Про Ліга - Бельгія
субота, 03.08.2019
17:00
17:00

Стандард

Варегем
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Льєж |
| В гостях: | Waregem |
| Відстань: | 153.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Моріс Дюфрасн |
| Вміщує: | 30 023 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 5.00 | 7.50 | 1 | 1.10 | 3.00 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.36 | 80% | 20% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.00 | 1.72 | ||||||
| 96% | 4% | 18% | 82% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-12-16 | Стандард | 4 - 1 | Варегем |
| 2018-11-01 | Варегем | 3 - 1 | Стандард |
| 2018-01-23 | Варегем | 2 - 1 | Стандард |
| 2017-08-18 | Стандард | 0 - 4 | Варегем |
| 2016-11-27 | Стандард | 4 - 1 | Варегем |
| 2016-08-14 | Варегем | 1 - 0 | Стандард |
| 2015-11-27 | Варегем | 2 - 3 | Стандард |
| 2015-08-02 | Стандард | 2 - 1 | Варегем |
| 2015-02-14 | Варегем | 1 - 1 | Стандард |
| 2014-10-19 | Стандард | 1 - 2 | Варегем |
| 2014-05-02 | Стандард | 4 - 1 | Варегем |
| 2014-04-04 | Варегем | 2 - 0 | Стандард |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 75% | 50% |
Стандард останні 12 матчі
| 2019-07-27 | Серкль Брюгге | 0 - 2 | Стандард |
| 2019-07-21 | Стандард | 2 - 1 | Ніцца |
| 2019-07-13 | Стандард | 0 - 2 | Страсбург |
| 2019-07-06 | Стандард | 2 - 2 | Олександрія |
| 2019-05-19 | Генк | 0 - 0 | Стандард |
| 2019-05-16 | Стандард | 2 - 0 | Брюгге |
| 2019-05-10 | Стандард | 2 - 3 | КАА Гент |
| 2019-05-05 | Андерлехт | 2 - 1 | Стандард |
| 2019-04-26 | Антверпен | 2 - 1 | Стандард |
| 2019-04-19 | Стандард | 1 - 3 | Генк |
| 2019-04-12 | Стандард | 5 - 0 | Андерлехт |
| 2019-04-08 | Брюгге | 4 - 0 | Стандард |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 67% | 42% |
Варегем останні 12 матчі
| 2019-07-27 | Варегем | 0 - 2 | Мехелен |
| 2019-07-20 | Варегем | 1 - 1 | Віллем ІІ |
| 2019-07-16 | Варегем | 1 - 1 | Остенде |
| 2019-07-13 | Варегем | 2 - 2 | Локерен |
| 2019-07-06 | Дейнзе | 0 - 2 | Варегем |
| 2019-07-03 | Серкль Брюгге | 2 - 3 | Варегем |
| 2019-06-29 | Левен | 3 - 1 | Варегем |
| 2019-05-17 | Варегем | 2 - 1 | Сент-Жиллуаз |
| 2019-05-14 | СК Беверен | 0 - 5 | Варегем |
| 2019-05-11 | Варегем | 0 - 5 | Кортрейк |
| 2019-05-05 | Мускрон | 3 - 0 | Варегем |
| 2019-04-27 | Варегем | 6 - 2 | Серкль Брюгге |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 8 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 67% | 50% |
Таблиця Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брюгге | 2 | +8 | 6 |
| 2 | Антверпен | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Мехелен | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Стандард | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Генк | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Остенде | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Мускрон | 1 | +1 | 3 |
| 8 | КАА Гент | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Шарлеруа | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Андерлехт | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Кортрейк | 1 | -1 | 0 |
| 12 | СК Беверен | 1 | -2 | 0 |
| 13 | Варегем | 1 | -2 | 0 |
| 13 | Серкль Брюгге | 1 | -2 | 0 |
| 15 | Ейпен | 1 | -3 | 0 |
| 16 | Сінт-Трейден | 2 | -7 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Стандард | |
| Варегем | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Стандард | Варегем | |
| Позиція | 3 | 13 |
| Очки | 3 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 10 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Стандард | Варегем | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Стандард | Варегем | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
0 |
0
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Про Ліга
| Матчі (9) | |
| Перемоги вдома | 22% |
| Нічиї | 11% |
| Перемоги в гостях | 67% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (28) | |
| Голи за матч | 3.11 |
| Голи вдома за матч | 1.33 |
| Голи в гостях за матч | 1.78 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 89% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 89% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 33% |
Стандард наступні 6 матчі
| 2019-08-11 | Сінт-Трейден | - | Стандард |
| 2019-08-18 | Стандард | - | Мускрон |
| 2019-08-25 | Стандард | - | Кортрейк |
| 2019-09-01 | Андерлехт | - | Стандард |
| 2019-09-14 | Остенде | - | Стандард |
| 2019-09-19 | Стандард | - | Гімарайнш |
Варегем наступні 6 матчі
| 2019-08-10 | Генк | - | Варегем |
| 2019-08-19 | Варегем | - | Шарлеруа |
| 2019-08-24 | Сінт-Трейден | - | Варегем |
| 2019-09-01 | Варегем | - | Антверпен |
| 2019-09-14 | Ейпен | - | Варегем |
| 2019-09-22 | Варегем | - | КАА Гент |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 5.00 | 7.50 |
| Ймовірність | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.10 | 3.00 |
| Ймовірність | 80% | 20% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 6.00 | |
| Ймовірність | 96% | 4% | |
| Більше 1.5 @ 1.12 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.70 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 2.5 @ 2.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.72 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Ні @ 2.20 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-03 16:04. На даний момент можливі зміни!