Дивізіон 2 - Група 2 - Норвегія
неділя, 23.04.2023
14:00
14:00

Стьєрдальс-Блінк

Бранн 2
6 - 3
(1 - 1, 5 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Stjordalshalsen |
| В гостях: | Берген |
| Відстань: | 449.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.90 | 2.25 | 2 | 1.57 | 1.51 | |||
| 38% | 5% | 55% | 2.25 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 6.15 | 1.34 | 2.95 | 1.85 | 1.82 | ||||||
| 96% | 4% | 88% | 12% | 62% | 38% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Стьєрдальс-Блінк останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Халден | 1 - 3 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2023-04-10 | Стьєрдальс-Блінк | 1 - 3 | Левангер |
| 2023-03-31 | Стьєрдальс-Блінк | 3 - 2 | Нардо |
| 2023-03-24 | Стьєрдальс-Блінк | 4 - 0 | Русенборг 2 |
| 2023-03-17 | Стьєрдальс-Блінк | 0 - 0 | Левангер |
| 2023-02-28 | Стьєрдальс-Блінк | 5 - 1 | Стріндхейм |
| 2023-02-17 | Стьєрдальс-Блінк | 4 - 1 | Бйосен |
| 2023-02-10 | Ранхейм | 3 - 0 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2022-10-29 | Стьєрдальс-Блінк | 1 - 0 | Шейд |
| 2022-10-22 | КФУМ Осло | 3 - 1 | Стьєрдальс-Блінк |
| 2022-10-17 | Стьєрдальс-Блінк | 1 - 2 | Фредрікстад |
| 2022-10-09 | Согндал | 6 - 1 | Стьєрдальс-Блінк |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 10 | 8 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 83% | 67% |
Бранн 2 останні 12 матчі
| 2023-04-17 | Бранн 2 | 7 - 1 | Євік-Люн |
| 2023-04-11 | Стреммен | 1 - 2 | Бранн 2 |
| 2023-03-25 | Люсеклостер | 2 - 1 | Бранн 2 |
| 2023-03-10 | Лахті | 4 - 1 | Бранн 2 |
| 2023-03-02 | Сотра | 2 - 1 | Бранн 2 |
| 2014-10-25 | Бранн 2 | 7 - 0 | Стабек 2 |
| 2014-10-18 | Fyllingsdalen | 2 - 4 | Бранн 2 |
| 2014-10-11 | Бранн 2 | 1 - 1 | Флоре |
| 2014-10-06 | Stord Sunnhordland | 2 - 0 | Бранн 2 |
| 2014-09-29 | Бранн 2 | 3 - 1 | Algard FK |
| 2014-09-22 | Forde | 3 - 2 | Бранн 2 |
| 2014-09-15 | Бранн 2 | 1 - 3 | Асане |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 12 | 10 | 7 | |
| 42% | 8% | 50% | 100% | 83% | 58% |
Таблиця Дивізіон 2 - Група 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Левангер | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Сотра | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Бранн 2 | 2 | +7 | 6 |
| 4 | Тромсдален | 2 | +5 | 6 |
| 5 | Улл Кіса | 3 | +2 | 4 |
| 6 | Юнкерен | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Стьєрдальс-Блінк | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Берум | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Халден | 3 | -1 | 3 |
| 10 | Алта | 3 | -6 | 3 |
| 11 | Стреммен | 2 | -2 | 0 |
| 12 | Євік-Люн | 3 | -5 | 0 |
| 13 | Стремсгодсет 2 | 2 | -5 | 0 |
| 14 | Уллерн | 3 | -5 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Стьєрдальс-Блінк | |
| Бранн 2 | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Стьєрдальс-Блінк | Бранн 2 |
|---|---|---|---|
| 1 | Левангер | 1 - 3 | |
| 2 | Сотра | ||
| 3 | Бранн 2 | - | |
| 4 | Тромсдален | ||
| 5 | Улл Кіса | ||
| 6 | Юнкерен | ||
| 7 | Стьєрдальс-Блінк | - | |
| 8 | Берум | ||
| 9 | Халден | ||
| 10 | Алта | ||
| 11 | Стреммен | 1 - 2 | |
| 12 | Євік-Люн | ||
| 13 | Стремсгодсет 2 | ||
| 14 | Уллерн |
Позиція в лізі
| Стьєрдальс-Блінк | Бранн 2 | |
| Позиція | 7 | 3 |
| Очки | 3 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 7 |
| Очки | 0 | 3 |
Форма в лізі
| Стьєрдальс-Блінк | Бранн 2 | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
2
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 1 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Стьєрдальс-Блінк | Бранн 2 | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
4 |
9
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
3 |
2
1 |
Загальна статистика для Дивізіон 2 - Група 2
| Матчі (18) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 11% |
| Перемоги в гостях | 44% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (63) | |
| Голи за матч | 3.50 |
| Голи вдома за матч | 1.94 |
| Голи в гостях за матч | 1.56 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 61% |
| Більше 1.5 | 89% |
| Більше 2.5 | 67% |
| Більше 3.5 | 39% |
Стьєрдальс-Блінк наступні 6 матчі
| 2023-05-01 | Стьєрдальс-Блінк | - | Стремсгодсет 2 |
| 2023-05-07 | Євік-Люн | - | Стьєрдальс-Блінк |
| 2023-05-15 | Стьєрдальс-Блінк | - | Улл Кіса |
| 2023-05-29 | Тромсдален | - | Стьєрдальс-Блінк |
| 2023-06-01 | Стьєрдальс-Блінк | - | Русенборг |
| 2023-06-04 | Стьєрдальс-Блінк | - | Берум |
Бранн 2 наступні 6 матчі
| 2023-04-30 | Бранн 2 | - | Улл Кіса |
| 2023-05-09 | Уллерн | - | Бранн 2 |
| 2023-05-14 | Бранн 2 | - | Берум |
| 2023-05-30 | Стремсгодсет 2 | - | Бранн 2 |
| 2023-06-05 | Бранн 2 | - | Тромсдален |
| 2023-06-19 | Бранн 2 | - | Алта |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 3.90 | 2.25 |
| Ймовірність | 38% | 5% | 55% |
| 2 @ 2.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.51 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.51 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.08 | 6.15 | |
| Ймовірність | 96% | 4% | |
| Більше 1.5 @ 1.08 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 2.95 | |
| Ймовірність | 88% | 12% | |
| Більше 2.5 @ 1.34 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.82 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 3.5 @ 1.85 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.35 | 2.90 | |
| Ймовірність | 87% | 13% | |
| Так @ 1.35 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-23 12:00. На даний момент можливі зміни!