В.Ліга 1 - В'єтнам
пʼятниця, 22.06.2018
12:00
12:00

Тхан Куангнінь

Кханьхоа
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Cam Pha |
| В гостях: | Ня Транг |
| Відстань: | 995.6 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.80 | 5.25 | 1 | 1.12 | 2.30 | |||
| 42% | 26% | 32% | 1.53 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.26 | 3.50 | 1.60 | 2.20 | 2.40 | 1.50 | ||||||
| 65% | 35% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2018-04-13 | Кханьхоа | 1 - 0 | Тхан Куангнінь |
| 2017-06-28 | Тхан Куангнінь | 2 - 1 | Кханьхоа |
| 2017-02-12 | Кханьхоа | 0 - 3 | Тхан Куангнінь |
| 2016-09-18 | Кханьхоа | 3 - 1 | Тхан Куангнінь |
| 2016-02-21 | Тхан Куангнінь | 1 - 2 | Кханьхоа |
| 2015-09-01 | Кханьхоа | 0 - 5 | Тхан Куангнінь |
| 2015-04-25 | Тхан Куангнінь | 3 - 3 | Кханьхоа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 3 | 6 | 6 | 3 | |
| 43% | 14% | 43% | 86% | 86% | 43% |
Тхан Куангнінь останні 12 матчі
| 2018-06-17 | Намдінь | 1 - 1 | Тхан Куангнінь |
| 2018-06-13 | Ханой ФК | 4 - 1 | Тхан Куангнінь |
| 2018-06-09 | Тхан Куангнінь | 3 - 0 | Зялай |
| 2018-06-03 | Тхан Куангнінь | 1 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| 2018-05-30 | Хайфон | 0 - 1 | Тхан Куангнінь |
| 2018-05-25 | Тхан Куангнінь | 1 - 0 | Cong An HoChiMinh |
| 2018-05-20 | Тхан Куангнінь | 1 - 3 | Тханьхоа |
| 2018-05-06 | Кантхо | 1 - 1 | Тхан Куангнінь |
| 2018-04-21 | Тхан Куангнінь | 1 - 0 | Намдінь |
| 2018-04-13 | Кханьхоа | 1 - 0 | Тхан Куангнінь |
| 2018-04-01 | Тхан Куангнінь | 3 - 0 | Куангнам |
| 2018-03-22 | Сонглам Нгеан | 2 - 2 | Тхан Куангнінь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Кханьхоа останні 12 матчі
| 2018-06-17 | Кханьхоа | 2 - 2 | Куангнам |
| 2018-06-12 | Кханьхоа | 2 - 1 | Кантхо |
| 2018-06-08 | Becamex HoChiMinh | 0 - 3 | Кханьхоа |
| 2018-06-03 | Ханой ФК | 4 - 0 | Кханьхоа |
| 2018-05-30 | Кханьхоа | 2 - 2 | Намдінь |
| 2018-05-26 | Хайфон | 3 - 0 | Кханьхоа |
| 2018-05-18 | Сайгон ФК | 1 - 1 | Кханьхоа |
| 2018-05-15 | Becamex HoChiMinh | 3 - 1 | Кханьхоа |
| 2018-05-11 | Кханьхоа | 0 - 1 | Becamex HoChiMinh |
| 2018-05-06 | Кханьхоа | 1 - 1 | Зялай |
| 2018-04-22 | Куангнам | 0 - 0 | Кханьхоа |
| 2018-04-13 | Кханьхоа | 1 - 0 | Тхан Куангнінь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 58% | 33% |
Таблиця В.Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ханой ФК | 14 | +25 | 35 |
| 2 | Тхан Куангнінь | 14 | +5 | 25 |
| 3 | Хайфон | 14 | +4 | 22 |
| 4 | Кханьхоа | 14 | 0 | 21 |
| 5 | Куангнам | 14 | +1 | 20 |
| 6 | Becamex HoChiMinh | 14 | +3 | 19 |
| 7 | Дананг | 14 | -1 | 19 |
| 8 | Тханьхоа | 14 | -1 | 19 |
| 9 | Зялай | 14 | -7 | 17 |
| 10 | Кантхо | 14 | -3 | 16 |
| 11 | Сонглам Нгеан | 14 | -2 | 14 |
| 12 | Сайгон ФК | 14 | -4 | 13 |
| 13 | Cong An HoChiMinh | 14 | -9 | 13 |
| 14 | Намдінь | 14 | -11 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Тхан Куангнінь | |
| Кханьхоа | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Тхан Куангнінь | Кханьхоа |
|---|---|---|---|
| 1 | Ханой ФК | 4 - 0 | |
| 2 | Тхан Куангнінь | - | |
| 3 | Хайфон | 3 - 0 | |
| 4 | Кханьхоа | - | |
| 5 | Куангнам | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Becamex HoChiMinh | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 7 | Дананг | 1 - 0 | |
| 8 | Тханьхоа | 1 - 3 | |
| 9 | Зялай | 3 - 0 | |
| 10 | Кантхо | ||
| 11 | Сонглам Нгеан | 0 - 1 | |
| 12 | Сайгон ФК | 1 - 1 | |
| 13 | Cong An HoChiMinh | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Намдінь | 1 - 0 |
Позиція в лізі
| Тхан Куангнінь | Кханьхоа | |
| Позиція | 2 | 4 |
| Очки | 25 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 9 |
| Очки | 16 | 8 |
Форма в лізі
| Тхан Куангнінь | Кханьхоа | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 3 |
5
6 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 1 |
2
2 3 |
Голи в лізі
| Тхан Куангнінь | Кханьхоа | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
14 |
16
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
4 |
5
9 |
Загальна статистика для В.Ліга 1
| Матчі (98) | |
| Перемоги вдома | 43% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (252) | |
| Голи за матч | 2.57 |
| Голи вдома за матч | 1.46 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 28% |
Тхан Куангнінь наступні 6 матчі
| 2018-06-26 | Зялай | - | Тхан Куангнінь |
| 2018-07-01 | Тхан Куангнінь | - | Ханой ФК |
| 2018-07-08 | Тхан Куангнінь | - | Кантхо |
| 2018-07-15 | Тханьхоа | - | Тхан Куангнінь |
| 2018-07-22 | Cong An HoChiMinh | - | Тхан Куангнінь |
| 2018-09-08 | Тхан Куангнінь | - | Хайфон |
Кханьхоа наступні 6 матчі
| 2018-06-26 | Кханьхоа | - | Becamex HoChiMinh |
| 2018-07-01 | Кантхо | - | Кханьхоа |
| 2018-07-08 | Зялай | - | Кханьхоа |
| 2018-07-14 | Кханьхоа | - | Сайгон ФК |
| 2018-07-22 | Кханьхоа | - | Хайфон |
| 2018-09-09 | Намдінь | - | Кханьхоа |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 3.80 | 5.25 |
| Ймовірність | 42% | 26% | 32% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.30 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.26 | 3.50 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.26 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.60 | 2.20 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 2.20 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.50 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.05 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-06-22 08:06. На даний момент можливі зміни!