Друга ліга - Англія
субота, 10.12.2022
15:00
15:00

Стівенедж

Менсфілд
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Стівендж |
| В гостях: | Менсфілд |
| Відстань: | 152.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Бродголл Вей |
| Вміщує: | 6 722 (3 142) |
| Розміри: | 100 x 64 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.40 | 3.60 | 1 | 1.29 | 1.70 | |||
| 57% | 8% | 35% | 2.10 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 49% | 51% | 17% | 83% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-26 | Менсфілд | 2 - 0 | Стівенедж |
| 2021-11-13 | Стівенедж | 1 - 2 | Менсфілд |
| 2021-04-17 | Стівенедж | 0 - 1 | Менсфілд |
| 2020-10-10 | Менсфілд | 0 - 0 | Стівенедж |
| 2019-08-24 | Менсфілд | 0 - 0 | Стівенедж |
| 2019-04-27 | Менсфілд | 1 - 2 | Стівенедж |
| 2018-12-22 | Стівенедж | 1 - 3 | Менсфілд |
| 2018-04-10 | Стівенедж | 1 - 1 | Менсфілд |
| 2017-11-18 | Менсфілд | 1 - 0 | Стівенедж |
| 2017-04-22 | Стівенедж | 0 - 1 | Менсфілд |
| 2016-10-29 | Менсфілд | 1 - 2 | Стівенедж |
| 2016-01-09 | Менсфілд | 2 - 1 | Стівенедж |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 5 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 42% | 8% |
Стівенедж останні 12 матчі
| 2022-12-02 | Стівенедж | 5 - 0 | Барроу |
| 2022-11-26 | Кінгс Лінн | 0 - 3 | Стівенедж |
| 2022-11-19 | Грімсбі Таун | 1 - 1 | Стівенедж |
| 2022-11-12 | Стівенедж | 1 - 0 | Хартлпул |
| 2022-11-08 | Стівенедж | 1 - 1 | Чарльтон |
| 2022-11-05 | Гейтсхед | 2 - 3 | Стівенедж |
| 2022-10-29 | Колчестер | 1 - 1 | Стівенедж |
| 2022-10-25 | Донкастер | 0 - 1 | Стівенедж |
| 2022-10-22 | Стівенедж | 2 - 3 | Нортгемптон |
| 2022-10-15 | Гіллінгем | 1 - 1 | Стівенедж |
| 2022-10-08 | Стівенедж | 2 - 0 | Свіндон |
| 2022-10-04 | Стівенедж | 3 - 0 | Саттон |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 10 | 5 | 3 | |
| 58% | 33% | 8% | 83% | 42% | 25% |
Менсфілд останні 12 матчі
| 2022-12-03 | Менсфілд | 2 - 1 | Колчестер |
| 2022-11-26 | Шеффілд Венсдей | 2 - 1 | Менсфілд |
| 2022-11-19 | Харрогейт | 3 - 0 | Менсфілд |
| 2022-11-12 | Рочдейл | 0 - 1 | Менсфілд |
| 2022-11-08 | Менсфілд | 1 - 2 | Бредфорд |
| 2022-11-05 | Барроу | 0 - 1 | Менсфілд |
| 2022-10-29 | Менсфілд | 2 - 5 | Свіндон |
| 2022-10-25 | Менсфілд | 0 - 0 | Ньюпорт |
| 2022-10-22 | Кроулі Таун | 3 - 2 | Менсфілд |
| 2022-10-15 | Менсфілд | 2 - 1 | Волсолл |
| 2022-10-08 | Барроу | 0 - 1 | Менсфілд |
| 2022-10-04 | Менсфілд | 1 - 1 | Дербі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 7 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 58% | 17% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 20 | +21 | 48 |
| 2 | Стівенедж | 20 | +15 | 43 |
| 3 | Нортгемптон | 20 | +14 | 39 |
| 4 | Барроу | 20 | +3 | 34 |
| 5 | Карлайл | 20 | +10 | 33 |
| 6 | Бредфорд | 20 | +6 | 33 |
| 7 | Менсфілд | 20 | +2 | 33 |
| 8 | Солфорд | 20 | +5 | 31 |
| 9 | Свіндон | 20 | +3 | 31 |
| 10 | Волсолл | 20 | +8 | 30 |
| 11 | Вімблдон | 20 | +1 | 29 |
