04-14 |
Тун
|
0 - 0 |
Санкт-Галлен
|
|
2019-04-06 |
Ксамакс
|
0 - 1 |
Санкт-Галлен
|
|
2019-04-03 |
Санкт-Галлен
|
0 - 0 |
Грассхопперс
|
|
2019-03-31 |
Янг Бойз
|
3 - 2 |
Санкт-Галлен
|
|
2019-03-21 |
Гайденгайм
|
3 - 1 |
Санкт-Галлен
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
7 |
6 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
58% |
50% |
25% |
Селтік останні 12 матчі
|
2019-05-25 |
Хартс
|
1 - 2 |
Селтік
|
|
2019-05-19 |
Селтік
|
2 - 1 |
Хартс
|
|
2019-05-12 |
Рейнджерс
|
2 - 0 |
Селтік
|
|
2019-05-04 |
Абердін
|
0 - 3 |
Селтік
|
|
2019-04-27 |
Селтік
|
1 - 0 |
Кілмарнок
|
|
2019-04-21 |
Хіберніан
|
0 - 0 |
Селтік
|
|
2019-04-14 |
Абердін
|
0 - 3 |
Селтік
|
|
2019-04-06 |
Селтік
|
0 - 0 |
Лівнгстон
|
|
2019-04-03 |
Сент-Міррен
|
0 - 2 |
Селтік
|
|
2019-03-31 |
Селтік
|
2 - 1 |
Рейнджерс
|
|
2019-03-17 |
ФК Данді
|
0 - 1 |
Селтік
|
|
2019-03-09 |
Селтік
|
0 - 0 |
Абердін
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
7 |
5 |
0 |
| 67% |
25% |
8% |
|
58% |
42% |
0% |
Санкт-Галлен наступні 6 матчі
|
2019-07-06 |
Тун
|
- |
Санкт-Галлен
|
|
2019-07-09 |
Бохум
|
- |
Санкт-Галлен
|
|
2019-07-13 |
Санкт-Галлен
|
- |
Спортінг
|
|
2019-07-20 |
Санкт-Галлен
|
- |
Люцерн
|
|
2019-07-27 |
Базель
|
- |
Санкт-Галлен
|
|
2019-07-30 |
Санкт-Галлен
|
- |
Боруссія Д.
|
Селтік наступні 6 матчі
|
2019-07-09 |
ФК Сараєво
|
- |
Селтік
|
|
2019-07-13 |
Селтік
|
- |
Ренн
|
|
2019-07-17 |
Селтік
|
- |
ФК Сараєво
|
|
2019-07-24 |
Селтік
|
- |
Нимме Калью
|
|
2019-07-30 |
Нимме Калью
|
- |
Селтік
|
|
2019-08-03 |
Селтік
|
- |
Сент-Джонстон
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
3.60 |
4.00 |
1.80 |
| Ймовірність |
31% |
30% |
39% |
|
12 @ 1.22 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.90 |
1.28 |
| Ймовірність |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.28 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.14 |
4.94 |
| Ймовірність |
|
79% |
21% |
|
Більше 1.5 @ 1.14 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.50 |
2.50 |
| Ймовірність |
|
59% |
41% |
|
Більше 2.5 @ 1.50 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.15 |
1.63 |
| Ймовірність |
|
38% |
62% |
|
Менше 3.5 @ 1.63 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.46 |
2.75 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Так @ 1.46 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-02 16:05. На даний момент можливі зміни!