Про Ліга - Бельгія
неділя, 07.08.2022
12:30
12:30

Стандард

Серкль Брюгге
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Льєж |
| В гостях: | Брюгге |
| Відстань: | 176.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Моріс Дюфрасн |
| Вміщує: | 30 023 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 12:30 (13:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.20 | 2.70 | X2 | 1.44 | 1.50 | |||
| 25% | 42% | 33% | 1.50 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.90 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 76% | 24% | 46% | 54% | 42% | 58% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-02-05 | Стандард | 1 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2021-10-23 | Серкль Брюгге | 1 - 1 | Стандард |
| 2021-07-03 | Стандард | 3 - 2 | Серкль Брюгге |
| 2021-01-17 | Серкль Брюгге | 0 - 1 | Стандард |
| 2020-08-08 | Стандард | 1 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2019-12-01 | Стандард | 2 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2019-07-27 | Серкль Брюгге | 0 - 2 | Стандард |
| 2019-03-10 | Серкль Брюгге | 1 - 2 | Стандард |
| 2018-08-11 | Стандард | 0 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2015-02-27 | Стандард | 1 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2014-10-29 | Серкль Брюгге | 0 - 1 | Стандард |
| 2014-02-01 | Стандард | 4 - 0 | Серкль Брюгге |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 3 | 0 | 7 | 4 | 2 | |
| 75% | 25% | 0% | 58% | 33% | 17% |
Стандард останні 12 матчі
| 2022-07-31 | Генк | 3 - 1 | Стандард |
| 2022-07-22 | Стандард | 2 - 2 | КАА Гент |
| 2022-07-16 | Стандард | 1 - 1 | Боруссія М. |
| 2022-07-09 | Стандард | 0 - 1 | ПАОК |
| 2022-07-02 | Стандард | 1 - 2 | RWDM Brussels |
| 2022-06-29 | Стандард | 0 - 2 | Сінт-Трейден |
| 2022-04-10 | Сінт-Трейден | 3 - 0 | Стандард |
| 2022-04-03 | Стандард | 1 - 3 | Сент-Жиллуаз |
| 2022-03-20 | Кортрейк | 0 - 1 | Стандард |
| 2022-03-13 | Стандард | 0 - 1 | Серен |
| 2022-03-06 | Шарлеруа | 0 - 0 | Стандард |
| 2022-03-02 | Стандард | 1 - 0 | Беєрсхот ВА |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 5 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 42% | 25% |
Серкль Брюгге останні 12 матчі
| 2022-07-30 | Серкль Брюгге | 1 - 0 | Андерлехт |
| 2022-07-24 | Вестерло | 2 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2022-07-09 | Ніцца | 1 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2022-07-02 | ПСВ Ейндговен | 2 - 2 | Серкль Брюгге |
| 2022-06-25 | Монако | 1 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2022-04-09 | Антверпен | 1 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2022-04-03 | Серкль Брюгге | 2 - 2 | КАА Гент |
| 2022-03-19 | Шарлеруа | 5 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2022-03-12 | Серкль Брюгге | 2 - 0 | Кортрейк |
| 2022-03-05 | Серкль Брюгге | 2 - 2 | Генк |
| 2022-02-26 | Мехелен | 2 - 2 | Серкль Брюгге |
| 2022-02-19 | Серкль Брюгге | 2 - 0 | Беєрсхот ВА |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 5 | 5 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 42% | 42% |
Таблиця Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Левен | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Генк | 3 | +3 | 6 |
| 3 | Антверпен | 2 | +3 | 6 |
| 4 | Остенде | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Варегем | 3 | +1 | 4 |
| 6 | Брюгге | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Кортрейк | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Сент-Жиллуаз | 3 | -2 | 4 |
| 9 | Андерлехт | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Мехелен | 3 | 0 | 3 |
| 11 | Вестерло | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Сінт-Трейден | 3 | 0 | 3 |
| 13 | Шарлеруа | 3 | -1 | 3 |
| 14 | Серкль Брюгге | 2 | -1 | 3 |
| 15 | Ейпен | 3 | -3 | 3 |
| 16 | КАА Гент | 2 | 0 | 2 |
| 17 | Стандард | 2 | -2 | 1 |
| 18 | Серен | 2 | -3 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Стандард | |
| Серкль Брюгге | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Стандард | Серкль Брюгге |
|---|---|---|---|
| 1 | Левен | ||
| 2 | Генк | ||
| 3 | Антверпен | ||
| 4 | Остенде | ||
| 5 | Варегем | ||
| 6 | Брюгге | ||
| 7 | Кортрейк | ||
| 8 | Сент-Жиллуаз | ||
| 9 | Андерлехт | ||
| 10 | Мехелен | ||
| 11 | Вестерло | 2 - 0 | |
| 11 | Сінт-Трейден | ||
| 13 | Шарлеруа | ||
| 14 | Серкль Брюгге | - | |
| 15 | Ейпен | ||
| 16 | КАА Гент | 2 - 2 | |
| 17 | Стандард | - | |
| 18 | Серен |
Позиція в лізі
| Стандард | Серкль Брюгге | |
| Позиція | 17 | 14 |
| Очки | 1 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 15 |
| Очки | 1 | 0 |
Форма в лізі
| Стандард | Серкль Брюгге | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
1
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
0 1 |
Голи в лізі
| Стандард | Серкль Брюгге | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
5 |
1
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
2 |
0
2 |
Загальна статистика для Про Ліга
| Матчі (23) | |
| Перемоги вдома | 61% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 17% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (58) | |
| Голи за матч | 2.52 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 0.91 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 61% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 26% |
Стандард наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Вестерло | - | Стандард |
| 2022-08-21 | Стандард | - | Левен |
| 2022-08-28 | Кортрейк | - | Стандард |
| 2022-09-03 | Стандард | - | Остенде |
| 2022-09-09 | Сінт-Трейден | - | Стандард |
| 2022-09-18 | Стандард | - | Брюгге |
Серкль Брюгге наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Серкль Брюгге | - | Мехелен |
| 2022-08-20 | Генк | - | Серкль Брюгге |
| 2022-08-27 | Серкль Брюгге | - | Варегем |
| 2022-09-02 | Брюгге | - | Серкль Брюгге |
| 2022-09-11 | Серкль Брюгге | - | Антверпен |
| 2022-09-17 | Серкль Брюгге | - | Остенде |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 3.20 | 2.70 |
| Ймовірність | 25% | 42% | 33% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 1.50 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.90 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 2.05 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-07 08:01. На даний момент можливі зміни!