Кубок Футбольної Асоціації
Англія
середа, 07.12.2022
19:45
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
Переможець Стокпорт
загальний результат 5 - 3
Результат першого матчу
Чарльтон2 - 2Стокпорт
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Стокпорт |
| В гостях: |
Лондон |
| Відстань: |
252.3 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Едглі Парк
|
| Вміщує: |
10 841 |
| Розміри: |
101 x 65 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.15 |
3.50 |
3.40 |
X |
|
|
|
1.30 |
1.67 |
| 38% |
31% |
31% |
3.50 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.92 |
1.98 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 75% |
25% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
32% |
68% |
Останні 4 прямі зустрічі
|
2022-11-26 |
Чарльтон
|
2 - 2 |
Стокпорт
|
|
2010-03-06 |
Чарльтон
|
2 - 0 |
Стокпорт
|
|
2009-12-12 |
Стокпорт
|
1 - 2 |
Чарльтон
|
|
2007-08-28 |
Чарльтон
|
4 - 3 |
Стокпорт
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
3 |
|
4 |
3 |
2 |
| 0% |
25% |
75% |
|
100% |
75% |
50% |
Стокпорт останні 12 матчі
|
2022-12-03 |
Хартлпул
|
0 - 5 |
Стокпорт
|
|
2022-11-26 |
Чарльтон
|
2 - 2 |
Стокпорт
|
|
2022-11-19 |
Стокпорт
|
1 - 2 |
Лейтон Орієнт
|
|
2022-11-12 |
Ньюпорт
|
1 - 2 |
Стокпорт
|
|
2022-11-05 |
Стокпорт
|
4 - 0 |
Свіндон
|
|
2022-11-01 |
Транмер
|
0 - 0 |
Стокпорт
|
|
2022-10-29 |
Стокпорт
|
3 - 0 |
Саттон
|
|
2022-10-25 |
Стокпорт
|
2 - 0 |
Карлайл
|
|
2022-10-22 |
Солфорд
|
0 - 2 |
Стокпорт
|
|
2022-10-18 |
Стокпорт
|
1 - 0 |
Шрусбері
|
|
2022-10-15 |
Стокпорт
|
1 - 3 |
Грімсбі Таун
|
|
2022-10-08 |
Бредфорд
|
0 - 1 |
Стокпорт
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
9 |
7 |
4 |
| 67% |
17% |
17% |
|
75% |
58% |
33% |
Чарльтон останні 12 матчі
|
2022-12-02 |
Чарльтон
|
0 - 1 |
Челтнем
|
|
2022-11-26 |
Чарльтон
|
2 - 2 |
Стокпорт
|
|
2022-11-22 |
Плімут
|
3 - 2 |
Чарльтон
|
|
2022-11-19 |
Порт Вейл
|
1 - 0 |
Чарльтон
|
|
2022-11-12 |
Бертон
|
3 - 3 |
Чарльтон
|
|
2022-11-08 |
Стівенедж
|
1 - 1 |
Чарльтон
|
|
2022-10-29 |
Чарльтон
|
4 - 4 |
Іпсвіч
|
|
2022-10-25 |
Чарльтон
|
0 - 2 |
Мілтон Кінз Донз
|
|
2022-10-22 |
Шрусбері
|
0 - 1 |
Чарльтон
|
|
2022-10-17 |
Чарльтон
|
3 - 0 |
Портсмут
|
|
2022-10-11 |
Чарльтон
|
4 - 2 |
Ексетер
|
|
2022-10-08 |
Лінкольн
|
0 - 0 |
Чарльтон
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
8 |
6 |
5 |
| 25% |
42% |
33% |
|
67% |
50% |
42% |
Таблиця Перша ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Плімут |
20 |
13 |
4 |
3 |
39 |
24 |
+15 |
43 |
| 2 |
Іпсвіч |
20 |
12 |
6 |
2 |
39 |
20 |
+19 |
42 |
| 3 |
Шеффілд Венсдей |
20 |
12 |
5 |
3 |
35 |
16 |
+19 |
41 |
| 4 |
Барнслі |
19 |
10 |
3 |
6 |
25 |
16 |
+9 |
33 |
| 5 |
Болтон |
19 |
9 |
5 |
5 |
22 |
16 |
+6 |
32 |
| 6 |
Пітерборо |
20 |
10 |
1 |
9 |
35 |
25 |
+10 |
31 |
| 7 |
Дербі |
19 |
8 |
6 |
5 |
23 |
16 |
+7 |
30 |
| 8 |
Портсмут |
18 |
7 |
8 |
3 |
26 |
20 |
+6 |
29 |
| 9 |
Порт Вейл |
20 |
8 |
5 |
7 |
23 |
28 |
-5 |
29 |
| 10 |
Віком |
20 |
8 |
4 |
8 |
27 |
24 |
+3 |
28 |
| 11 |
Ексетер |
20 |
7 |
5 |
8 |
32 |
30 |
+2 |
26 |
| 12 |
Лінкольн |
19 |
6 |
8 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
26 |
| 13 |
Шрусбері |
20 |
7 |
5 |
8 |
19 |
21 |
-2 |
26 |
| 14 |
Оксфорд Юнайтед |
20 |
6 |
7 |
7 |
26 |
22 |
+4 |
25 |
| 15 |
Бристоль Роверс |
