Чемпіоншип - Англія
понеділок, 02.04.2018
15:00
15:00

Сандерленд

Шеффілд Венсдей
1 - 3
(0 - 0, 1 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сандерленд |
| В гостях: | Шеффілд |
| Відстань: | 169.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стедіум оф Лайт |
| Вміщує: | 49 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Regis Le Bris (Фра) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.62 | 3.29 | 2.89 | X2 | 1.41 | 1.50 | |||
| 27% | 34% | 39% | 1.50 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 48% | 52% | 26% | 74% |
Останні 3 прямі зустрічі
| 2017-08-16 | Шеффілд Венсдей | 1 - 1 | Сандерленд |
| 2007-01-20 | Шеффілд Венсдей | 2 - 4 | Сандерленд |
| 2006-09-30 | Сандерленд | 1 - 0 | Шеффілд Венсдей |
Сандерленд останні 12 матчі
| 2018-03-30 | Дербі | 1 - 4 | Сандерленд |
| 2018-03-17 | Сандерленд | 0 - 2 | Престон |
| 2018-03-10 | КПР | 1 - 0 | Сандерленд |
| 2018-03-06 | Сандерленд | 0 - 3 | Астон Вілла |
| 2018-03-03 | Міллволл | 1 - 1 | Сандерленд |
| 2018-02-24 | Сандерленд | 3 - 3 | Мідлсбро |
| 2018-02-20 | Болтон | 1 - 0 | Сандерленд |
| 2018-02-17 | Сандерленд | 0 - 2 | Брентфорд |
| 2018-02-10 | Бристоль Сіті | 3 - 3 | Сандерленд |
| 2018-02-03 | Сандерленд | 0 - 2 | Іпсвіч |
| 2018-01-30 | Бірмінгем | 3 - 1 | Сандерленд |
| 2018-01-20 | Сандерленд | 1 - 0 | Халл Сіті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 5 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 42% | 33% |
Шеффілд Венсдей останні 12 матчі
| 2018-03-30 | Шеффілд Венсдей | 4 - 1 | Престон |
| 2018-03-17 | Лідс | 1 - 2 | Шеффілд Венсдей |
| 2018-03-10 | Шеффілд Венсдей | 1 - 1 | Болтон |
| 2018-03-06 | Шеффілд Венсдей | 1 - 2 | Іпсвіч |
| 2018-03-03 | Бристоль Сіті | 4 - 0 | Шеффілд Венсдей |
| 2018-02-27 | Свонсі | 2 - 0 | Шеффілд Венсдей |
| 2018-02-24 | Шеффілд Венсдей | 2 - 4 | Астон Вілла |
| 2018-02-20 | Міллволл | 2 - 1 | Шеффілд Венсдей |
| 2018-02-17 | Шеффілд Венсдей | 0 - 0 | Свонсі |
| 2018-02-13 | Шеффілд Венсдей | 2 - 0 | Дербі |
| 2018-02-10 | Барнслі | 1 - 1 | Шеффілд Венсдей |
| 2018-02-03 | Шеффілд Венсдей | 1 - 3 | Бірмінгем |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 7 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 58% | 33% |
Таблиця Чемпіоншип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вулвергемптон | 39 | +37 | 85 |
| 2 | Кардіфф | 38 | +29 | 79 |
| 3 | Фулем | 39 | +27 | 72 |
| 4 | Астон Вілла | 39 | +24 | 70 |
| 5 | Дербі | 38 | +18 | 62 |
| 6 | Мідлсбро | 39 | +17 | 62 |
| 7 | Бристоль Сіті | 39 | +12 | 62 |
| 8 | Міллволл | 39 | +11 | 61 |
| 9 | Шеффілд Юнайтед | 39 | +8 | 61 |
| 10 | Престон | 39 | +8 | 60 |
| 11 | Брентфорд | 39 | +8 | 55 |
| 12 | Лідс | 39 | -2 | 53 |
| 13 | Іпсвіч | 39 | -2 | 52 |
| 14 | Норвіч | 39 | -5 | 52 |
| 15 | КПР | 39 | -11 | 47 |
| 16 | Ноттінгем | 39 | -13 | 46 |
| 17 | Шеффілд Венсдей | 39 | -8 | 44 |
| 18 | Халл Сіті | 39 | -6 | 40 |
| 19 | Редінг | 39 | -12 | 39 |
| 20 | Болтон | 39 | -24 | 39 |
| 21 | Бірмінгем | 39 | -28 | 36 |
| 22 | Барнслі | 39 | -19 | 34 |
| 23 | Сандерленд | 39 | -27 | 31 |
| 24 | Бертон | 39 | -42 | 30 |
Хронологія матчів у лізі
| Сандерленд | |
| Шеффілд Венсдей | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Сандерленд | Шеффілд Венсдей |
|---|---|---|---|
| 1 | Вулвергемптон | ||
| 2 | Кардіфф | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Фулем | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Астон Вілла | 0 - 3 | 1 - 2 |
| 5 | Дербі | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Мідлсбро | 3 - 3 | 0 - 0 |
| 7 | Бристоль Сіті | 1 - 2 | 4 - 0 |
| 8 | Міллволл | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Шеффілд Юнайтед | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Престон | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Брентфорд | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 12 | Лідс | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Іпсвіч | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 14 | Норвіч | 3 - 1 | |
| 15 | КПР | 1 - 1 | |
| 16 | Ноттінгем | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 17 | Шеффілд Венсдей | - | |
| 18 | Халл Сіті | 1 - 0 | |
| 19 | Редінг | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 20 | Болтон | 3 - 3 | 2 - 1 |
| 21 | Бірмінгем | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 22 | Барнслі | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 23 | Сандерленд | - | |
| 24 | Бертон | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Сандерленд | Шеффілд Венсдей | |
| Позиція | 23 | 17 |
| Очки | 31 | 44 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 23 | 18 |
| Очки | 12 | 19 |
Форма в лізі
| Сандерленд | Шеффілд Венсдей | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
13 20 |
10
14 15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
6 11 |
4
7 8 |
Голи в лізі
| Сандерленд | Шеффілд Венсдей | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
42
69 |
45
53 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
33 |
16
24 |
Загальна статистика для Чемпіоншип
| Матчі (467) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1175) | |
| Голи за матч | 2.52 |
| Голи вдома за матч | 1.37 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 24% |
Сандерленд наступні 6 матчі
| 2018-04-07 | Лідс | - | Сандерленд |
| 2018-04-10 | Сандерленд | - | Норвіч |
| 2018-04-14 | Редінг | - | Сандерленд |
| 2018-04-21 | Сандерленд | - | Бертон |
| 2018-04-27 | Фулем | - | Сандерленд |
| 2018-05-06 | Сандерленд | - | Вулвергемптон |
Шеффілд Венсдей наступні 6 матчі
| 2018-04-07 | Шеффілд Венсдей | - | Фулем |
| 2018-04-10 | КПР | - | Шеффілд Венсдей |
| 2018-04-14 | Халл Сіті | - | Шеффілд Венсдей |
| 2018-04-21 | Шеффілд Венсдей | - | Редінг |
| 2018-04-28 | Вулвергемптон | - | Шеффілд Венсдей |
| 2018-05-06 | Шеффілд Венсдей | - | Норвіч |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 3.29 | 2.89 |
| Ймовірність | 27% | 34% | 39% |
| X2 @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.41 | 1.50 |
| Ймовірність | 40% | 60% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.14 | 1.66 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.66 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-02 12:00. На даний момент можливі зміни!