Прем'є́р Лі́га - Мальта
пʼятниця, 30.08.2019
17:30
17:30

Санта Лучія

Гзіра
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Санта Луція |
| В гостях: | Гзіра |
| Відстань: | 4.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 4.75 | 1.40 | 2 | 2.75 | 1.10 | |||
| 26% | 33% | 41% | 1.40 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.80 | 1.75 | 1.95 | 2.95 | 1.35 | ||||||
| 54% | 46% | 48% | 52% | 45% | 55% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Санта Лучія останні 1 матчі
| 2019-08-23 | Валлетта | 2 - 3 | Санта Лучія |
Гзіра останні 12 матчі
| 2019-08-23 | Гзіра | 0 - 0 | Хамрун |
| 2019-08-01 | Гзіра | 2 - 2 | Вентспілс |
| 2019-07-25 | Вентспілс | 4 - 0 | Гзіра |
| 2019-07-18 | Хайдук Спліт | 1 - 3 | Гзіра |
| 2019-07-09 | Гзіра | 0 - 2 | Хайдук Спліт |
| 2019-04-26 | Сент-Ендрюс | 1 - 0 | Гзіра |
| 2019-04-20 | Моста | 1 - 1 | Гзіра |
| 2019-04-15 | Гзіра | 1 - 0 | Флоріана |
| 2019-04-07 | Валлетта | 1 - 1 | Гзіра |
| 2019-03-30 | Гзіра | 5 - 2 | П'єта Хотспурс |
| 2019-03-13 | Бальцан | 0 - 0 | Гзіра |
| 2019-03-09 | Гзіра | 3 - 1 | Сенглеа Атлетікс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 5 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 42% | 42% |
Таблиця Прем'є́р Лі́га
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флоріана | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Хіберніанс | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Сенглеа Атлетікс | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Моста | 1 | +4 | 3 |
| 5 | Валлетта | 2 | +1 | 3 |
| 6 | Санта Лучія | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Бальцан | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Гуджа | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Сайренс | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Гзіра | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Хамрун | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Біркіркара | 2 | -2 | 0 |
| 13 | Сліма | 2 | -3 | 0 |
| 14 | Таршіен | 2 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Санта Лучія | |
| Гзіра | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Санта Лучія | Гзіра | |
| Позиція | 6 | 10 |
| Очки | 3 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 12 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Санта Лучія | Гзіра | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Санта Лучія | Гзіра | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
2 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Прем'є́р Лі́га
| Матчі (11) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (28) | |
| Голи за матч | 2.55 |
| Голи вдома за матч | 1.18 |
| Голи в гостях за матч | 1.36 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 36% |
Санта Лучія наступні 6 матчі
| 2019-09-15 | Гуджа | - | Санта Лучія |
| 2019-09-22 | Санта Лучія | - | Таршіен |
| 2019-09-28 | Сайренс | - | Санта Лучія |
| 2019-10-05 | Санта Лучія | - | Сенглеа Атлетікс |
| 2019-10-18 | Моста | - | Санта Лучія |
| 2019-10-28 | Санта Лучія | - | Хіберніанс |
Гзіра наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Гзіра | - | Сліма |
| 2019-09-22 | Флоріана | - | Гзіра |
| 2019-09-29 | Гзіра | - | Бальцан |
| 2019-10-03 | Валлетта | - | Гзіра |
| 2019-10-19 | Біркіркара | - | Гзіра |
| 2019-10-26 | Гзіра | - | Гуджа |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.50 | 4.75 | 1.40 |
| Ймовірність | 26% | 33% | 41% |
| 2 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.10 |
| Ймовірність | 25% | 75% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 3.80 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.95 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.95 | 1.35 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 3.5 @ 1.35 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 2.05 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-30 16:05. На даний момент можливі зміни!