Кубок Футбольної Асоціації
Англія

вівторок, 15.01.2019
20:00
Сток Сіті

Сток Сіті

Шрусбері

Шрусбері

2 - 3
(2 - 0,  0 - 3)
Переможець Шрусбері
загальний результат 3 - 4
Результат першого матчу
Шрусбері1 - 1Сток Сіті
Інформація
Місто
Вдома: Сток-он-Трент
В гостях: Шрусбері
Відстань: 50.2 км
Стадіон
Стадіон: Бет365 Стедіум
Вміщує: 27 740
Розміри: 100 x 64 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 20:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.57 4.00 7.50 1 1.10 2.40
44% 35% 21% 1.57 82% 18%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 2.00 1.80 3.40 1.30
72% 28% 48% 52% 28% 72%

Останні 2 прямі зустрічі

2019-01-05 Шрусбері 1 - 1 Сток Сіті
2010-08-24 Сток Сіті 2 - 1 Шрусбері

Сток Сіті останні 12 матчі

2019-01-12 Брентфорд 3 - 1 Сток Сіті
2019-01-05 Шрусбері 1 - 1 Сток Сіті
2019-01-01 Сток Сіті 0 - 2 Бристоль Сіті
2018-12-29 Болтон 0 - 0 Сток Сіті
2018-12-26 Бірмінгем 2 - 0 Сток Сіті
2018-12-22 Сток Сіті 1 - 0 Міллволл
2018-12-15 Астон Вілла 2 - 2 Сток Сіті
2018-12-08 Сток Сіті 2 - 0 Іпсвіч
2018-12-01 Редінг 2 - 2 Сток Сіті
2018-11-28 Сток Сіті 2 - 1 Дербі
2018-11-24 Сток Сіті 2 - 2 КПР
2018-11-10 Ноттінгем 0 - 0 Сток Сіті
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 9 5 4
25% 50% 25% 75% 42% 33%

Шрусбері останні 12 матчі

2019-01-12 Шрусбері 0 - 3 Чарльтон
2019-01-08 Порт Вейл 1 - 1 Шрусбері
2019-01-05 Шрусбері 1 - 1 Сток Сіті
2019-01-01 Шрусбері 0 - 0 Флітвуд Таун
2018-12-29 Сандерленд 1 - 1 Шрусбері
2018-12-26 Аккрингтон 2 - 1 Шрусбері
2018-12-22 Шрусбері 1 - 0 Ковентрі
2018-12-15 Шрусбері 2 - 2 Пітерборо
2018-12-08 Бертон 2 - 1 Шрусбері
2018-12-05 Шрусбері 2 - 1 Волсолл
2018-12-02 Шрусбері 1 - 0 Сканторп
2018-11-27 Шрусбері 2 - 0 Плімут
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 3 9 5 1
33% 42% 25% 75% 42% 8%
Реклама

Таблиця Чемпіоншип

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лідс 27 16 6 5 46 28 +18 54
2 Шеффілд Юнайтед 27 15 5 7 46 28 +18 50
3 Норвіч 27 14 8 5 49 35 +14 50
4 Вест Бромвіч 27 13 8 6 55 35 +20 47
5 Мідлсбро 27 12 10 5 30 19 +11 46
6 Дербі 27 12 7 8 38 34 +4 43
7 Бристоль Сіті 27 11 8 8 34 29 +5 41
8 Ноттінгем 27 9 12 6 39 31 +8 39
9 Халл Сіті 27 11 6 10 39 33 +6 39
10 КПР 27 11 6 10 33 35 -2 39
11 Астон Вілла 27 9 11 7 49 43 +6 38
12 Свонсі 27 10 7 10 36 32 +4 37
13 Блекберн 27 9 10 8 35 41 -6 37
14 Сток Сіті 27 8 11 8 31 34 -3 35
15 Шеффілд Венсдей 27 8 8 11 32 45 -13 32
16 Брентфорд 27 7 10 10 39 37 +2 31
17 Бірмінгем 27 9 12 6 39 30 +9 30
18 Престон 27 7 9 11 39 44 -5 30
19 Віган 27 8 5 14 28 40 -12 29
20 Міллволл 27 7 7 13 33 43 -10 28
21 Ротергем 27 5 10 12 25 42 -17 25
22 Редінг 27 5 8 14 30 41 -11 23
23 Болтон 27 5 7 15 18 40 -22 22
24 Іпсвіч 27 3 9 15 22 46 -24 18

Таблиця Друга ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лінкольн 26 15 7 4 47 26 +21 52
2 Бері 28 14 7 7 53 32 +21 49
3 Мілтон Кінз Донз 26 13 8 5 44 23 +21 47
4 Колчестер 28 13 7 8 42 30 +12 46
5 Менсфілд 26 11 12 3 37 20 +17 45
6 Карлайл 28 14 3 11 45 35 +10 45
7 Форест Грін 26 11 11 4 39 25 +14 44
8 Ексетер 27 12 8 7 38 28 +10 44
9 Транмер 27 11 9 7 41 33 +8 42
10 Стівенедж 28 12 5 11 33 35 -2 41
11 Олдем 27 10 9 8 40 33 +7 39
12 Свіндон 28 9 10 9 31 37 -6 37
13 Ньюпорт 26 10 6 10 37 45 -8 36
14 Крю 28 10 5 13 30 36 -6 35
15 Грімсбі Таун 27 10 4 13 29 34 -5 34
16 Нортгемптон 27 7 12 8 35 35 0 33
17 Кроулі Таун 27 10 3 14 34 40 -6 33
18 Челтнем 27 7 8 12 32 41 -9 29
19 Порт Вейл 27 7 8 12 26 36 -10 29
20 Кембридж Юн. 28 8 5 15 25 47 -22 29
21 Моркем 28 7 7 14 28 44 -16 28
22 Йовіл 26 6 9 11 28 32 -4 27
23 Маклсфілд 28 6 6 16 25 44 -19 24
24 Ноттс Каунті 28 4 9 15 29 57 -28 21

Сток Сіті наступні 6 матчі

2019-01-19 Сток Сіті - Лідс
2019-01-26 Сток Сіті - Престон
2019-02-02 Халл Сіті - Сток Сіті
2019-02-09 Сток Сіті - Вест Бромвіч
2019-02-13 Віган - Сток Сіті
2019-02-16 Іпсвіч - Сток Сіті

Шрусбері наступні 6 матчі

2019-01-19 Блекпул - Шрусбері
2019-01-26 Шрусбері - Вулвергемптон
2019-01-29 Бредфорд - Шрусбері
2019-02-02 Шрусбері - Лутон
2019-02-05 Вулвергемптон - Шрусбері
2019-02-09 Бристоль Роверс - Шрусбері

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.57 4.00 7.50
Ймовірність 44% 35% 21%
1 @ 1.57
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.10 2.40
Ймовірність 82% 18%
1X @ 1.10
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   72% 28%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.00 1.80
Ймовірність   48% 52%
Менше 2.5 @ 1.80
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.40 1.30
Ймовірність   28% 72%
Менше 3.5 @ 1.30
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.95 1.80
Ймовірність   45% 55%
Ні @ 1.80

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-01-15 16:00. На даний момент можливі зміни!