Друга ліга - Словаччина
неділя, 03.11.2019
09:30
09:30

Шаморин

Комарно
3 - 1
(3 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Саморин |
| В гостях: | Комарно |
| Відстань: | 67.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Помле |
| Вміщує: | 1 950 (750) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 09:30 (10:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.42 | 2.91 | 12 | 1.34 | 1.54 | |||
| 43% | 18% | 39% | 1.25 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.74 | 1.74 | 1.96 | 2.72 | 1.40 | ||||||
| 73% | 27% | 52% | 48% | 35% | 65% |
Останні 5 прямі зустрічі
| 2019-07-20 | Комарно | 2 - 0 | Шаморин |
| 2019-05-04 | Шаморин | 2 - 2 | Комарно |
| 2018-10-06 | Комарно | 1 - 3 | Шаморин |
| 2017-11-18 | Шаморин | 3 - 0 | Комарно |
| 2017-08-05 | Комарно | 2 - 1 | Шаморин |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 40% | 20% | 40% | 100% | 80% | 40% |
Шаморин останні 12 матчі
| 2019-10-27 | Шаморин | 3 - 0 | Л. Мікулаш |
| 2019-10-18 | Скаліца | 3 - 0 | Шаморин |
| 2019-10-13 | Шаморин | 0 - 1 | Попрад |
| 2019-10-04 | Подбрезова | 1 - 0 | Шаморин |
| 2019-09-29 | Шаморин | 3 - 0 | Слован Бр. B |
| 2019-09-21 | Пухов | 5 - 3 | Шаморин |
| 2019-09-15 | Шаморин | 0 - 1 | Ружомберок B |
| 2019-09-07 | Кошице | 1 - 1 | Шаморин |
| 2019-09-01 | Жиліна B | 3 - 1 | Шаморин |
| 2019-08-25 | Шаморин | 2 - 2 | Бардейов |
| 2019-08-18 | Требішов | 0 - 0 | Шаморин |
| 2019-08-11 | Шаморин | 2 - 1 | Петржалка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 25% |
Комарно останні 12 матчі
| 2019-10-27 | Жиліна B | 1 - 1 | Комарно |
| 2019-10-19 | Комарно | 1 - 0 | Бардейов |
| 2019-10-13 | Требішов | 3 - 1 | Комарно |
| 2019-10-05 | Комарно | 0 - 0 | Петржалка |
| 2019-09-27 | Дубніца | 4 - 1 | Комарно |
| 2019-09-24 | Комарно | 0 - 2 | Нітра |
| 2019-09-21 | Комарно | 1 - 3 | Банська Бистріца |
| 2019-09-14 | Комарно | 0 - 0 | Кошице |
| 2019-09-07 | Л. Мікулаш | 4 - 1 | Комарно |
| 2019-08-31 | Комарно | 1 - 1 | Скаліца |
| 2019-08-24 | Попрад | 2 - 0 | Комарно |
| 2019-08-17 | Комарно | 1 - 0 | Подбрезова |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 4 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 33% | 33% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Банська Бистріца | 15 | +22 | 35 |
| 2 | Дубніца | 16 | +15 | 35 |
| 3 | Скаліца | 16 | +13 | 32 |
| 4 | Попрад | 15 | +11 | 30 |
| 5 | Жиліна B | 15 | +10 | 28 |
| 6 | Подбрезова | 15 | 0 | 22 |
| 7 | Пухов | 16 | -2 | 21 |
| 8 | Кошице | 16 | +4 | 20 |
| 9 | Л. Мікулаш | 15 | -5 | 20 |
| 10 | Ружомберок B | 14 | -7 | 19 |
| 11 | Бардейов | 16 | -4 | 18 |
| 12 | Петржалка | 15 | -4 | 17 |
| 13 | Комарно | 15 | -10 | 17 |
| 14 | Слован Бр. B | 15 | -14 | 13 |
| 15 | Шаморин | 15 | -13 | 12 |
| 16 | Требішов | 15 | -16 | 8 |
Хронологія матчів у лізі
| Шаморин | |
| Комарно | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шаморин | Комарно |
|---|---|---|---|
| 1 | Банська Бистріца | ||
| 2 | Дубніца | 4 - 1 | |
| 3 | Скаліца | ||
| 4 | Попрад | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Жиліна B | 1 - 1 | |
| 6 | Подбрезова | ||
| 7 | Пухов | ||
| 8 | Кошице | ||
| 9 | Л. Мікулаш | 3 - 0 | 4 - 1 |
| 10 | Ружомберок B | 0 - 1 | 4 - 1 |
| 11 | Бардейов | 2 - 2 | |
| 12 | Петржалка | 2 - 1 | |
| 13 | Комарно | - | |
| 14 | Слован Бр. B | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Шаморин | - | |
| 16 | Требішов | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Шаморин | Комарно | |
| Позиція | 15 | 13 |
| Очки | 12 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 12 |
| Очки | 10 | 4 |
Форма в лізі
| Шаморин | Комарно | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
3 9 |
4
5 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 2 |
1
1 5 |
Голи в лізі
| Шаморин | Комарно | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
29 |
14
24 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
5 |
6
18 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (122) | |
| Перемоги вдома | 58% |
| Нічиї | 16% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (369) | |
| Голи за матч | 3.02 |
| Голи вдома за матч | 1.88 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 84% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 58% |
| Більше 3.5 | 34% |
Шаморин наступні 6 матчі
| 2019-11-10 | Шаморин | - | Банська Бистріца |
| 2020-01-11 | Середь | - | Шаморин |
| 2020-01-29 | Шаморин | - | Зноймо |
| 2020-02-01 | Злате Моравце | - | Шаморин |
| 2020-03-08 | Шаморин | - | Дубніца |
| 2020-07-18 | Дьормот | - | Шаморин |
Комарно наступні 6 матчі
| 2019-11-08 | Комарно | - | Ружомберок B |
| 2020-01-25 | Сеніца | - | Комарно |
| 2020-03-07 | Пухов | - | Комарно |
| 2020-07-17 | Комарно | - | Вашаш Будапешт |
| 2020-07-25 | Комарно | - | Середь |
| 2020-08-01 | Подбрезова | - | Комарно |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 3.42 | 2.91 |
| Ймовірність | 43% | 18% | 39% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 1.54 |
| Ймовірність | 52% | 48% |
| 1X @ 1.34 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 3.74 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.23 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.74 | 1.96 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.74 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.72 | 1.40 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.27 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.27 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-03 08:06. На даний момент можливі зміни!