Перша ліга - Польща
субота, 29.10.2022
19:00
19:00

Сталь Ряшів

Тихи
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Rzeszow |
| В гостях: | Тихий |
| Відстань: | 216.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.75 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.90 | |||
| 47% | 22% | 31% | 1.85 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.50 | 2.50 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 75% | 25% | 56% | 44% | 43% | 57% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Сталь Ряшів останні 12 матчі
| 2022-10-24 | ГКС Катовіце | 0 - 0 | Сталь Ряшів |
| 2022-10-16 | Сталь Ряшів | 4 - 2 | Одра Ополє |
| 2022-10-09 | Арка Гдиня | 2 - 2 | Сталь Ряшів |
| 2022-10-01 | Сталь Ряшів | 3 - 4 | Ресовія Ряшів |
| 2022-09-22 | Легія | 3 - 0 | Сталь Ряшів |
| 2022-09-15 | Сандеція Нови С. | 0 - 1 | Сталь Ряшів |
| 2022-09-10 | Сталь Ряшів | 2 - 1 | Вісла Краків |
| 2022-09-02 | Заглембє Сосн. | 1 - 0 | Сталь Ряшів |
| 2022-08-30 | Сталь Ряшів | 3 - 3 | Корона Кєльце |
| 2022-08-27 | Сталь Ряшів | 5 - 0 | Подбескідзє |
| 2022-08-20 | Термаліца | 2 - 1 | Сталь Ряшів |
| 2022-08-14 | Сталь Ряшів | 1 - 0 | ЛКС Лодзь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 8 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 67% | 42% |
Тихи останні 12 матчі
| 2022-10-23 | Тихи | 2 - 3 | Пуща |
| 2022-10-16 | Хробри Глогув | 4 - 1 | Тихи |
| 2022-10-09 | Тихи | 5 - 0 | Скра |
| 2022-10-01 | Гурнік Ленчна | 3 - 2 | Тихи |
| 2022-09-17 | ГКС Катовіце | 1 - 1 | Тихи |
| 2022-09-09 | Тихи | 2 - 0 | Одра Ополє |
| 2022-09-04 | Арка Гдиня | 5 - 0 | Тихи |
| 2022-08-31 | Zawisza Bydgoszcz | 2 - 1 | Тихи |
| 2022-08-28 | Тихи | 1 - 1 | Ресовія Ряшів |
| 2022-08-22 | Сандеція Нови С. | 0 - 5 | Тихи |
| 2022-08-13 | Тихи | 3 - 1 | Вісла Краків |
| 2022-08-10 | Заглембє Сосн. | 1 - 0 | Тихи |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 8 | 7 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 67% | 58% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пуща | 15 | +7 | 30 |
| 2 | ЛКС Лодзь | 15 | +8 | 28 |
| 3 | Арка Гдиня | 15 | +9 | 27 |
| 4 | Рух Хожув | 15 | +6 | 27 |
| 5 | ГКС Катовіце | 15 | +5 | 24 |
| 6 | Хробри Глогув | 15 | +3 | 24 |
| 7 | Термаліца | 16 | +5 | 23 |
| 8 | Вісла Краків | 16 | +3 | 23 |
| 9 | Сталь Ряшів | 15 | +6 | 22 |
| 10 | Подбескідзє | 15 | -1 | 22 |
| 11 | Заглембє Сосн. | 16 | 0 | 21 |
| 12 | Тихи | 15 | +1 | 18 |
| 13 | Гурнік Ленчна | 15 | +1 | 15 |
| 14 | Ресовія Ряшів | 16 | -10 | 15 |
| 15 | Хойнічанка | 15 | -6 | 14 |
| 16 | Скра | 15 | -13 | 14 |
| 17 | Одра Ополє | 15 | -11 | 12 |
| 18 | Сандеція Нови С. | 15 | -13 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Сталь Ряшів | |
| Тихи | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сталь Ряшів | Тихи |
|---|---|---|---|
| 1 | Пуща | ||
| 2 | ЛКС Лодзь | 1 - 0 | |
| 3 | Арка Гдиня | 5 - 0 | |
| 4 | Рух Хожув | 2 - 3 | |
| 5 | ГКС Катовіце | 1 - 1 | |
| 6 | Хробри Глогув | 3 - 3 | 4 - 1 |
| 7 | Термаліца | 0 - 2 | |
| 8 | Вісла Краків | 2 - 1 | |
| 9 | Сталь Ряшів | - | |
| 10 | Подбескідзє | 5 - 0 | |
| 11 | Заглембє Сосн. | 1 - 0 | |
| 12 | Тихи | - | |
| 13 | Гурнік Ленчна | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 14 | Ресовія Ряшів | 3 - 4 | |
| 15 | Хойнічанка | 2 - 2 | |
| 16 | Скра | ||
| 17 | Одра Ополє | 4 - 2 | |
| 18 | Сандеція Нови С. | 0 - 5 |
Позиція в лізі
| Сталь Ряшів | Тихи | |
| Позиція | 9 | 12 |
| Очки | 22 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 10 |
| Очки | 16 | 8 |
Форма в лізі
| Сталь Ряшів | Тихи | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 5 |
5
3 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 2 |
2
2 4 |
Голи в лізі
| Сталь Ряшів | Тихи | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
21 |
27
26 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
13 |
13
16 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (137) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (373) | |
| Голи за матч | 2.72 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.26 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 73% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 29% |
Сталь Ряшів наступні 6 матчі
| 2022-11-06 | Скра | - | Сталь Ряшів |
| 2022-11-13 | Хробри Глогув | - | Сталь Ряшів |
| 2022-11-18 | Термаліца | - | Сталь Ряшів |
| 2022-11-25 | Сталь Мелець | - | Сталь Ряшів |
| 2023-01-28 | Сталь Ряшів | - | Сандеція Нови С. |
| 2023-02-04 | Сталь Ряшів | - | Стальова Воля |
Тихи наступні 6 матчі
| 2022-11-05 | Тихи | - | Рух Хожув |
| 2022-11-11 | Тихи | - | Хойнічанка |
| 2022-12-05 | Легія | - | Тихи |
| 2022-12-09 | Тихи | - | Рух Хожув |
| 2023-01-14 | Тихи | - | Скра |
| 2023-01-20 | Тихи | - | Пуща |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.75 | 3.50 |
| Ймовірність | 47% | 22% | 31% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.90 |
| Ймовірність | 59% | 41% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 5.50 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.14 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 3.5 @ 1.61 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-29 16:02. На даний момент можливі зміни!