20 |
6 |
7 |
7 |
31 |
34 |
-3 |
25 |
| 16 |
Челтнем |
19 |
7 |
4 |
8 |
16 |
21 |
-5 |
25 |
| 17 |
Чарльтон |
20 |
5 |
9 |
6 |
30 |
28 |
+2 |
24 |
| 18 |
Флітвуд Таун |
20 |
4 |
11 |
5 |
21 |
20 |
+1 |
23 |
| 19 |
Аккрингтон |
20 |
5 |
6 |
9 |
20 |
31 |
-11 |
21 |
| 20 |
Кембридж Юн. |
20 |
6 |
2 |
12 |
19 |
32 |
-13 |
20 |
| 21 |
Форест Грін |
20 |
4 |
5 |
11 |
18 |
39 |
-21 |
17 |
| 22 |
Мілтон Кінз Донз |
19 |
4 |
3 |
12 |
18 |
29 |
-11 |
15 |
| 23 |
Бертон |
20 |
3 |
6 |
11 |
26 |
41 |
-15 |
15 |
| 24 |
Моркем |
20 |
2 |
9 |
9 |
16 |
31 |
-15 |
15 |
Таблиця Чемпіоншип
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Бернлі |
21 |
11 |
8 |
2 |
40 |
23 |
+17 |
41 |
| 2 |
Шеффілд Юнайтед |
21 |
11 |
5 |
5 |
35 |
19 |
+16 |
38 |
| 3 |
Блекберн |
21 |
12 |
0 |
9 |
24 |
22 |
+2 |
36 |
| 4 |
Вотфорд |
21 |
9 |
6 |
6 |
28 |
22 |
+6 |
33 |
| 5 |
Норвіч |
21 |
9 |
5 |
7 |
29 |
23 |
+6 |
32 |
| 6 |
КПР |
21 |
9 |
4 |
8 |
26 |
24 |
+2 |
31 |
| 7 |
Міллволл |
21 |
9 |
4 |
8 |
26 |
25 |
+1 |
31 |
| 8 |
Свонсі |
21 |
8 |
7 |
6 |
27 |
28 |
-1 |
31 |
| 9 |
Престон |
21 |
8 |
7 |
6 |
18 |
20 |
-2 |
31 |
| 10 |
Сандерленд |
21 |
8 |
6 |
7 |
29 |
23 |
+6 |
30 |
| 11 |
Лутон |
21 |
7 |
9 |
5 |
23 |
22 |
+1 |
30 |
| 12 |
Ковентрі |
19 |
8 |
5 |
6 |
21 |
18 |
+3 |
29 |
| 13 |
Бірмінгем |
21 |
7 |
7 |
7 |
23 |
20 |
+3 |
28 |
| 14 |
Мідлсбро |
21 |
7 |
6 |
8 |
29 |
26 |
+3 |
27 |
| 15 |
Ротергем |
21 |
6 |
8 |
7 |
25 |
26 |
-1 |
26 |
| 16 |
Сток Сіті |
21 |
7 |
4 |
10 |
22 |
27 |
-5 |
25 |
| 17 |
Бристоль Сіті |
21 |
6 |
6 |
9 |
27 |
29 |
-2 |
24 |
| 18 |
Кардіфф |
21 |
7 |
3 |
11 |
17 |
25 |
-8 |
24 |
| 19 |
Халл Сіті |
21 |
7 |
3 |
11 |
25 |
39 |
-14 |
24 |
| 20 |
Вест Бромвіч |
20 |
5 |
8 |
7 |
24 |
24 |
0 |
23 |
| 21 |
Редінг |
21 |
9 |
2 |
10 |
23 |
30 |
-7 |
23 |
| 22 |
Блекпул |
21 |
6 |
4 |
11 |
24 |
33 |
-9 |
22 |
| 23 |
Хаддерсфілд |
20 |
5 |
4 |
11 |
19 |
26 |
-7 |
19 |
| 24 |
Віган |
21 |
6 |
5 |
10 |
21 |
31 |
-10 |
17 |
Стокпорт наступні 6 матчі
|
2022-12-10 |
Рочдейл
|
- |
Стокпорт
|
|
2022-12-17 |
Стокпорт
|
- |
Гіллінгем
|
|
2022-12-26 |
Стокпорт
|
- |
Крю
|
|
2022-12-29 |
Волсолл
|
- |
Стокпорт
|
|
2023-01-01 |
Грімсбі Таун
|
- |
Стокпорт
|
|
2023-01-08 |
Стокпорт
|
- |
Волсолл
|
Чарльтон наступні 6 матчі
|
2022-12-10 |
Моркем
|
- |
Чарльтон
|
|
2022-12-17 |
Чарльтон
|
- |
Бристоль Роверс
|
|
2022-12-21 |
Чарльтон
|
- |
Брайтон
|
|
2022-12-26 |
Чарльтон
|
- |
Пітерборо
|
|
2022-12-29 |
Оксфорд Юнайтед
|
- |
Чарльтон
|
|
2023-01-01 |
Портсмут
|
- |
Чарльтон
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.15 |
3.50 |
3.40 |
| Ймовірність |
38% |
31% |
31% |
|
X @ 3.50 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.30 |
1.67 |
| Ймовірність |
61% |
39% |
|
1X @ 1.30 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.25 |
3.75 |
| Ймовірність |
|
75% |
25% |
|
Більше 1.5 @ 1.25 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.92 |
1.98 |
| Ймовірність |
|
52% |
48% |
|
Більше 2.5 @ 1.92 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.25 |
1.33 |
| Ймовірність |
|
32% |
68% |
|
Менше 3.5 @ 1.33 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.75 |
2.00 |
| Ймовірність |
|
56% |
44% |
|
Так @ 1.75 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-07 16:00. На даний момент можливі зміни!