Кубок Польщі - Польща
середа, 30.10.2019
12:00
Стальова Воля
ГКС Катовіце
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1, 4 - 3)
Переможець Стальова Воля
результат 4 - 3 після додаткового часу
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Сталова Воля |
| В гостях: |
Катовіце |
| Відстань: |
217.4 км |
| Час початку |
| Година: |
12:00 (13:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.10 |
2.25 |
12 |
|
|
|
1.53 |
1.36 |
| 32% |
32% |
36% |
1.33 |
|
|
|
43% |
57% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.47 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.04 |
1.33 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
30% |
70% |
Останні 4 прямі зустрічі
|
2009-08-29 |
Стальова Воля
|
1 - 2 |
ГКС Катовіце
|
|
2009-05-23 |
Стальова Воля
|
0 - 0 |
ГКС Катовіце
|
|
2008-03-22 |
Стальова Воля
|
1 - 0 |
ГКС Катовіце
|
|
2007-08-18 |
ГКС Катовіце
|
2 - 0 |
Стальова Воля
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
2 |
|
2 |
1 |
0 |
| 25% |
25% |
50% |
|
50% |
25% |
0% |
Стальова Воля останні 12 матчі
|
2019-07-16 |
AEK
|
1 - 1 |
Стальова Воля
|
|
2019-01-23 |
Стальова Воля
|
4 - 1 |
Пуща
|
|
2016-04-24 |
Стальова Воля
|
1 - 3 |
Прушкув
|
|
2015-09-16 |
Стальова Воля
|
1 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz
|
|
2015-08-12 |
Стальова Воля
|
2 - 2 |
П'яст Глівіце
|
|
2014-10-28 |
Стальова Воля
|
0 - 1 |
Шльонск Вроцлав
|
|
2014-09-24 |
Стальова Воля
|
2 - 1 |
Лехія Гданськ
|
|
2014-08-12 |
Стальова Воля
|
2 - 0 |
Ол. Грудзьондз
|
|
2014-07-19 |
Польковіце
|
1 - 1 |
Стальова Воля
|
|
2014-02-12 |
Пуща
|
5 - 2 |
Стальова Воля
|
|
2013-08-17 |
Стальова Воля
|
1 - 1 |
Шльонск Вроцлав
|
|
2010-06-05 |
Стальова Воля
|
1 - 0 |
Варта Познань
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
6 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
50% |
33% |
ГКС Катовіце останні 12 матчі
|
2019-09-25 |
ГКС Катовіце
|
0 - 0 |
Варта Познань
|
|
2019-07-06 |
ГКС Катовіце
|
1 - 2 |
ГКС Ястшембє
|
|
2019-06-26 |
ГКС Катовіце
|
0 - 0 |
Тихи
|
|
2019-06-22 |
Гурнік Забже
|
2 - 0 |
ГКС Катовіце
|
|
2019-05-18 |
ГКС Катовіце
|
1 - 2 |
Друтекс-Битовія
|
|
2019-05-11 |
Варта Познань
|
0 - 1 |
ГКС Катовіце
|
|
2019-05-03 |
ГКС Катовіце
|
0 - 2 |
Сталь Мелець
|
|
2019-04-29 |
Garbarnia Krakow
|
0 - 2 |
ГКС Катовіце
|
|
2019-04-24 |
ГКС Катовіце
|
1 - 1 |
Стоміл Ольштин
|
|
2019-04-20 |
Термаліца
|
1 - 1 |
ГКС Катовіце
|
|
2019-04-14 |
Пуща
|
1 - 2 |
ГКС Катовіце
|
|
2019-04-07 |
ГКС Катовіце
|
2 - 2 |
Хробри Глогув
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
9 |
4 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
75% |
33% |
8% |
Таблиця Стальова Воля
Немає даних у системі
Таблиця Екстракляса
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Плоцьк |
13 |
8 |
1 |
4 |
19 |
19 |
0 |
25 |
| 2 |
П'яст Глівіце |
13 |
7 |
3 |
3 |
15 |
9 |
+6 |
24 |
| 3 |
Погонь Щецін |
13 |
7 |
3 |
3 |
15 |
11 |
+4 |
24 |
| 4 |
Легія |
13 |
7 |
2 |
4 |
22 |
13 |
+9 |
23 |
| 5 |
Краковія |
13 |
7 |
2 |
4 |
21 |
14 |
+7 |
23 |
| 6 |
Лехія Гданськ |
13 |
5 |
6 |
2 |
17 |
13 |
+4 |
21 |
| 6 |
Шльонск Вроцлав |
13 |
5 |
6 |
2 |
17 |
13 |
+4 |
21 |
| 8 |
Ягеллонія |
13 |
5 |
5 |
3 |
22 |
17 |
+5 |
20 |
| 9 |
Лех Познань |
13 |
5 |
3 |
5 |
23 |
17 |
+6 |
18 |
| 10 |
Заглембє |
13 |
5 |
3 |
5 |
23 |
20 |
+3 |
18 |
| 11 |
Гурнік Забже |
13 |
3 |
6 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 12 |
Ракув |
13 |
5 |
0 |
8 |
14 |
19 |
-5 |
15 |
| 13 |
ЛКС Лодзь |
13 |
3 |
2 |
8 |
15 |
23 |
-8 |
11 |
| 14 |
Вісла Краків |
13 |
3 |
2 |
8 |
14 |
24 |
-10 |
11 |
| 15 |
Арка Гдиня |
13 |
2 |
4 |
7 |
11 |
22 |
-11 |
10 |
| 16 |
Корона Кєльце |
13 |
2 |
2 |
9 |
6 |
19 |
-13 |
8 |
Стальова Воля наступні 6 матчі
|
2019-12-04 |
Стальова Воля
|
- |
Лех Познань
|
|
2020-08-19 |
Стальова Воля
|
- |
Лехія Гданськ
|
|
2021-02-07 |
Гурнік Ленчна
|
- |
Стальова Воля
|
|
2022-01-29 |
Скра
|
- |
Стальова Воля
|
|
2022-08-30 |
Стальова Воля
|
- |
Пуща
|
|
2023-02-04 |
Сталь Ряшів
|
- |
Стальова Воля
|
ГКС Катовіце наступні 6 матчі
|
2020-01-25 |
Подбескідзє
|
- |
ГКС Катовіце
|
|
2020-02-01 |
Хробри Глогув
|
- |
ГКС Катовіце
|
|
2020-02-14 |
ГКС Катовіце
|
- |
Пуща
|
|
2020-08-22 |
Garbarnia Krakow
|
- |
ГКС Катовіце
|
|
2021-01-20 |
Краковія
|
- |
ГКС Катовіце
|
|
2021-01-27 |
Тихи
|
- |
ГКС Катовіце
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.90 |
3.10 |
2.25 |
| Ймовірність |
32% |
32% |
36% |
|
12 @ 1.33 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.53 |
1.36 |
| Ймовірність |
43% |
57% |
|
X2 @ 1.36 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.27 |
3.47 |
| Ймовірність |
|
73% |
27% |
|
Більше 1.5 @ 1.27 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.85 |
1.95 |
| Ймовірність |
|
50% |
50% |
|
Більше 2.5 @ 1.85 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.04 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
30% |
70% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.68 |
2.12 |
| Ймовірність |
|
55% |
45% |
|
Так @ 1.68 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-30 08:02. На даний момент можливі зміни!