Друга ліга - Шотландія
субота, 17.09.2022
15:00
15:00

Стерлінг

Странрар
4 - 1
(4 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Стерлінг |
| В гостях: | Странраер |
| Відстань: | 151.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Forthbank Stadium |
| Вміщує: | 3 808 (2 508) |
| Розміри: | 100 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.60 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.83 | |||
| 37% | 46% | 17% | 1.25 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 82% | 18% | 58% | 42% | 38% | 62% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-26 | Стерлінг | 1 - 0 | Странрар |
| 2022-01-15 | Странрар | 3 - 3 | Стерлінг |
| 2021-10-16 | Стерлінг | 1 - 1 | Странрар |
| 2021-08-21 | Странрар | 0 - 3 | Стерлінг |
| 2021-05-01 | Стерлінг | 2 - 2 | Странрар |
| 2021-04-13 | Стерлінг | 0 - 1 | Странрар |
| 2020-12-05 | Странрар | 2 - 2 | Стерлінг |
| 2015-03-17 | Стерлінг | 0 - 1 | Странрар |
| 2015-01-31 | Странрар | 1 - 0 | Стерлінг |
| 2014-11-15 | Стерлінг | 1 - 1 | Странрар |
| 2014-09-27 | Странрар | 2 - 0 | Стерлінг |
| 2009-04-11 | Стерлінг | 1 - 2 | Странрар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Стерлінг останні 12 матчі
| 2022-09-03 | Стерлінг | 1 - 1 | Альбіон Роверс |
| 2022-08-27 | Боннірігг Роуз | 1 - 0 | Стерлінг |
| 2022-08-24 | Бріхин | 1 - 1 | Стерлінг |
| 2022-08-20 | Аннан | 1 - 2 | Стерлінг |
| 2022-08-13 | Стерлінг | 3 - 0 | Стенхаузмур |
| 2022-08-06 | Стерлінг | 2 - 2 | Елгін Сіті |
| 2022-07-30 | Дамбартон | 2 - 0 | Стерлінг |
| 2022-07-23 | Стерлінг | 3 - 0 | Пітерхед |
| 2022-07-19 | Стерлінг | 0 - 5 | Абердін |
| 2022-07-16 | Рейт Роверз | 1 - 1 | Стерлінг |
| 2022-07-09 | Дамбартон | 1 - 2 | Стерлінг |
| 2022-06-28 | Аллоа Атлетік | 4 - 1 | Стерлінг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 25% |
Странрар останні 12 матчі
| 2022-09-03 | Стенхаузмур | 3 - 1 | Странрар |
| 2022-08-27 | Странрар | 2 - 2 | Іст Файф |
| 2022-08-24 | Едінбург | 3 - 2 | Странрар |
| 2022-08-20 | Елгін Сіті | 2 - 2 | Странрар |
| 2022-08-13 | Странрар | 2 - 2 | Боннірігг Роуз |
| 2022-08-06 | Форфар Атлетік | 2 - 0 | Странрар |
| 2022-07-30 | Странрар | 1 - 0 | Аннан |
| 2022-07-19 | Форфар Атлетік | 2 - 2 | Странрар |
| 2022-07-16 | Странрар | 0 - 3 | ФК Данді |
| 2022-07-12 | Гемілтон | 5 - 2 | Странрар |
| 2022-07-09 | Странрар | 2 - 5 | Квінс Парк |
| 2022-06-28 | Фолкерк | 1 - 0 | Странрар |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 9 | 8 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 75% | 67% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дамбартон | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Боннірігг Роуз | 6 | +2 | 10 |
| 3 | Іст Файф | 6 | 0 | 10 |
| 4 | Стенхаузмур | 6 | -2 | 9 |
| 5 | Стерлінг | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Аннан | 6 | -4 | 7 |
| 7 | Елгін Сіті | 6 | -1 | 6 |
| 8 | Странрар | 6 | -3 | 6 |
| 9 | Альбіон Роверс | 6 | -1 | 5 |
| 10 | Форфар Атлетік | 6 | -3 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Стерлінг | |
| Странрар | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Стерлінг | Странрар |
|---|---|---|---|
| 1 | Дамбартон | ||
| 2 | Боннірігг Роуз | ||
| 3 | Іст Файф | ||
| 4 | Стенхаузмур | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 5 | Стерлінг | - | |
| 6 | Аннан | ||
| 7 | Елгін Сіті | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 8 | Странрар | - | |
| 9 | Альбіон Роверс | 1 - 1 | |
| 10 | Форфар Атлетік | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| Стерлінг | Странрар | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 8 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 5 | 1 |
Форма в лізі
| Стерлінг | Странрар | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 2 |
1
3 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 0 |
0
1 2 |
Голи в лізі
| Стерлінг | Странрар | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
7 |
8
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
3 |
3
7 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (30) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (82) | |
| Голи за матч | 2.73 |
| Голи вдома за матч | 1.53 |
| Голи в гостях за матч | 1.20 |
| Домашня команда забила в | 87% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 33% |
Стерлінг наступні 6 матчі
| 2022-09-24 | Форфар Атлетік | - | Стерлінг |
| 2022-10-01 | Іст Файф | - | Стерлінг |
| 2022-10-08 | Стерлінг | - | Дамбартон |
| 2022-10-15 | Стенхаузмур | - | Стерлінг |
| 2022-10-22 | Бріхин | - | Стерлінг |
| 2022-10-29 | Стерлінг | - | Боннірігг Роуз |
Странрар наступні 6 матчі
| 2022-09-20 | Странрар | - | Дамбартон |
| 2022-10-01 | Странрар | - | Альбіон Роверс |
| 2022-10-08 | Странрар | - | Елгін Сіті |
| 2022-10-15 | Аннан | - | Странрар |
| 2022-10-29 | Странрар | - | Форфар Атлетік |
| 2022-11-05 | Дамбартон | - | Странрар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 3.60 | 3.75 |
| Ймовірність | 37% | 46% | 17% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.83 |
| Ймовірність | 68% | 32% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 82% | 18% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.93 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 2.5 @ 1.93 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.90 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-17 12:05. На даний момент можливі зміни!