К-Ліга 1 - Південна Корея

неділя, 25.04.2021
08:30
Сувон ФК

Сувон ФК

Сеул

Сеул

1 - 1
(0 - 0,  1 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Сувон
В гостях: Сеул
Відстань: 33.7 км
Час початку
Година: 08:30 (16:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.50 3.20 2.62 2 1.44 1.50
33% 13% 54% 2.62 38% 62%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.25 2.05 1.75 3.75 1.25
66% 34% 47% 53% 15% 85%

Останні 4 прямі зустрічі

2021-03-07 Сеул 3 - 0 Сувон ФК
2016-09-21 Сувон ФК 0 - 1 Сеул
2016-06-12 Сувон ФК 0 - 3 Сеул
2016-04-16 Сеул 3 - 0 Сувон ФК
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
0 0 4 3 3 0
0% 0% 100% 75% 75% 0%

Сувон ФК останні 12 матчі

2021-04-20 Пхохан 1 - 0 Сувон ФК
2021-04-17 Сувон ФК 2 - 1 Канвон
2021-04-14 Сувон ФК 1 - 1 Чоннам
2021-04-11 Сувон ФК 0 - 1 Ульсан ХД
2021-04-07 Кванджу 2 - 0 Сувон ФК
2021-04-04 Сувон ФК 2 - 1 Чеджу
2021-03-20 Чонбук 1 - 1 Сувон ФК
2021-03-17 Інчхон Юнайтед 4 - 1 Сувон ФК
2021-03-14 Сувон ФК 1 - 2 Соннам
2021-03-10 Сувон ФК 0 - 0 Сувон
2021-03-07 Сеул 3 - 0 Сувон ФК
2021-02-27 Тегу 1 - 1 Сувон ФК
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 5 1
17% 33% 50% 75% 42% 8%

Сеул останні 12 матчі

2021-04-21 Чеджу 2 - 1 Сеул
2021-04-17 Сеул 0 - 1 Тегу
2021-04-14 Сеул 0 - 1 Сеул Е-Ленд
2021-04-10 Сеул 1 - 2 Пхохан
2021-04-07 Ульсан ХД 3 - 2 Сеул
2021-04-03 Сеул 0 - 1 Канвон
2021-03-21 Сувон 1 - 2 Сеул
2021-03-17 Сеул 2 - 1 Кванджу
2021-03-13 Інчхон Юнайтед 0 - 1 Сеул
2021-03-10 Соннам 1 - 0 Сеул
2021-03-07 Сеул 3 - 0 Сувон ФК
2021-02-27 Чонбук 2 - 0 Сеул
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 7 6 1
33% 0% 67% 58% 50% 8%
Реклама

Таблиця К-Ліга 1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Чонбук 12 8 4 0 24 8 +16 28
2 Ульсан ХД 11 6 3 2 16 9 +7 21
3 Чеджу 12 4 7 1 13 8 +5 19
4 Пхохан 12 5 3 4 12 13 -1 18
5 Тегу 12 4 4 4 11 15 -4 16
6 Сувон 11 4 3 4 12 9 +3 15
7 Соннам 11 4 3 4 8 8 0 15
8 Кванджу 12 4 1 7 11 13 -2 13
9 Канвон 12 3 4 5 12 16 -4 13
10 Сеул 11 4 0 7 12 14 -2 12
11 Інчхон Юнайтед 11 3 1 7 12 21 -9 10
12 Сувон ФК 11 2 3 6 8 17 -9 9

Хронологія матчів у лізі

Сувон ФК            
Сеул            
Вдома            
В гостях            

Матчі вдома/в гостях

М Команда Сувон ФК Сеул
1 Чонбук   2 - 0
2 Ульсан ХД 0 - 1 3 - 2
3 Чеджу 2 - 1 2 - 1
4 Пхохан    
5 Тегу    
6 Сувон 0 - 0 1 - 2
7 Соннам 1 - 2 1 - 0
8 Кванджу    
9 Канвон 2 - 1  
10 Сеул   -
11 Інчхон Юнайтед   0 - 1
12 Сувон ФК -  

Позиція в лізі

  Сувон ФК Сеул
Позиція 12 10
Очки 9 12
  Вдома В гостях
Позиція 10 7
Очки 7 6

Форма в лізі

  Сувон ФК Сеул
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
3    
6       
4     
0  
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
1  
2   
2   
0  
4     

Голи в лізі

  Сувон ФК Сеул
Забиті голи
Пропущені голи
8         
17                  
12             
14               
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
5      
5      
6       
9          

Загальна статистика для К-Ліга 1

Матчі   (69)
Перемоги вдома 45%
Нічиї 26%
Перемоги в гостях 29%
Зіграні матчі 100%
Голи   (151)
Голи за матч 2.19
Голи вдома за матч 1.25
Голи в гостях за матч 0.94
Домашня команда забила в 70%
Команда гостей забила в 64%
Обидві Команди Заб'ють 46%
Більше 1.5 64%
Більше 2.5 43%
Більше 3.5 16%

Сувон ФК наступні 6 матчі

2021-05-01 Сувон ФК - Тегу
2021-05-08 Чеджу - Сувон ФК
2021-05-11 Сувон ФК - Кванджу
2021-05-15 Канвон - Сувон ФК
2021-05-18 Сувон ФК - Пхохан
2021-05-21 Сувон ФК - Інчхон Юнайтед

Сеул наступні 6 матчі

2021-04-30 Сеул - Соннам
2021-05-23 Канвон - Сеул
2021-05-29 Сеул - Сувон
2021-06-06 Тегу - Сеул
2021-06-19 Кванджу - Сеул
2021-07-14 Сеул - Інчхон Юнайтед

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.50 3.20 2.62
Ймовірність 33% 13% 54%
2 @ 2.62
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.44 1.50
Ймовірність 38% 62%
X2 @ 1.50
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.33 3.25
Ймовірність   66% 34%
Більше 1.5 @ 1.33
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.05 1.75
Ймовірність   47% 53%
Менше 2.5 @ 1.75
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.75 1.25
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.25
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.80 1.90
Ймовірність   48% 52%
Ні @ 1.90

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-04-25 04:06. На даний момент можливі зміни!