Дивізіон 1 - Північ - Швеція

неділя, 29.08.2021
15:00
Тебю

Тебю

Еребру Сюр.

Еребру Сюр.

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Стокгольм
В гостях: Оребро
Відстань: 162.4 км
Час початку
Година: 15:00 (16:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.88 3.94 3.38 2 1.30 1.70
21% 29% 50% 3.38 30% 70%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.13 5.05 1.44 2.58 2.12 1.66
82% 18% 66% 34% 42% 58%

Останні 3 прямі зустрічі

2021-05-15 Еребру Сюр. 2 - 1 Тебю
2020-10-17 Тебю 1 - 1 Еребру Сюр.
2020-06-14 Еребру Сюр. 1 - 0 Тебю

Тебю останні 12 матчі

2021-08-23 Хаммарбю ТФФ 3 - 3 Тебю
2021-08-19 Тебю 2 - 3 Сіріус
2021-08-15 Тебю 2 - 1 Пітео
2021-07-10 Далкурд 5 - 1 Тебю
2021-07-03 Тебю 2 - 3 Худіксвалль
2021-06-27 Сандвікенс 4 - 1 Тебю
2021-06-21 Тебю 3 - 2 Хаммарбю ТФФ
2021-06-12 Єфле 4 - 1 Тебю
2021-06-06 Тебю 1 - 3 Соллентуна
2021-05-30 Броммапойкарна 6 - 0 Тебю
2021-05-22 Тебю 0 - 3 Карлстад
2021-05-15 Еребру Сюр. 2 - 1 Тебю
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 12 12 9
17% 8% 75% 100% 100% 75%

Еребру Сюр. останні 12 матчі

2021-08-21 Еребру Сюр. 0 - 2 Ханінге
2021-08-14 Сильвія 3 - 2 Еребру Сюр.
2021-07-10 Еребру Сюр. 4 - 3 Ассиріска ФФ
2021-07-04 Лулео 2 - 2 Еребру Сюр.
2021-06-27 Еребру Сюр. 1 - 0 Єфле
2021-06-19 Броммапойкарна 3 - 0 Еребру Сюр.
2021-06-12 Еребру Сюр. 1 - 2 Умео
2021-06-05 Хаммарбю ТФФ 2 - 3 Еребру Сюр.
2021-05-29 Еребру Сюр. 0 - 1 Сильвія
2021-05-22 Ханінге 1 - 1 Еребру Сюр.
2021-05-15 Еребру Сюр. 2 - 1 Тебю
2021-05-08 Сандвікенс 0 - 0 Еребру Сюр.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 7 4
33% 25% 42% 75% 58% 33%
Реклама

Таблиця Дивізіон 1 - Північ

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Броммапойкарна 18 15 3 0 47 6 +41 48
2 Сандвікенс 18 12 3 3 39 16 +23 39
3 Далкурд 18 9 6 3 35 27 +8 33
4 Умео 17 9 5 3 26 16 +10 32
5 Карлстад 17 10 1 6 36 21 +15 31
6 Сильвія 17 8 1 8 28 28 0 25
7 Єфле 18 7 3 8 26 25 +1 24
8 Еребру Сюр. 17 7 3 7 22 24 -2 24
9 Пітео 17 6 4 7 25 27 -2 22
10 Соллентуна 17 6 3 8 26 31 -5 21
11 Ханінге 18 6 3 9 18 32 -14 21
12 Худіксвалль 17 5 3 9 18 29 -11 18
13 Лулео 17 4 4 9 22 34 -12 16
14 Хаммарбю ТФФ 17 3 4 10 24 37 -13 13
15 Тебю 17 3 4 10 28 46 -18 13
16 Ассиріска ФФ 18 4 0 14 24 45 -21 12

Хронологія матчів у лізі

Тебю                  
Еребру Сюр.                  
Вдома                  
В гостях                  

Матчі вдома/в гостях

М Команда Тебю Еребру Сюр.
1 Броммапойкарна   3 - 0
2 Сандвікенс   0 - 0
3 Далкурд    
4 Умео 2 - 2  
5 Карлстад 0 - 3 0 - 2
6 Сильвія 2 - 3 3 - 2
7 Єфле    
8 Еребру Сюр.   -
9 Пітео 2 - 1 0 - 3
10 Соллентуна 1 - 3  
11 Ханінге   1 - 1
12 Худіксвалль 2 - 3  
13 Лулео 1 - 1 2 - 2
14 Хаммарбю ТФФ 3 - 2 2 - 3
15 Тебю -  
16 Ассиріска ФФ    

Позиція в лізі

  Тебю Еребру Сюр.
Позиція 15 8
Очки 13 24
  Вдома В гостях
Позиція 14 6
Очки 8 12

Форма в лізі

  Тебю Еребру Сюр.
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
4     
10           
7        
3    
7        
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
2   
4     
3    
3    
2   

Голи в лізі

  Тебю Еребру Сюр.
Забиті голи
Пропущені голи
28                             
46                                               
22                       
24                         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
13              
18                   
13              
11            

Загальна статистика для Дивізіон 1 - Північ

Матчі   (139)
Перемоги вдома 47%
Нічиї 18%
Перемоги в гостях 35%
Зіграні матчі 100%
Голи   (444)
Голи за матч 3.19
Голи вдома за матч 1.78
Голи в гостях за матч 1.42
Домашня команда забила в 83%
Команда гостей забила в 73%
Обидві Команди Заб'ють 58%
Більше 1.5 83%
Більше 2.5 63%
Більше 3.5 40%

Тебю наступні 6 матчі

2021-09-04 Соллентуна - Тебю
2021-09-11 Тебю - Ассиріска ФФ
2021-09-18 Карлстад - Тебю
2021-09-26 Тебю - Ханінге
2021-10-03 Лулео - Тебю
2021-10-09 Тебю - Далкурд

Еребру Сюр. наступні 6 матчі

2021-09-04 Еребру Сюр. - Броммапойкарна
2021-09-12 Умео - Еребру Сюр.
2021-09-19 Еребру Сюр. - Пітео
2021-09-25 Єфле - Еребру Сюр.
2021-10-03 Далкурд - Еребру Сюр.
2021-10-10 Еребру Сюр. - Лулео

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.88 3.94 3.38
Ймовірність 21% 29% 50%
2 @ 3.38
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.30 1.70
Ймовірність 30% 70%
X2 @ 1.70
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.13 5.05
Ймовірність   82% 18%
Більше 1.5 @ 1.13
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.44 2.58
Ймовірність   66% 34%
Більше 2.5 @ 1.44
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.12 1.66
Ймовірність   42% 58%
Менше 3.5 @ 1.66
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.42 2.65
Ймовірність   60% 40%
Так @ 1.42

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-29 12:00. На даний момент можливі зміни!