Друга ліга - Шотландія
субота, 07.01.2023
15:00
15:00

Стенхаузмур

Странрар
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Stenhousemuir |
| В гостях: | Странраер |
| Відстань: | 146.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ochilview Park |
| Вміщує: | 2 645 (626) |
| Розміри: | 101 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.40 | 2.90 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.53 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.38 | 1.53 | ||||||
| 86% | 14% | 70% | 30% | 51% | 49% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-11-12 | Странрар | 3 - 2 | Стенхаузмур |
| 2022-09-03 | Стенхаузмур | 3 - 1 | Странрар |
| 2022-04-23 | Стенхаузмур | 1 - 3 | Странрар |
| 2022-02-19 | Странрар | 1 - 1 | Стенхаузмур |
| 2021-12-04 | Стенхаузмур | 1 - 4 | Странрар |
| 2021-09-18 | Странрар | 2 - 0 | Стенхаузмур |
| 2021-04-15 | Странрар | 4 - 0 | Стенхаузмур |
| 2020-12-12 | Стенхаузмур | 2 - 2 | Странрар |
| 2019-03-16 | Стенхаузмур | 0 - 1 | Странрар |
| 2019-02-26 | Странрар | 1 - 1 | Стенхаузмур |
| 2018-11-03 | Стенхаузмур | 0 - 2 | Странрар |
| 2018-09-15 | Странрар | 2 - 0 | Стенхаузмур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 11 | 6 | 6 | |
| 8% | 25% | 67% | 92% | 50% | 50% |
Стенхаузмур останні 12 матчі
| 2022-12-31 | Стерлінг | 3 - 1 | Стенхаузмур |
| 2022-12-10 | Стенхаузмур | 1 - 2 | Форфар Атлетік |
| 2022-12-03 | Елгін Сіті | 2 - 1 | Стенхаузмур |
| 2022-11-19 | Стенхаузмур | 1 - 1 | Боннірігг Роуз |
| 2022-11-12 | Странрар | 3 - 2 | Стенхаузмур |
| 2022-11-05 | Стенхаузмур | 2 - 2 | Іст Файф |
| 2022-10-29 | Альбіон Роверс | 2 - 2 | Стенхаузмур |
| 2022-10-22 | Стенхаузмур | 2 - 1 | Іст Файф |
| 2022-10-15 | Стенхаузмур | 1 - 3 | Стерлінг |
| 2022-10-08 | Стенхаузмур | 2 - 2 | Аннан |
| 2022-10-01 | Боннірігг Роуз | 2 - 4 | Стенхаузмур |
| 2022-09-20 | Іст Файф | 1 - 2 | Стенхаузмур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 12 | 11 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 100% | 92% | 58% |
Странрар останні 12 матчі
| 2022-12-23 | Боннірігг Роуз | 3 - 2 | Странрар |
| 2022-12-03 | Странрар | 3 - 1 | Стерлінг |
| 2022-11-26 | Странрар | 1 - 1 | Аннан |
| 2022-11-19 | Альбіон Роверс | 1 - 0 | Странрар |
| 2022-11-12 | Странрар | 3 - 2 | Стенхаузмур |
| 2022-11-05 | Дамбартон | 2 - 0 | Странрар |
| 2022-10-29 | Странрар | 1 - 0 | Форфар Атлетік |
| 2022-10-15 | Аннан | 1 - 1 | Странрар |
| 2022-10-08 | Странрар | 2 - 3 | Елгін Сіті |
| 2022-10-01 | Странрар | 2 - 1 | Альбіон Роверс |
| 2022-09-20 | Странрар | 3 - 2 | Дамбартон |
| 2022-09-17 | Стерлінг | 4 - 1 | Странрар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 50% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дамбартон | 18 | +15 | 40 |
| 2 | Стерлінг | 18 | +18 | 36 |
| 3 | Елгін Сіті | 18 | +3 | 28 |
| 4 | Аннан | 18 | -2 | 23 |
| 5 | Странрар | 18 | -5 | 23 |
| 6 | Іст Файф | 18 | -3 | 22 |
| 7 | Боннірігг Роуз | 18 | -4 | 20 |
| 8 | Стенхаузмур | 18 | -6 | 20 |
| 9 | Форфар Атлетік | 18 | -8 | 19 |
| 10 | Альбіон Роверс | 18 | -8 | 17 |
Хронологія матчів у лізі
| Стенхаузмур | |
| Странрар | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Стенхаузмур | Странрар |
|---|---|---|---|
| 1 | Дамбартон | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Стерлінг | 1 - 3 | 4 - 1 |
| 3 | Елгін Сіті | 3 - 3 | 2 - 2 |
| 4 | Аннан | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 5 | Странрар | 3 - 1 | - |
| 6 | Іст Файф | 2 - 2 | |
| 7 | Боннірігг Роуз | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 8 | Стенхаузмур | - | 3 - 1 |
| 9 | Форфар Атлетік | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 10 | Альбіон Роверс | 1 - 0 | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Стенхаузмур | Странрар | |
| Позиція | 8 | 5 |
| Очки | 20 | 23 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 10 |
| Очки | 10 | 2 |
Форма в лізі
| Стенхаузмур | Странрар | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
5 8 |
6
5 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
4 3 |
0
2 6 |
Голи в лізі
| Стенхаузмур | Странрар | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
36 |
27
32 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
17 |
7
18 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (90) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (274) | |
| Голи за матч | 3.04 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.44 |
| Домашня команда забила в | 86% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 64% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 42% |
Стенхаузмур наступні 6 матчі
| 2023-01-14 | Іст Файф | - | Стенхаузмур |
| 2023-01-21 | Стенхаузмур | - | Лівнгстон |
| 2023-01-28 | Стенхаузмур | - | Елгін Сіті |
| 2023-02-04 | Стенхаузмур | - | Дамбартон |
| 2023-02-11 | Форфар Атлетік | - | Стенхаузмур |
| 2023-02-18 | Стенхаузмур | - | Альбіон Роверс |
Странрар наступні 6 матчі
| 2023-01-14 | Странрар | - | Альбіон Роверс |
| 2023-01-21 | Іст Файф | - | Странрар |
| 2023-01-28 | Стерлінг | - | Странрар |
| 2023-02-04 | Форфар Атлетік | - | Странрар |
| 2023-02-11 | Странрар | - | Боннірігг Роуз |
| 2023-02-18 | Елгін Сіті | - | Странрар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.38 | 3.40 | 2.90 |
| Ймовірність | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.53 |
| Ймовірність | 46% | 54% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.50 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.30 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.38 | 1.53 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 3.5 @ 2.38 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.38 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-07 12:02. На даний момент можливі зміни!