Перший дивізіон - Ісландія
пʼятниця, 23.08.2019
21:00
21:00

Троттур

Кеплавік
1 - 3
(0 - 3, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Рейк'явік |
| В гостях: | Кефлавік |
| Відстань: | 35.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Валб'ярнарволлур |
| Вміщує: | 5 478 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 21:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.80 | 3.42 | 12 | 1.29 | 1.72 | |||
| 39% | 21% | 40% | 1.24 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.43 | 1.61 | 2.20 | 2.48 | 1.48 | ||||||
| 79% | 21% | 63% | 37% | 37% | 63% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2019-06-13 | Кеплавік | 1 - 3 | Троттур |
| 2017-08-11 | Кеплавік | 1 - 0 | Троттур |
| 2017-06-02 | Троттур | 2 - 0 | Кеплавік |
| 2013-03-27 | Троттур | 2 - 0 | Кеплавік |
| 2009-09-20 | Троттур | 2 - 2 | Кеплавік |
| 2009-06-25 | Кеплавік | 3 - 2 | Троттур |
| 2008-08-17 | Кеплавік | 5 - 0 | Троттур |
| 2008-06-01 | Троттур | 3 - 2 | Кеплавік |
| 2007-07-11 | Троттур | 0 - 1 | Кеплавік |
| 2005-08-07 | Кеплавік | 3 - 3 | Троттур |
| 2005-05-31 | Троттур | 2 - 2 | Кеплавік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 4 | 9 | 7 | 7 | |
| 36% | 27% | 36% | 82% | 64% | 64% |
Троттур останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Лейкнір | 2 - 1 | Троттур |
| 2019-08-09 | Троттур | 1 - 3 | Тор Акюрейрі |
| 2019-07-30 | Троттур | 4 - 2 | Хаукар |
| 2019-07-25 | Олафсвік | 0 - 0 | Троттур |
| 2019-07-20 | Н'ярдвік | 2 - 3 | Троттур |
| 2019-07-16 | Троттур | 0 - 1 | Гротта |
| 2019-07-11 | Афтурелдінг | 1 - 1 | Троттур |
| 2019-07-06 | Троттур | 7 - 0 | Магні |
| 2019-06-26 | Фрам | 2 - 1 | Троттур |
| 2019-06-19 | Троттур | 0 - 1 | Фйолнір |
| 2019-06-13 | Кеплавік | 1 - 3 | Троттур |
| 2019-06-07 | Троттур | 3 - 0 | Лейкнір |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 42% |
Кеплавік останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Кеплавік | 2 - 1 | Олафсвік |
| 2019-08-09 | Гротта | 4 - 3 | Кеплавік |
| 2019-07-30 | Кеплавік | 1 - 0 | Н'ярдвік |
| 2019-07-25 | Афтурелдінг | 1 - 0 | Кеплавік |
| 2019-07-21 | Фрам | 1 - 2 | Кеплавік |
| 2019-07-16 | Кеплавік | 0 - 3 | Магні |
| 2019-07-11 | Фйолнір | 1 - 1 | Кеплавік |
| 2019-07-04 | Кеплавік | 1 - 1 | Хаукар |
| 2019-06-27 | Кеплавік | 1 - 3 | Лейкнір |
| 2019-06-22 | Тор Акюрейрі | 0 - 0 | Кеплавік |
| 2019-06-17 | Олафсвік | 0 - 1 | Кеплавік |
| 2019-06-13 | Кеплавік | 1 - 3 | Троттур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 25% |
Таблиця Перший дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фйолнір | 17 | +19 | 35 |
| 2 | Тор Акюрейрі | 17 | +12 | 32 |
| 3 | Гротта | 17 | +10 | 31 |
| 4 | Лейкнір | 17 | +5 | 29 |
| 5 | Фрам | 17 | 0 | 26 |
| 6 | Кеплавік | 17 | +2 | 25 |
| 7 | Олафсвік | 17 | +3 | 24 |
| 8 | Троттур | 17 | +7 | 21 |
| 9 | Афтурелдінг | 18 | -11 | 18 |
| 10 | Хаукар | 18 | -10 | 16 |
| 11 | Магні | 17 | -22 | 16 |
| 12 | Н'ярдвік | 17 | -15 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Троттур | |
| Кеплавік | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Троттур | Кеплавік |
|---|---|---|---|
| 1 | Фйолнір | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Тор Акюрейрі | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 3 | Гротта | 0 - 1 | 4 - 3 |
| 4 | Лейкнір | 3 - 0 | |
| 5 | Фрам | 1 - 2 | |
| 6 | Кеплавік | - | |
| 7 | Олафсвік | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Троттур | - | |
| 9 | Афтурелдінг | 1 - 0 | |
| 10 | Хаукар | 4 - 2 | |
| 11 | Магні | 7 - 0 | 1 - 3 |
| 12 | Н'ярдвік | 2 - 3 | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Троттур | Кеплавік | |
| Позиція | 8 | 6 |
| Очки | 21 | 25 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 9 | 12 |
Форма в лізі
| Троттур | Кеплавік | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
3 8 |
7
4 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 5 |
3
3 2 |
Голи в лізі
| Троттур | Кеплавік | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
26 |
24
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
12 |
10
8 |
Загальна статистика для Перший дивізіон
| Матчі (103) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (312) | |
| Голи за матч | 3.03 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 1.42 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 77% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 85% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 36% |
Троттур наступні 6 матчі
| 2019-08-30 | Фйолнір | - | Троттур |
| 2019-09-06 | Троттур | - | Фрам |
| 2019-09-14 | Магні | - | Троттур |
| 2019-09-21 | Троттур | - | Афтурелдінг |
| 2020-01-04 | Фйолнір | - | Троттур |
| 2020-01-19 | КР Рейк'явік | - | Троттур |
Кеплавік наступні 6 матчі
| 2019-08-31 | Кеплавік | - | Тор Акюрейрі |
| 2019-09-05 | Лейкнір | - | Кеплавік |
| 2019-09-14 | Хаукар | - | Кеплавік |
| 2019-09-21 | Кеплавік | - | Фйолнір |
| 2020-02-15 | Фрам | - | Кеплавік |
| 2020-02-23 | Кеплавік | - | Вікінгур Р. |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.80 | 3.42 |
| Ймовірність | 39% | 21% | 40% |
| 12 @ 1.24 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.72 |
| Ймовірність | 49% | 51% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.43 | |
| Ймовірність | 79% | 21% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 63% | 37% | |
| Більше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.48 | 1.48 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.48 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.43 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-23 20:01. На даний момент можливі зміни!