Про Ліга - Бельгія
неділя, 23.10.2022
17:30
17:30

Стандард

Андерлехт
5 - 0
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Льєж |
| В гостях: | Брюссель |
| Відстань: | 89.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Моріс Дюфрасн |
| Вміщує: | 30 023 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.30 | 2.30 | 1 | 1.57 | 1.40 | |||
| 61% | 9% | 30% | 2.90 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 75% | 25% | 58% | 42% | 34% | 66% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-01-16 | Андерлехт | 1 - 1 | Стандард |
| 2021-09-19 | Стандард | 0 - 1 | Андерлехт |
| 2021-02-28 | Стандард | 1 - 3 | Андерлехт |
| 2020-11-29 | Андерлехт | 0 - 0 | Стандард |
| 2019-12-15 | Стандард | 1 - 1 | Андерлехт |
| 2019-09-01 | Андерлехт | 1 - 0 | Стандард |
| 2019-05-05 | Андерлехт | 2 - 1 | Стандард |
| 2019-04-12 | Стандард | 5 - 0 | Андерлехт |
| 2019-02-03 | Стандард | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2018-09-23 | Андерлехт | 2 - 1 | Стандард |
| 2018-05-10 | Андерлехт | 1 - 3 | Стандард |
| 2018-04-18 | Стандард | 2 - 1 | Андерлехт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Стандард останні 12 матчі
| 2022-10-19 | Мехелен | 2 - 0 | Стандард |
| 2022-10-16 | Стандард | 3 - 0 | Антверпен |
| 2022-10-09 | Шарлеруа | 0 - 1 | Стандард |
| 2022-09-30 | Стандард | 0 - 2 | Серен |
| 2022-09-18 | Стандард | 3 - 0 | Брюгге |
| 2022-09-09 | Сінт-Трейден | 1 - 2 | Стандард |
| 2022-09-03 | Стандард | 1 - 0 | Остенде |
| 2022-08-28 | Кортрейк | 0 - 1 | Стандард |
| 2022-08-21 | Стандард | 1 - 3 | Левен |
| 2022-08-13 | Вестерло | 4 - 2 | Стандард |
| 2022-08-07 | Стандард | 2 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2022-07-31 | Генк | 3 - 1 | Стандард |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 58% | 0% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Андерлехт останні 12 матчі
| 2022-10-20 | Варегем | 3 - 2 | Андерлехт |
| 2022-10-16 | Андерлехт | 0 - 1 | Брюгге |
| 2022-10-13 | Вест Гем | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2022-10-09 | Мехелен | 1 - 3 | Андерлехт |
| 2022-10-06 | Андерлехт | 0 - 1 | Вест Гем |
| 2022-10-02 | Андерлехт | 0 - 1 | Шарлеруа |
| 2022-09-18 | Андерлехт | 4 - 1 | Кортрейк |
| 2022-09-15 | ФК ФКСБ | 0 - 0 | Андерлехт |
| 2022-09-11 | Вестерло | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2022-09-08 | Андерлехт | 1 - 0 | Сількеборг |
| 2022-09-04 | Андерлехт | 2 - 2 | Левен |
| 2022-09-01 | Андерлехт | 0 - 1 | КАА Гент |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 6 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 50% | 33% |
Таблиця Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 13 | +21 | 34 |
| 2 | Антверпен | 13 | +16 | 33 |
| 3 | Брюгге | 14 | +14 | 29 |
| 4 | Сент-Жиллуаз | 14 | +11 | 29 |
| 5 | Стандард | 13 | +2 | 22 |
| 6 | Вестерло | 14 | -1 | 22 |
| 7 | Левен | 14 | 0 | 21 |
| 8 | КАА Гент | 13 | +7 | 20 |
| 9 | Серкль Брюгге | 14 | -2 | 18 |
| 10 | Сінт-Трейден | 14 | -3 | 17 |
| 11 | Мехелен | 14 | -4 | 17 |
| 12 | Андерлехт | 13 | +5 | 16 |
| 13 | Шарлеруа | 14 | -5 | 16 |
| 14 | Ейпен | 14 | -14 | 12 |
| 15 | Серен | 13 | -9 | 11 |
| 16 | Остенде | 13 | -12 | 11 |
| 17 | Варегем | 13 | -13 | 11 |
| 18 | Кортрейк | 14 | -13 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Стандард | |
| Андерлехт | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Стандард | Андерлехт |
|---|---|---|---|
| 1 | Генк | ||
| 2 | Антверпен | 3 - 0 | |
| 3 | Брюгге | 3 - 0 | |
| 4 | Сент-Жиллуаз | 2 - 1 | |
| 5 | Стандард | - | |
| 6 | Вестерло | 2 - 1 | |
| 7 | Левен | 1 - 3 | |
| 8 | КАА Гент | 2 - 2 | |
| 9 | Серкль Брюгге | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Сінт-Трейден | 0 - 3 | |
| 11 | Мехелен | 1 - 3 | |
| 12 | Андерлехт | - | |
| 13 | Шарлеруа | ||
| 14 | Ейпен | ||
| 15 | Серен | 0 - 2 | |
| 16 | Остенде | 1 - 0 | |
| 17 | Варегем | 3 - 2 | |
| 18 | Кортрейк |
Позиція в лізі
| Стандард | Андерлехт | |
| Позиція | 5 | 12 |
| Очки | 22 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 13 |
| Очки | 13 | 6 |
Форма в лізі
| Стандард | Андерлехт | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 5 |
5
1 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 2 |
2
0 4 |
Голи в лізі
| Стандард | Андерлехт | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
17 |
21
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
7 |
10
9 |
Загальна статистика для Про Ліга
| Матчі (122) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 13% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (369) | |
| Голи за матч | 3.02 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.43 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 75% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 34% |
Стандард наступні 6 матчі
| 2022-10-29 | Варегем | - | Стандард |
| 2022-11-05 | Ейпен | - | Стандард |
| 2022-11-08 | Дендер | - | Стандард |
| 2022-11-13 | Стандард | - | Сент-Жиллуаз |
| 2022-12-04 | Олімпіакос Пірей | - | Стандард |
| 2022-12-08 | Жирона | - | Стандард |
Андерлехт наступні 6 матчі
| 2022-10-27 | Андерлехт | - | ФК ФКСБ |
| 2022-10-30 | Андерлехт | - | Ейпен |
| 2022-11-03 | Сількеборг | - | Андерлехт |
| 2022-11-06 | Антверпен | - | Андерлехт |
| 2022-11-10 | Льєрс СК | - | Андерлехт |
| 2022-11-13 | Андерлехт | - | Генк |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.90 | 3.30 | 2.30 |
| Ймовірність | 61% | 9% | 30% |
| 1 @ 2.90 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.40 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.57 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.90 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 34% | 66% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-23 16:00. На даний момент можливі зміни!