Друга ліга - Англія
субота, 25.02.2023
15:00
15:00

Стівенедж

Транмер
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Стівендж |
| В гостях: | Беркенгед |
| Відстань: | 251.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Бродголл Вей |
| Вміщує: | 6 722 (3 142) |
| Розміри: | 100 x 64 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.60 | 4.50 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 50% | 21% | 29% | 1.75 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 67% | 33% | 38% | 62% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-30 | Транмер | 1 - 2 | Стівенедж |
| 2022-04-23 | Стівенедж | 2 - 0 | Транмер |
| 2022-02-01 | Транмер | 1 - 0 | Стівенедж |
| 2021-02-09 | Транмер | 0 - 1 | Стівенедж |
| 2021-01-16 | Стівенедж | 0 - 0 | Транмер |
| 2019-02-09 | Транмер | 2 - 0 | Стівенедж |
| 2018-08-04 | Стівенедж | 2 - 2 | Транмер |
| 2015-04-03 | Стівенедж | 2 - 2 | Транмер |
| 2014-11-01 | Транмер | 2 - 2 | Стівенедж |
| 2014-03-08 | Стівенедж | 3 - 1 | Транмер |
| 2013-09-07 | Транмер | 0 - 0 | Стівенедж |
| 2013-03-24 | Транмер | 3 - 1 | Стівенедж |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 50% | 42% |
Стівенедж останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Стокпорт | 2 - 0 | Стівенедж |
| 2023-02-14 | Ньюпорт | 2 - 2 | Стівенедж |
| 2023-02-11 | Стівенедж | 2 - 3 | Бредфорд |
| 2023-02-04 | Саттон | 0 - 0 | Стівенедж |
| 2023-01-29 | Сток Сіті | 3 - 1 | Стівенедж |
| 2023-01-21 | Стівенедж | 3 - 0 | Лейтон Орієнт |
| 2023-01-14 | Харрогейт | 1 - 1 | Стівенедж |
| 2023-01-08 | Астон Вілла | 1 - 2 | Стівенедж |
| 2023-01-02 | Стівенедж | 1 - 0 | Гіллінгем |
| 2022-12-30 | Стівенедж | 3 - 1 | Кроулі Таун |
| 2022-12-27 | Лейтон Орієнт | 0 - 0 | Стівенедж |
| 2022-12-13 | Портсмут | 3 - 0 | Стівенедж |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Транмер останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Транмер | 0 - 2 | Менсфілд |
| 2023-02-14 | Бредфорд | 2 - 0 | Транмер |
| 2023-02-11 | Транмер | 1 - 0 | Солфорд |
| 2023-02-07 | Донкастер | 2 - 0 | Транмер |
| 2023-02-04 | Стокпорт | 3 - 2 | Транмер |
| 2023-01-28 | Транмер | 1 - 0 | Лейтон Орієнт |
| 2023-01-14 | Транмер | 1 - 1 | Волсолл |
| 2023-01-07 | Транмер | 2 - 2 | Саттон |
| 2023-01-01 | Крю | 1 - 0 | Транмер |
| 2022-12-29 | Барроу | 1 - 2 | Транмер |
| 2022-12-26 | Транмер | 3 - 0 | Донкастер |
| 2022-12-10 | Грімсбі Таун | 2 - 1 | Транмер |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 33 | +24 | 70 |
| 2 | Стівенедж | 30 | +18 | 57 |
| 3 | Карлайл | 32 | +17 | 55 |
| 4 | Стокпорт | 32 | +18 | 54 |
| 5 | Нортгемптон | 31 | +13 | 52 |
| 6 | Менсфілд | 31 | +12 | 52 |
| 7 | Солфорд | 32 | +9 | 49 |
| 8 | Бредфорд | 30 | +8 | 48 |
| 9 | Саттон | 32 | -4 | 47 |
| 10 | Донкастер | 31 | -6 | 46 |
| 11 | Свіндон | 31 | +5 | 45 |
| 12 | Барроу | 32 | -5 | 44 |
| 13 | Волсолл | 30 | +7 | 42 |
| 14 | Вімблдон | 31 | +1 | 42 |
| 15 | Транмер | 32 | 0 | 41 |
| 16 | Ньюпорт | 31 | -3 | 37 |
| 17 | Грімсбі Таун | 29 | -4 | 37 |
| 18 | Крю | 31 | -11 | 37 |
| 19 | Колчестер | 33 | -8 | 35 |
| 20 | Харрогейт | 31 | -10 | 30 |
| 21 | Гіллінгем | 30 | -15 | 30 |
| 22 | Хартлпул | 33 | -26 | 27 |
| 23 | Кроулі Таун | 29 | -15 | 26 |
| 24 | Рочдейл | 33 | -25 | 21 |
Хронологія матчів у лізі
| Стівенедж | |
| Транмер | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Стівенедж | Транмер |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Стівенедж | - | |
| 3 | Карлайл | 2 - 1 | |
| 4 | Стокпорт | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 5 | Нортгемптон | 2 - 3 | 0 - 0 |
| 6 | Менсфілд | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Солфорд | 0 - 1 | |
| 8 | Бредфорд | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 9 | Саттон | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Донкастер | 2 - 0 | |
| 11 | Свіндон | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Барроу | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 13 | Волсолл | 0 - 1 | |
| 14 | Вімблдон | ||
| 15 | Транмер | - | |
| 16 | Ньюпорт | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Грімсбі Таун | 2 - 1 | |
| 18 | Крю | 1 - 0 | |
| 19 | Колчестер | ||
| 20 | Харрогейт | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 21 | Гіллінгем | 1 - 0 | |
| 22 | Хартлпул | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 23 | Кроулі Таун | 3 - 1 | |
| 24 | Рочдейл | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Стівенедж | Транмер | |
| Позиція | 2 | 15 |
| Очки | 57 | 41 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 16 |
| Очки | 37 | 16 |
Форма в лізі
| Стівенедж | Транмер | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
16
9 5 |
11
8 13 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
1 2 |
4
4 8 |
Голи в лізі
| Стівенедж | Транмер | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
43
25 |
32
32 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
9 |
12
18 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (375) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (864) | |
| Голи за матч | 2.30 |
| Голи вдома за матч | 1.26 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 18% |
Стівенедж наступні 6 матчі
| 2023-02-28 | Вімблдон | - | Стівенедж |
| 2023-03-04 | Рочдейл | - | Стівенедж |
| 2023-03-11 | Стівенедж | - | Волсолл |
| 2023-03-14 | Стівенедж | - | Крю |
| 2023-03-18 | Карлайл | - | Стівенедж |
| 2023-03-25 | Стівенедж | - | Солфорд |
Транмер наступні 6 матчі
| 2023-02-28 | Транмер | - | Кроулі Таун |
| 2023-03-04 | Транмер | - | Хартлпул |
| 2023-03-11 | Гіллінгем | - | Транмер |
| 2023-03-18 | Транмер | - | Ньюпорт |
| 2023-03-25 | Колчестер | - | Транмер |
| 2023-03-31 | Транмер | - | Харрогейт |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 3.60 | 4.50 |
| Ймовірність | 50% | 21% | 29% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 2.00 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.63 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.57 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-25 12:03. На даний момент можливі зміни!