Серія C - Група C - Італія
неділя, 23.04.2023
16:30
16:30

Таранто

Мессіна
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Таранто |
| В гостях: | Мессіна |
| Відстань: | 292.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.00 | 2.85 | 1X | 1.37 | 1.55 | |||
| 43% | 27% | 30% | 1.37 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.50 | 2.37 | 1.51 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 55% | 45% | 38% | 62% | 16% | 84% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-12-18 | Мессіна | 1 - 2 | Таранто |
| 2022-04-10 | Мессіна | 1 - 0 | Таранто |
| 2021-12-05 | Таранто | 0 - 0 | Мессіна |
| 2017-03-19 | Мессіна | 3 - 1 | Таранто |
| 2016-11-23 | Таранто | 1 - 0 | Мессіна |
| 2016-10-30 | Таранто | 1 - 1 | Мессіна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Таранто останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Монтерозі | 0 - 0 | Таранто |
| 2023-04-08 | Таранто | 3 - 0 | Пескара |
| 2023-04-02 | Кротоне | 1 - 0 | Таранто |
| 2023-03-25 | Таранто | 2 - 2 | Авелліно |
| 2023-03-19 | Таранто | 1 - 0 | В. Франкавілла |
| 2023-03-15 | Вітербезе | 0 - 0 | Таранто |
| 2023-03-12 | Таранто | 0 - 1 | Пічерно |
| 2023-03-04 | Кальчо Джульяно | 0 - 0 | Таранто |
| 2023-02-25 | Потенца | 1 - 0 | Таранто |
| 2023-02-19 | Таранто | 0 - 0 | Аудаче Черіньйола |
| 2023-02-12 | Юве Стабія | 0 - 0 | Таранто |
| 2023-02-05 | Таранто | 1 - 0 | Латіна |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 2 | 2 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 17% | 17% | 8% |
Мессіна останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Мессіна | 1 - 0 | Юве Стабія |
| 2023-04-08 | Пічерно | 0 - 0 | Мессіна |
| 2023-04-02 | Мессіна | 0 - 1 | Фоджа |
| 2023-03-25 | Турріс | 3 - 0 | Мессіна |
| 2023-03-19 | Потенца | 0 - 1 | Мессіна |
| 2023-03-15 | Мессіна | 1 - 0 | Пескара |
| 2023-03-12 | Монтерозі | 1 - 1 | Мессіна |
| 2023-03-04 | Мессіна | 0 - 1 | Монополі |
| 2023-02-25 | Латіна | 0 - 2 | Мессіна |
| 2023-02-19 | Мессіна | 0 - 0 | Фіделіс Андрія |
| 2023-02-12 | Джельбісон | 1 - 2 | Мессіна |
| 2023-02-05 | Мессіна | 0 - 1 | Аудаче Черіньйола |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 | |
| 42% | 25% | 33% | 33% | 17% | 0% |
Таблиця Серія C - Група C
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Катандзаро | 37 | +82 | 96 |
| 2 | Кротоне | 37 | +24 | 77 |
| 3 | Пескара | 37 | +13 | 62 |
| 4 | Пічерно | 37 | +9 | 59 |
| 5 | Аудаче Черіньйола | 37 | +7 | 59 |
| 6 | Фоджа | 37 | +12 | 58 |
| 7 | Монополі | 37 | -3 | 51 |
| 8 | Кальчо Джульяно | 37 | -8 | 46 |
| 9 | Латіна | 37 | -8 | 46 |
| 10 | Таранто | 37 | -10 | 45 |
| 11 | Потенца | 37 | -9 | 45 |
| 12 | Юве Стабія | 37 | -12 | 45 |
| 13 | В. Франкавілла | 37 | -6 | 45 |
| 14 | Авелліно | 37 | -5 | 43 |
| 15 | Турріс | 37 | -12 | 43 |
| 16 | Мессіна | 37 | -15 | 40 |
| 17 | Монтерозі | 37 | -8 | 39 |
| 18 | Джельбісон | 37 | -14 | 36 |
| 19 | Фіделіс Андрія | 37 | -19 | 33 |
| 20 | Вітербезе | 37 | -18 | 30 |
Хронологія матчів у лізі
| Таранто | |
| Мессіна | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Таранто | Мессіна |
|---|---|---|---|
| 1 | Катандзаро | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 2 | Кротоне | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Пескара | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Пічерно | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Аудаче Черіньйола | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 6 | Фоджа | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Монополі | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Кальчо Джульяно | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 9 | Латіна | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Таранто | - | |
| 11 | Потенца | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Юве Стабія | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 13 | В. Франкавілла | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Авелліно | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 15 | Турріс | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 16 | Мессіна | - | |
| 17 | Монтерозі | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Джельбісон | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Фіделіс Андрія | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 20 | Вітербезе | 2 - 1 | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Таранто | Мессіна | |
| Позиція | 10 | 16 |
| Очки | 45 | 40 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 8 | 16 |
| Очки | 33 | 15 |
Форма в лізі
| Таранто | Мессіна | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
12 14 |
11
7 19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
6 3 |
4
3 11 |
Голи в лізі
| Таранто | Мессіна | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
36 |
32
47 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
11 |
12
28 |
Загальна статистика для Серія C - Група C
| Матчі (370) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (871) | |
| Голи за матч | 2.35 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 0.99 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 59% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 24% |
Таранто наступні 6 матчі
| 2023-09-03 | Таранто | - | Фоджа |
| 2023-09-11 | Пічерно | - | Таранто |
| 2023-09-18 | Таранто | - | Мессіна |
| 2023-09-21 | Беневенто | - | Таранто |
| 2023-09-25 | Монтерозі | - | Таранто |
| 2023-10-02 | Таранто | - | Аудаче Черіньйола |
Мессіна наступні 6 матчі
| 2023-05-06 | Джельбісон | - | Мессіна |
| 2023-05-13 | Мессіна | - | Джельбісон |
| 2023-09-02 | Аудаче Черіньйола | - | Мессіна |
| 2023-09-18 | Таранто | - | Мессіна |
| 2023-09-21 | Мессіна | - | Турріс |
| 2023-09-24 | В. Франкавілла | - | Мессіна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.00 | 2.85 |
| Ймовірність | 43% | 27% | 30% |
| 1X @ 1.37 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.37 | 1.55 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.46 | 2.50 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 1.5 @ 1.46 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.51 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.51 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.17 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.66 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-23 12:00. На даний момент можливі зміни!