Мейстріліга - Естонія
субота, 22.10.2022
17:30
17:30

Таммека

Вапрус Пярну
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тарту |
| В гостях: | Пярну |
| Відстань: | 129.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Тамме |
| Вміщує: | 1 600 |
| Розміри: | 106 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 4.40 | 5.25 | 1 | 1.13 | 2.60 | |||
| 75% | 10% | 15% | 1.42 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.49 | 1.44 | 2.55 | 2.10 | 1.65 | ||||||
| 76% | 24% | 58% | 42% | 40% | 60% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-02 | Вапрус Пярну | 1 - 1 | Таммека |
| 2022-05-13 | Таммека | 3 - 1 | Вапрус Пярну |
| 2022-04-12 | Вапрус Пярну | 1 - 2 | Таммека |
| 2021-11-21 | Таммека | 2 - 3 | Вапрус Пярну |
| 2021-10-20 | Вапрус Пярну | 1 - 2 | Таммека |
| 2021-05-30 | Таммека | 2 - 2 | Вапрус Пярну |
| 2021-04-11 | Вапрус Пярну | 1 - 2 | Таммека |
| 2020-10-08 | Вапрус Пярну | 0 - 1 | Таммека |
| 2018-09-29 | Таммека | 5 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2018-07-22 | Вапрус Пярну | 1 - 1 | Таммека |
| 2018-04-20 | Таммека | 4 - 2 | Вапрус Пярну |
| 2018-03-10 | Вапрус Пярну | 0 - 1 | Таммека |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 10 | 8 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 83% | 67% | 42% |
Таммека останні 12 матчі
| 2022-10-15 | Левадія | 1 - 0 | Таммека |
| 2022-10-08 | Таммека | 3 - 0 | Нимме Калью |
| 2022-10-01 | Курессаре | 2 - 2 | Таммека |
| 2022-09-17 | Таммека | 1 - 3 | Калев Таллінн |
| 2022-09-09 | Флора | 1 - 0 | Таммека |
| 2022-09-03 | Нарва | 0 - 0 | Таммека |
| 2022-08-30 | Таммека | 1 - 1 | Курессаре |
| 2022-08-27 | Таммека | 2 - 0 | Легіон |
| 2022-08-21 | Нимме Калью | 1 - 1 | Таммека |
| 2022-08-13 | Калев Таллінн | 2 - 5 | Таммека |
| 2022-08-05 | Таммека | 0 - 1 | Флора |
| 2022-07-31 | Пайде | 3 - 0 | Таммека |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Вапрус Пярну останні 12 матчі
| 2022-10-15 | Вапрус Пярну | 1 - 0 | Нарва |
| 2022-10-09 | Вапрус Пярну | 1 - 7 | Флора |
| 2022-10-01 | Калев Таллінн | 1 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2022-09-16 | Нимме Калью | 4 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2022-09-10 | Вапрус Пярну | 1 - 2 | Пайде |
| 2022-09-04 | Вапрус Пярну | 0 - 1 | Легіон |
| 2022-08-30 | Нарва | 1 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-26 | Вапрус Пярну | 2 - 3 | Калев Таллінн |
| 2022-08-20 | Флора | 3 - 1 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-17 | Пайде | 4 - 2 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-12 | Левадія | 3 - 0 | Вапрус Пярну |
| 2022-08-06 | Вапрус Пярну | 0 - 1 | Курессаре |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 11 | 7 | 7 | 5 | |
| 8% | 0% | 92% | 58% | 58% | 42% |
Таблиця Мейстріліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Флора | 32 | +70 | 87 |
| 2 | Левадія | 32 | +50 | 75 |
| 3 | Пайде | 32 | +46 | 58 |
| 4 | Нимме Калью | 32 | +26 | 58 |
| 5 | Курессаре | 32 | -2 | 45 |
| 6 | Нарва | 32 | -13 | 35 |
| 7 | Таммека | 32 | -22 | 31 |
| 8 | Калев Таллінн | 32 | -49 | 30 |
| 9 | Легіон | 32 | -46 | 18 |
| 10 | Вапрус Пярну | 32 | -60 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Таммека | |
| Вапрус Пярну | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Таммека | Вапрус Пярну |
|---|---|---|---|
| 1 | Флора | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Левадія | 0 - 3 | 3 - 0 |
| 3 | Пайде | 1 - 3 | 4 - 2 |
| 4 | Нимме Калью | 3 - 0 | 4 - 0 |
| 5 | Курессаре | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 6 | Нарва | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Таммека | - | 3 - 1 |
| 8 | Калев Таллінн | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 9 | Легіон | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 10 | Вапрус Пярну | 3 - 1 | - |
Позиція в лізі
| Таммека | Вапрус Пярну | |
| Позиція | 7 | 10 |
| Очки | 31 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 10 |
| Очки | 17 | 0 |
Форма в лізі
| Таммека | Вапрус Пярну | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
7 17 |
3
2 27 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 8 |
0
0 15 |
Голи в лізі
| Таммека | Вапрус Пярну | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
55 |
29
89 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
25 |
11
47 |
Загальна статистика для Мейстріліга
| Матчі (160) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 18% |
| Перемоги в гостях | 38% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (506) | |
| Голи за матч | 3.16 |
| Голи вдома за матч | 1.76 |
| Голи в гостях за матч | 1.40 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 36% |
Таммека наступні 6 матчі
| 2022-10-30 | Таммека | - | Нарва |
| 2022-11-05 | Легіон | - | Таммека |
| 2022-11-12 | Таммека | - | Пайде |
| 2023-01-20 | Таммека | - | Курессаре |
| 2023-01-27 | Таммека | - | Левадія |
| 2023-02-03 | Таммека | - | Вапрус Пярну |
Вапрус Пярну наступні 6 матчі
| 2022-10-29 | Вапрус Пярну | - | Левадія |
| 2022-11-06 | Курессаре | - | Вапрус Пярну |
| 2022-11-11 | Легіон | - | Вапрус Пярну |
| 2023-01-20 | Вапрус Пярну | - | Калев Таллінн |
| 2023-01-28 | Вапрус Пярну | - | Легіон |
| 2023-02-03 | Таммека | - | Вапрус Пярну |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.42 | 4.40 | 5.25 |
| Ймовірність | 75% | 10% | 15% |
| 1 @ 1.42 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.13 | 2.60 |
| Ймовірність | 83% | 17% |
| 1X @ 1.13 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 5.49 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.12 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.55 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.65 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.65 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.15 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.60 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-22 16:00. На даний момент можливі зміни!