Елітесеріен - Норвегія
понеділок, 05.08.2019
18:00
18:00

Стремсгодсет

Буде Глімт
1 - 3
(0 - 1, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Драммен |
| В гостях: | Бодо |
| Відстань: | 863.0 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Маріенліст |
| Вміщує: | 7 544 |
| Розміри: | 106 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.50 | 2.20 | 2 | 1.61 | 1.36 | |||
| 19% | 19% | 62% | 2.20 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.60 | 2.30 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 86% | 14% | 55% | 45% | 36% | 64% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-06-16 | Буде Глімт | 2 - 0 | Стремсгодсет |
| 2019-02-15 | Стремсгодсет | 0 - 5 | Буде Глімт |
| 2018-08-05 | Стремсгодсет | 4 - 0 | Буде Глімт |
| 2018-05-06 | Буде Глімт | 2 - 2 | Стремсгодсет |
| 2018-01-26 | Стремсгодсет | 2 - 1 | Буде Глімт |
| 2016-09-30 | Буде Глімт | 4 - 2 | Стремсгодсет |
| 2016-04-23 | Стремсгодсет | 2 - 0 | Буде Глімт |
| 2015-09-26 | Стремсгодсет | 3 - 1 | Буде Глімт |
| 2015-05-10 | Буде Глімт | 3 - 5 | Стремсгодсет |
| 2014-09-20 | Буде Глімт | 0 - 4 | Стремсгодсет |
| 2014-05-04 | Стремсгодсет | 2 - 0 | Буде Глімт |
| 2009-10-03 | Стремсгодсет | 3 - 0 | Буде Глімт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 9 | 7 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 75% | 58% |
Стремсгодсет останні 12 матчі
| 2019-07-14 | Ліллестрем | 2 - 1 | Стремсгодсет |
| 2019-07-05 | Стремсгодсет | 0 - 2 | Стабек |
| 2019-07-01 | Сарпсборг 08 | 2 - 2 | Стремсгодсет |
| 2019-06-22 | Стремсгодсет | 0 - 4 | Молде |
| 2019-06-19 | Фрам | 2 - 1 | Стремсгодсет |
| 2019-06-16 | Буде Глімт | 2 - 0 | Стремсгодсет |
| 2019-05-26 | Ранхейм | 1 - 0 | Стремсгодсет |
| 2019-05-23 | Уллерн | 0 - 1 | Стремсгодсет |
| 2019-05-19 | Стремсгодсет | 3 - 1 | Тромсе |
| 2019-05-16 | Волеренга | 2 - 0 | Стремсгодсет |
| 2019-05-13 | Стремсгодсет | 0 - 0 | Вікінг Ставангер |
| 2019-05-05 | Одд БК | 2 - 1 | Стремсгодсет |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 50% | 25% |
Буде Глімт останні 12 матчі
| 2019-07-13 | Буде Глімт | 5 - 1 | Ранхейм |
| 2019-07-05 | Волеренга | 6 - 0 | Буде Глімт |
| 2019-06-30 | Буде Глімт | 3 - 0 | Одд БК |
| 2019-06-23 | Вікінг Ставангер | 3 - 4 | Буде Глімт |
| 2019-06-16 | Буде Глімт | 2 - 0 | Стремсгодсет |
| 2019-05-22 | Стреммен | 1 - 1 | Буде Глімт |
| 2019-05-19 | Буде Глімт | 1 - 2 | Бранн Берген |
| 2019-05-16 | Тромсе | 1 - 2 | Буде Глімт |
| 2019-05-12 | Хаугесунн | 1 - 1 | Буде Глімт |
| 2019-05-05 | Буде Глімт | 4 - 0 | Ліллестрем |
| 2019-04-28 | Стабек | 2 - 0 | Буде Глімт |
| 2019-04-22 | Буде Глімт | 1 - 1 | Сарпсборг 08 |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 12 | 7 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 100% | 58% | 33% |
Таблиця Елітесеріен
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 17 | +23 | 36 |
| 2 | Одд БК | 16 | +6 | 32 |
| 3 | Буде Глімт | 14 | +10 | 29 |
| 4 | Бранн Берген | 17 | +6 | 29 |
| 5 | Волеренга | 15 | +10 | 25 |
| 6 | Русенборг | 16 | +2 | 25 |
| 7 | Крістіансунн | 15 | +2 | 22 |
| 8 | Хаугесунн | 16 | +6 | 21 |
| 9 | Вікінг Ставангер | 15 | -5 | 19 |
| 10 | Ліллестрем | 16 | -7 | 18 |
| 11 | Мйондален | 16 | -4 | 17 |
| 12 | Тромсе | 16 | -13 | 17 |
| 13 | Стабек | 16 | -7 | 16 |
| 14 | Ранхейм | 16 | -12 | 15 |
| 15 | Сарпсборг 08 | 16 | -5 | 14 |
| 16 | Стремсгодсет | 15 | -12 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Стремсгодсет | |
| Буде Глімт | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Стремсгодсет | Буде Глімт |
|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 0 - 4 | |
| 2 | Одд БК | ||
| 3 | Буде Глімт | - | |
| 4 | Бранн Берген | ||
| 5 | Волеренга | 6 - 0 | |
| 6 | Русенборг | ||
| 7 | Крістіансунн | 2 - 3 | |
| 8 | Хаугесунн | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Вікінг Ставангер | 0 - 0 | 3 - 4 |
| 10 | Ліллестрем | ||
| 11 | Мйондален | 2 - 3 | 4 - 5 |
| 12 | Тромсе | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Стабек | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 14 | Ранхейм | ||
| 15 | Сарпсборг 08 | ||
| 16 | Стремсгодсет | - |
Позиція в лізі
| Стремсгодсет | Буде Глімт | |
| Позиція | 16 | 3 |
| Очки | 10 | 29 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 4 |
| Очки | 7 | 10 |
Форма в лізі
| Стремсгодсет | Буде Глімт | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
4 9 |
9
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 4 |
3
1 2 |
Голи в лізі
| Стремсгодсет | Буде Глімт | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
27 |
33
23 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
15 |
12
17 |
Загальна статистика для Елітесеріен
| Матчі (126) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (353) | |
| Голи за матч | 2.80 |
| Голи вдома за матч | 1.65 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 27% |
Стремсгодсет наступні 6 матчі
| 2019-08-11 | Стремсгодсет | - | Волеренга |
| 2019-08-18 | Вікінг Ставангер | - | Стремсгодсет |
| 2019-08-25 | Стремсгодсет | - | Сарпсборг 08 |
| 2019-08-31 | Стабек | - | Стремсгодсет |
| 2019-09-15 | Стремсгодсет | - | Ранхейм |
| 2019-09-22 | Тромсе | - | Стремсгодсет |
Буде Глімт наступні 6 матчі
| 2019-08-11 | Буде Глімт | - | Вікінг Ставангер |
| 2019-08-14 | Крістіансунн | - | Буде Глімт |
| 2019-08-19 | Сарпсборг 08 | - | Буде Глімт |
| 2019-08-26 | Буде Глімт | - | Волеренга |
| 2019-08-30 | Одд БК | - | Буде Глімт |
| 2019-09-15 | Буде Глімт | - | Стабек |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.50 | 2.20 |
| Ймовірність | 19% | 19% | 62% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.36 |
| Ймовірність | 23% | 77% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.30 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-05 16:05. На даний момент можливі зміни!