| 12 | Стокпорт | 20 | +7 | 28 |
| 13 | Донкастер | 20 | -4 | 28 |
| 14 | Транмер | 20 | +3 | 27 |
| 15 | Крю | 19 | -4 | 25 |
| 16 | Грімсбі Таун | 19 | +1 | 24 |
| 17 | Саттон | 20 | -8 | 23 |
| 18 | Ньюпорт | 20 | -3 | 22 |
| 19 | Кроулі Таун | 21 | -10 | 21 |
| 20 | Харрогейт | 20 | -6 | 19 |
| 21 | Рочдейл | 20 | -15 | 15 |
| 22 | Хартлпул | 21 | -21 | 15 |
| 23 | Колчестер | 20 | -10 | 14 |
| 24 | Гіллінгем | 20 | -18 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Стівенедж | |
| Менсфілд | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Стівенедж | Менсфілд |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 1 - 0 | |
| 2 | Стівенедж | - | |
| 3 | Нортгемптон | 2 - 3 | |
| 4 | Барроу | 5 - 0 | 0 - 1 |
| 5 | Карлайл | 2 - 1 | |
| 6 | Бредфорд | ||
| 7 | Менсфілд | - | |
| 8 | Солфорд | 2 - 0 | |
| 9 | Свіндон | 2 - 0 | |
| 10 | Волсолл | ||
| 11 | Вімблдон | ||
| 12 | Стокпорт | 2 - 1 | |
| 13 | Донкастер | 1 - 3 | |
| 14 | Транмер | ||
| 15 | Крю | 1 - 2 | |
| 16 | Грімсбі Таун | ||
| 17 | Саттон | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 18 | Ньюпорт | 1 - 0 | |
| 19 | Кроулі Таун | 3 - 2 | |
| 20 | Харрогейт | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 21 | Рочдейл | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 22 | Хартлпул | 1 - 0 | |
| 23 | Колчестер | ||
| 24 | Гіллінгем | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Стівенедж | Менсфілд | |
| Позиція | 2 | 7 |
| Очки | 43 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 8 |
| Очки | 27 | 15 |
Форма в лізі
| Стівенедж | Менсфілд | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
13
4 3 |
10
3 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
0 1 |
5
0 5 |
Голи в лізі
| Стівенедж | Менсфілд | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
31
16 |
29
27 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
5 |
12
13 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (240) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (557) | |
| Голи за матч | 2.32 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 18% |
Стівенедж наступні 6 матчі
| 2022-12-13 | Портсмут | - | Стівенедж |
| 2022-12-17 | Вімблдон | - | Стівенедж |
| 2022-12-27 | Лейтон Орієнт | - | Стівенедж |
| 2022-12-30 | Стівенедж | - | Кроулі Таун |
| 2023-01-02 | Стівенедж | - | Гіллінгем |
| 2023-01-08 | Астон Вілла | - | Стівенедж |
Менсфілд наступні 6 матчі
| 2022-12-17 | Менсфілд | - | Грімсбі Таун |
| 2022-12-26 | Менсфілд | - | Нортгемптон |
| 2022-12-29 | Хартлпул | - | Менсфілд |
| 2023-01-01 | Волсолл | - | Менсфілд |
| 2023-01-07 | Менсфілд | - | Барроу |
| 2023-01-14 | Менсфілд | - | Крю |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 3.40 | 3.60 |
| Ймовірність | 57% | 8% | 35% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.70 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 17% | 83% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-10 12:00. На даний момент можливі зміни!