Прем'єр-ліга - Азербайджан
неділя, 15.04.2018
15:00
15:00

Сумгаїт

Шамахи
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сумгаїт |
| В гостях: | Shamakhi |
| Відстань: | 86.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіон ім. Мехді Гусейнзаде |
| Вміщує: | 15 350 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.29 | 4.50 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 39% | 32% | 29% | 1.75 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | 2.25 | 1.61 | 3.82 | 1.21 | ||||||
| 67% | 33% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-04-12 | Шамахи | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2018-02-25 | Шамахи | 1 - 2 | Сумгаїт |
| 2017-11-04 | Сумгаїт | 3 - 1 | Шамахи |
| 2017-09-16 | Шамахи | 1 - 1 | Сумгаїт |
| 2017-03-13 | Шамахи | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2017-02-04 | Сумгаїт | 2 - 2 | Шамахи |
| 2016-10-30 | Шамахи | 3 - 1 | Сумгаїт |
| 2016-09-11 | Сумгаїт | 1 - 2 | Шамахи |
| 2016-05-01 | Шамахи | 2 - 2 | Сумгаїт |
| 2016-03-05 | Сумгаїт | 0 - 1 | Шамахи |
| 2015-12-11 | Шамахи | 2 - 3 | Сумгаїт |
| 2015-10-18 | Сумгаїт | 1 - 1 | Шамахи |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 42% |
Сумгаїт останні 12 матчі
| 2018-04-12 | Шамахи | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2018-04-08 | Нефтчі Баку | 2 - 2 | Сумгаїт |
| 2018-04-02 | Габала | 1 - 1 | Сумгаїт |
| 2018-03-14 | Сумгаїт | 2 - 1 | Кяпаз Ганджа |
| 2018-03-10 | Сабаїл | 0 - 1 | Сумгаїт |
| 2018-03-03 | Сумгаїт | 1 - 1 | Карабах |
| 2018-02-25 | Шамахи | 1 - 2 | Сумгаїт |
| 2018-02-17 | Сумгаїт | 2 - 0 | Нефтчі Баку |
| 2018-02-10 | Зіра | 1 - 1 | Сумгаїт |
| 2018-01-31 | Анжі Махачкала | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2017-12-11 | Карабах | 2 - 1 | Сумгаїт |
| 2017-12-02 | Кяпаз Ганджа | 0 - 3 | Сумгаїт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 5 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 42% | 8% |
Шамахи останні 12 матчі
| 2018-04-12 | Шамахи | 1 - 0 | Сумгаїт |
| 2018-04-07 | Кяпаз Ганджа | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-04-01 | Карабах | 1 - 1 | Шамахи |
| 2018-03-13 | Шамахи | 1 - 1 | Габала |
| 2018-03-09 | Нефтчі Баку | 3 - 2 | Шамахи |
| 2018-03-04 | Зіра | 1 - 2 | Шамахи |
| 2018-02-25 | Шамахи | 1 - 2 | Сумгаїт |
| 2018-02-18 | Кяпаз Ганджа | 0 - 1 | Шамахи |
| 2018-02-11 | Шамахи | 1 - 1 | Сабаїл |
| 2017-12-14 | Кяпаз Ганджа | 2 - 3 | Шамахи |
| 2017-12-03 | Габала | 3 - 0 | Шамахи |
| 2017-11-25 | Нефтчі Баку | 3 - 1 | Шамахи |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 23 | +25 | 56 |
| 2 | Габала | 22 | +14 | 41 |
| 3 | Сумгаїт | 22 | +5 | 36 |
| 4 | Зіра | 22 | +8 | 35 |
| 5 | Нефтчі Баку | 22 | +4 | 31 |
| 6 | Шамахи | 22 | -15 | 18 |
| 7 | Сабаїл | 22 | -17 | 18 |
| 8 | Кяпаз Ганджа | 23 | -24 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Сумгаїт | |
| Шамахи | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сумгаїт | Шамахи |
|---|---|---|---|
| 1 | Карабах | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Габала | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Сумгаїт | - | 3 - 1 |
| 4 | Зіра | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 5 | Нефтчі Баку | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 6 | Шамахи | 3 - 1 | - |
| 7 | Сабаїл | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Кяпаз Ганджа | 2 - 1 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Сумгаїт | Шамахи | |
| Позиція | 3 | 6 |
| Очки | 36 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 6 |
| Очки | 20 | 9 |
Форма в лізі
| Сумгаїт | Шамахи | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
6 6 |
4
6 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 1 |
2
3 6 |
Голи в лізі
| Сумгаїт | Шамахи | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
24 |
19
34 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
6 |
10
18 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (89) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (202) | |
| Голи за матч | 2.27 |
| Голи вдома за матч | 1.16 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 72% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 17% |
Сумгаїт наступні 6 матчі
| 2018-04-18 | Сумгаїт | - | Шамахи |
| 2018-04-22 | Сумгаїт | - | Карабах |
| 2018-04-29 | Сумгаїт | - | Сабаїл |
| 2018-05-04 | Кяпаз Ганджа | - | Сумгаїт |
| 2018-05-12 | Сумгаїт | - | Габала |
| 2018-05-20 | Сумгаїт | - | Зіра |
Шамахи наступні 6 матчі
| 2018-04-18 | Сумгаїт | - | Шамахи |
| 2018-04-21 | Шамахи | - | Зіра |
| 2018-04-28 | Шамахи | - | Нефтчі Баку |
| 2018-05-05 | Габала | - | Шамахи |
| 2018-05-12 | Шамахи | - | Карабах |
| 2018-05-20 | Сабаїл | - | Шамахи |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 3.29 | 4.50 |
| Ймовірність | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.00 |
| Ймовірність | 65% | 35% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.38 | 2.80 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.38 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.82 | 1.21 | |
| Ймовірність | 24% | 76% | |
| Менше 3.5 @ 1.21 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.75 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-15 12:02. На даний момент можливі зміни!