Прем'єр-ліга - Таїланд
субота, 26.10.2019
12:00
12:00

Супханбурі

Чанграй Юн.
2 - 5
(1 - 1, 1 - 4)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Суфанбурі |
| В гостях: | Чіанг-Рай |
| Відстань: | 605.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.75 | 1.80 | X2 | 1.85 | 1.25 | |||
| 21% | 39% | 40% | 1.25 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.62 | 1.72 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 71% | 29% | 47% | 53% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-06-23 | Чанграй Юн. | 3 - 1 | Супханбурі |
| 2018-07-08 | Чанграй Юн. | 2 - 1 | Супханбурі |
| 2018-03-17 | Супханбурі | 2 - 0 | Чанграй Юн. |
| 2017-06-28 | Супханбурі | 1 - 2 | Чанграй Юн. |
| 2017-03-05 | Чанграй Юн. | 2 - 0 | Супханбурі |
| 2016-06-25 | Супханбурі | 2 - 0 | Чанграй Юн. |
| 2016-03-05 | Чанграй Юн. | 1 - 0 | Супханбурі |
| 2015-09-20 | Супханбурі | 3 - 1 | Чанграй Юн. |
| 2015-04-29 | Чанграй Юн. | 3 - 2 | Супханбурі |
| 2014-07-19 | Чанграй Юн. | 2 - 0 | Супханбурі |
| 2014-03-26 | Супханбурі | 0 - 2 | Чанграй Юн. |
| 2013-07-20 | Чанграй Юн. | 0 - 0 | Супханбурі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 42% | 25% |
Супханбурі останні 12 матчі
| 2019-10-20 | Самут Пракан Сіті | 2 - 3 | Супханбурі |
| 2019-10-02 | Супханбурі | 1 - 1 | Прачуап |
| 2019-09-21 | Супханбурі | 3 - 0 | Ратчабурі |
| 2019-09-15 | ПТТ Районг | 2 - 0 | Супханбурі |
| 2019-08-29 | ФК Чіангмай | 0 - 1 | Супханбурі |
| 2019-08-25 | Муангтонг Юн. | 4 - 1 | Супханбурі |
| 2019-08-18 | Супханбурі | 1 - 3 | Порт Бангкок |
| 2019-08-11 | Накхонратчасіма | 1 - 1 | Супханбурі |
| 2019-08-04 | Супханбурі | 1 - 1 | Бангкок Юн. |
| 2019-07-27 | Супханбурі | 1 - 0 | ФК Трат |
| 2019-07-20 | Чонбурі | 0 - 0 | Супханбурі |
| 2019-07-14 | Супханбурі | 1 - 1 | Сукхотай |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 4 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 33% | 25% |
Чанграй Юн. останні 12 матчі
| 2019-10-20 | Чанграй Юн. | 4 - 1 | Прачуап |
| 2019-10-03 | ПТТ Районг | 2 - 2 | Чанграй Юн. |
| 2019-09-21 | Бангкок Юн. | 1 - 1 | Чанграй Юн. |
| 2019-09-15 | Чанграй Юн. | 3 - 1 | ФК Трат |
| 2019-08-25 | Чонбурі | 0 - 2 | Чанграй Юн. |
| 2019-08-17 | Чанграй Юн. | 1 - 1 | Сукхотай |
| 2019-08-14 | Чанграй Юн. | 2 - 2 | Прачуап |
| 2019-08-11 | Самут Пракан Сіті | 0 - 3 | Чанграй Юн. |
| 2019-08-07 | Порт Бангкок | 3 - 2 | Чанграй Юн. |
| 2019-08-04 | Чанграй Юн. | 1 - 1 | Ратчабурі |
| 2019-07-31 | Чанграй Юн. | 4 - 0 | Бурірам Юн. |
| 2019-07-28 | Чанграй Юн. | 2 - 1 | ФК Чіангмай |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 12 | 8 | 6 | |
| 50% | 42% | 8% | 100% | 67% | 50% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | 29 | +26 | 57 |
| 2 | Чанграй Юн. | 29 | +22 | 55 |
| 3 | Порт Бангкок | 29 | +19 | 52 |
| 4 | Бангкок Юн. | 29 | +19 | 47 |
| 5 | Муангтонг Юн. | 29 | +2 | 43 |
| 6 | Самут Пракан Сіті | 29 | -6 | 42 |
| 7 | Чонбурі | 29 | -1 | 40 |
| 8 | Ратчабурі | 29 | 0 | 37 |
| 9 | Прачуап | 29 | -12 | 36 |
| 10 | ФК Трат | 29 | +1 | 35 |
| 11 | ПТТ Районг | 29 | -9 | 35 |
| 12 | Накхонратчасіма | 29 | -4 | 34 |
| 13 | Супханбурі | 29 | -12 | 32 |
| 14 | Сукхотай | 29 | -2 | 31 |
| 15 | Чайнат | 29 | -20 | 27 |
| 16 | ФК Чіангмай | 29 | -23 | 27 |
Хронологія матчів у лізі
| Супханбурі | |
| Чанграй Юн. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Супханбурі | Чанграй Юн. |
|---|---|---|---|
| 1 | Бурірам Юн. | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 2 | Чанграй Юн. | - | |
| 3 | Порт Бангкок | 1 - 3 | 1 - 4 |
| 4 | Бангкок Юн. | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Муангтонг Юн. | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Самут Пракан Сіті | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 7 | Чонбурі | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Ратчабурі | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | Прачуап | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | ФК Трат | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 11 | ПТТ Районг | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Накхонратчасіма | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 13 | Супханбурі | - | |
| 14 | Сукхотай | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 15 | Чайнат | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | ФК Чіангмай | 1 - 2 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Супханбурі | Чанграй Юн. | |
| Позиція | 13 | 2 |
| Очки | 32 | 55 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 1 |
| Очки | 21 | 26 |
Форма в лізі
| Супханбурі | Чанграй Юн. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
11 11 |
15
10 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
6 3 |
7
5 2 |
Голи в лізі
| Супханбурі | Чанграй Юн. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
27
39 |
48
26 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
10 |
22
12 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (232) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 25% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (650) | |
| Голи за матч | 2.80 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 34% |
Супханбурі наступні 6 матчі
| 2020-02-15 | Сукхотай | - | Супханбурі |
| 2020-02-22 | Чанграй Юн. | - | Супханбурі |
| 2020-02-26 | Супханбурі | - | Прачуап |
| 2020-02-29 | Районг | - | Супханбурі |
| 2020-03-07 | Супханбурі | - | Накхонратчасіма |
| 2020-03-11 | Бангкок Юн. | - | Супханбурі |
Чанграй Юн. наступні 6 матчі
| 2020-01-22 | Чанграй Юн. | - | Чайнат |
| 2020-01-30 | Чанграй Юн. | - | Порт Бангкок |
| 2020-02-11 | Мельбурн Вікторі | - | Чанграй Юн. |
| 2020-02-14 | Самут Пракан Сіті | - | Чанграй Юн. |
| 2020-02-18 | Чанграй Юн. | - | Бейцзин Гоань |
| 2020-02-22 | Чанграй Юн. | - | Супханбурі |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 3.75 | 1.80 |
| Ймовірність | 21% | 39% | 40% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.25 |
| Ймовірність | 35% | 65% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.24 | 3.62 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.24 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-26 08:05. На даний момент можливі зміни!