Прем'єр-ліга - Нігерія

середа, 13.01.2021
15:00
Саншайн Старз

Саншайн Старз

Лобі Старс

Лобі Старс

2 - 2
(1 - 1,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Akure
В гостях: Makurdi
Відстань: 372.2 км
Час початку
Година: 15:00 (16:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.90 3.05 4.34 1 1.17 1.76
39% 35% 26% 1.90 70% 30%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.59 2.24 2.80 1.38 5.80 1.10
27% 73% 21% 79% 15% 85%

Останні 1 прямі зустрічі

2020-01-05 Лобі Старс 2 - 0 Саншайн Старз

Саншайн Старз останні 12 матчі

2021-01-10 МФМ 1 - 0 Саншайн Старз
2021-01-03 Саншайн Старз 1 - 0 Іфеаньї Уба
2020-12-27 Джигава Г. Старс 1 - 0 Саншайн Старз
2020-03-18 Саншайн Старз 1 - 2 Каціна Юнайтед
2020-03-15 Еньїмба 3 - 0 Саншайн Старз
2020-03-08 Саншайн Старз 1 - 0 Абіа Ворріорз
2020-03-01 Варрі Вулвз 3 - 0 Саншайн Старз
2020-02-23 Саншайн Старз 0 - 0 Рейнджерс Інт.
2020-02-16 Іфеаньї Уба 3 - 1 Саншайн Старз
2020-02-09 Саншайн Старз 2 - 0 Іфеаньї Уба
2020-02-02 Хартленд 1 - 0 Саншайн Старз
2020-01-26 Саншайн Старз 2 - 2 Кано Пілларс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 6 5 2
25% 17% 58% 50% 42% 17%

Лобі Старс останні 12 матчі

2021-01-10 Лобі Старс 3 - 0 Варрі Вулвз
2021-01-03 Лобі Старс 1 - 0 МФМ
2020-12-27 Іфеаньї Уба 1 - 0 Лобі Старс
2020-03-18 Лобі Старс 1 - 0 Іфеаньї Уба
2020-03-15 Хартленд 2 - 0 Лобі Старс
2020-03-08 Лобі Старс 2 - 2 Кано Пілларс
2020-03-01 Квара Юнайтед 0 - 1 Лобі Старс
2020-02-23 Лобі Старс 0 - 0 Плато Юнайтед
2020-02-16 Віккі 4 - 0 Лобі Старс
2020-02-09 Лобі Старс 2 - 1 Віккі
2020-02-05 Лобі Старс 1 - 1 Рейнджерс Інт.
2020-02-01 Джигава Г. Старс 1 - 0 Лобі Старс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 6 4 2
42% 25% 33% 50% 33% 17%
Реклама

Таблиця Прем'єр-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Ріверс Юнайтед 3 3 0 0 5 0 +5 9
2 Насарава Юн. 3 2 1 0 5 3 +2 7
3 Даккада 3 2 1 0 3 1 +2 7
4 Лобі Старс 3 2 0 1 4 1 +3 6
5 Еньїмба 2 2 0 0 2 0 +2 6
6 Каціна Юнайтед 3 2 0 1 5 4 +1 6
7 МФМ 3 2 0 1 3 2 +1 6
8 Рейнджерс Інт. 3 2 0 1 2 1 +1 6
9 Кано Пілларс 3 1 2 0 4 2 +2 5
10 Плато Юнайтед 3 1 1 1 3 2 +1 4
11 Аква Юнайтед 3 1 1 1 2 2 0 4
12 Джигава Г. Старс 3 1 0 2 2 3 -1 3
12 Квара Юнайтед 2 1 0 1 2 3 -1 3
14 Іфеаньї Уба 3 1 0 2 1 2 -1 3
14 Саншайн Старз 3 1 0 2 1 2 -1 3
16 Варрі Вулвз 3 1 0 2 2 5 -3 3
17 Віккі 3 0 1 2 1 3 -2 1
18 Адамава Юнайтед 3 0 1 2 1 4 -3 1
19 Абіа Ворріорз 3 0 0 3 1 4 -3 0
20 Хартленд 3 0 0 3 3 8 -5 0

Хронологія матчів у лізі

Саншайн Старз    
Лобі Старс    
Вдома    
В гостях    

Матчі вдома/в гостях

М Команда Саншайн Старз Лобі Старс
1 Ріверс Юнайтед    
2 Насарава Юн.    
3 Даккада    
4 Лобі Старс   -
5 Еньїмба    
6 Каціна Юнайтед    
7 МФМ    
8 Рейнджерс Інт.    
9 Кано Пілларс    
10 Плато Юнайтед    
11 Аква Юнайтед    
12 Джигава Г. Старс    
12 Квара Юнайтед    
14 Іфеаньї Уба 1 - 0 1 - 0
14 Саншайн Старз -  
16 Варрі Вулвз    
17 Віккі    
18 Адамава Юнайтед    
19 Абіа Ворріорз    
20 Хартленд    

Позиція в лізі

  Саншайн Старз Лобі Старс
Позиція 14 4
Очки 3 6
  Вдома В гостях
Позиція 11 9
Очки 3 0

Форма в лізі

  Саншайн Старз Лобі Старс
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
2   
2   
0  
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
0  
0  
0  
1  

Голи в лізі

  Саншайн Старз Лобі Старс
Забиті голи
Пропущені голи
1   
2   
4     
1   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
1   
0   
0   
1   

Загальна статистика для Прем'єр-ліга

Матчі   (29)
Перемоги вдома 69%
Нічиї 14%
Перемоги в гостях 17%
Зіграні матчі 100%
Голи   (52)
Голи за матч 1.79
Голи вдома за матч 1.28
Голи в гостях за матч 0.52
Домашня команда забила в 79%
Команда гостей забила в 41%
Обидві Команди Заб'ють 28%
Більше 1.5 48%
Більше 2.5 31%
Більше 3.5 3%

Саншайн Старз наступні 6 матчі

2021-01-17 Саншайн Старз - Варрі Вулвз
2021-01-24 Даккада - Саншайн Старз
2021-01-31 Саншайн Старз - Рейнджерс Інт.
2021-02-03 Абіа Ворріорз - Саншайн Старз
2021-02-07 Саншайн Старз - Квара Юнайтед
2021-02-14 Віккі - Саншайн Старз

Лобі Старс наступні 6 матчі

2021-01-17 Лобі Старс - Даккада
2021-01-24 Рейнджерс Інт. - Лобі Старс
2021-01-31 Лобі Старс - Абіа Ворріорз
2021-02-03 Квара Юнайтед - Лобі Старс
2021-02-07 Лобі Старс - Віккі
2021-02-15 Хартленд - Лобі Старс

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.90 3.05 4.34
Ймовірність 39% 35% 26%
1 @ 1.90
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.17 1.76
Ймовірність 70% 30%
1X @ 1.17
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.59 2.24
Ймовірність   27% 73%
Менше 1.5 @ 2.24
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.80 1.38
Ймовірність   21% 79%
Менше 2.5 @ 1.38
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.80 1.10
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.10
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.55 1.49
Ймовірність   9% 91%
Ні @ 1.49

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-01-13 12:04. На даний момент можливі зміни!