Прем'єр-ліга - Азербайджан
неділя, 22.04.2018
16:00
16:00

Сумгаїт

Карабах
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сумгаїт |
| В гостях: | Агдам / Баку |
| Відстань: | 241.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіон ім. Мехді Гусейнзаде |
| Вміщує: | 15 350 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.25 | 1.75 | X2 | 2.00 | 1.16 | |||
| 28% | 33% | 39% | 1.16 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.39 | 1.53 | 4.12 | 1.19 | ||||||
| 68% | 32% | 45% | 55% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-03-03 | Сумгаїт | 1 - 1 | Карабах |
| 2017-12-11 | Карабах | 2 - 1 | Сумгаїт |
| 2017-11-17 | Карабах | 2 - 0 | Сумгаїт |
| 2017-09-22 | Карабах | 4 - 1 | Сумгаїт |
| 2017-04-23 | Карабах | 2 - 1 | Сумгаїт |
| 2017-03-04 | Сумгаїт | 0 - 4 | Карабах |
| 2016-12-21 | Сумгаїт | 2 - 5 | Карабах |
| 2016-12-13 | Карабах | 6 - 0 | Сумгаїт |
| 2016-10-15 | Карабах | 3 - 0 | Сумгаїт |
| 2016-08-11 | Сумгаїт | 0 - 2 | Карабах |
| 2016-05-07 | Карабах | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2016-03-13 | Сумгаїт | 0 - 2 | Карабах |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 11 | 11 | 7 | 4 | |
| 0% | 8% | 92% | 92% | 58% | 33% |
Сумгаїт останні 12 матчі
| 2018-04-18 | Сумгаїт | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-04-15 | Сумгаїт | 2 - 1 | Шамахи |
| 2018-04-12 | Шамахи | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2018-04-08 | Нефтчі Баку | 2 - 2 | Сумгаїт |
| 2018-04-02 | Габала | 1 - 1 | Сумгаїт |
| 2018-03-14 | Сумгаїт | 2 - 1 | Кяпаз Ганджа |
| 2018-03-10 | Сабаїл | 0 - 1 | Сумгаїт |
| 2018-03-03 | Сумгаїт | 1 - 1 | Карабах |
| 2018-02-25 | Шамахи | 1 - 2 | Сумгаїт |
| 2018-02-17 | Сумгаїт | 2 - 0 | Нефтчі Баку |
| 2018-02-10 | Зіра | 1 - 1 | Сумгаїт |
| 2018-01-31 | Анжі Махачкала | 1 - 0 | Сумгаїт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 4 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 33% | 8% |
Карабах останні 12 матчі
| 2018-04-14 | Кяпаз Ганджа | 0 - 1 | Карабах |
| 2018-04-07 | Карабах | 1 - 0 | Сабаїл |
| 2018-04-01 | Карабах | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-03-14 | Нефтчі Баку | 0 - 0 | Карабах |
| 2018-03-10 | Карабах | 2 - 0 | Зіра |
| 2018-03-03 | Сумгаїт | 1 - 1 | Карабах |
| 2018-02-25 | Карабах | 1 - 0 | Кяпаз Ганджа |
| 2018-02-18 | Сабаїл | 0 - 1 | Карабах |
| 2018-02-10 | Карабах | 0 - 0 | Габала |
| 2017-12-11 | Карабах | 2 - 1 | Сумгаїт |
| 2017-12-08 | Сабаїл | 0 - 2 | Карабах |
| 2017-12-05 | Рома | 1 - 0 | Карабах |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 | |
| 58% | 33% | 8% | 42% | 8% | 0% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 23 | +25 | 56 |
| 2 | Габала | 23 | +14 | 42 |
| 3 | Сумгаїт | 23 | +6 | 39 |
| 4 | Зіра | 24 | +4 | 35 |
| 5 | Нефтчі Баку | 23 | +7 | 34 |
| 6 | Шамахи | 24 | -15 | 21 |
| 7 | Сабаїл | 23 | -17 | 19 |
| 8 | Кяпаз Ганджа | 23 | -24 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Сумгаїт | |
| Карабах | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сумгаїт | Карабах |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 1 - 1 | - |
| 2 | Габала | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Сумгаїт | - | 1 - 1 |
| 4 | Зіра | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 5 | Нефтчі Баку | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Шамахи | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 7 | Сабаїл | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 8 | Кяпаз Ганджа | 2 - 1 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Сумгаїт | Карабах | |
| Позиція | 3 | 1 |
| Очки | 39 | 56 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 1 |
| Очки | 23 | 23 |
Форма в лізі
| Сумгаїт | Карабах | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
6 6 |
17
5 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
2 1 |
7
2 1 |
Голи в лізі
| Сумгаїт | Карабах | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
31
25 |
33
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
7 |
15
5 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (93) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (213) | |
| Голи за матч | 2.29 |
| Голи вдома за матч | 1.16 |
| Голи в гостях за матч | 1.13 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 16% |
Сумгаїт наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Сумгаїт | - | Сабаїл |
| 2018-05-04 | Кяпаз Ганджа | - | Сумгаїт |
| 2018-05-12 | Сумгаїт | - | Габала |
| 2018-05-20 | Сумгаїт | - | Зіра |
| 2018-07-25 | Єні Малатьяспор | - | Сумгаїт |
| 2018-08-11 | Сумгаїт | - | Нефтчі Баку |
Карабах наступні 6 матчі
| 2018-04-27 | Зіра | - | Карабах |
| 2018-05-06 | Карабах | - | Нефтчі Баку |
| 2018-05-12 | Шамахи | - | Карабах |
| 2018-05-21 | Габала | - | Карабах |
| 2018-06-23 | Лудогорець | - | Карабах |
| 2018-06-26 | Вакер Іннсбрук | - | Карабах |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 3.25 | 1.75 |
| Ймовірність | 28% | 33% | 39% |
| X2 @ 1.16 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.16 |
| Ймовірність | 33% | 67% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.39 | 1.53 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.12 | 1.19 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 1.70 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-22 12:06. На даний момент можливі зміни!