Клубні товариські матчі
середа, 11.07.2018
16:00
Тун
(Швейцарія)
К'яссо
(Швейцарія)
3 - 2
(2 - 0, 1 - 2)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Тун |
| В гостях: |
К'яссо |
| Відстань: |
148.9 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Arena Thun
(Тун / Швц)
|
| Вміщує: |
10 000 (7 600) |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
16:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.22 |
5.75 |
8.25 |
1 |
|
|
|
1.06 |
3.80 |
| 43% |
31% |
26% |
1.22 |
|
|
|
78% |
22% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.25 |
|
|
|
1.40 |
2.70 |
|
|
|
2.05 |
1.70 |
| 83% |
17% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
44% |
56% |
Останні 1 прямі зустрічі
|
2017-07-15 |
Тун
|
5 - 1 |
К'яссо
|
Тун останні 12 матчі
|
2018-07-07 |
Тун
|
1 - 0 |
Віль
|
|
2018-07-07 |
Тун
|
2 - 3 |
Арау
|
|
2018-06-29 |
Тун
|
3 - 0 |
Рапперсвіль
|
|
2018-06-23 |
Тун
|
1 - 2 |
Ксамакс
|
|
2018-06-16 |
Тун
|
2 - 1 |
Шаффхаузен
|
|
2018-05-19 |
Тун
|
1 - 4 |
Сьон
|
|
2018-05-13 |
Лозанна
|
0 - 3 |
Тун
|
|
2018-05-09 |
Тун
|
0 - 1 |
Цюрих
|
|
2018-05-06 |
Тун
|
2 - 1 |
Грассхопперс
|
|
2018-04-29 |
Базель
|
6 - 1 |
Тун
|
|
2018-04-21 |
Санкт-Галлен
|
0 - 1 |
Тун
|
|
2018-04-18 |
Тун
|
2 - 2 |
Янг Бойз
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
9 |
9 |
4 |
| 50% |
8% |
42% |
|
75% |
75% |
33% |
К'яссо останні 12 матчі
|
2018-06-30 |
Лугано
|
4 - 0 |
К'яссо
|
|
2018-06-27 |
К'яссо
|
0 - 4 |
Сьон
|
|
2018-05-21 |
К'яссо
|
3 - 0 |
Волен
|
|
2018-05-18 |
Вадуц
|
5 - 2 |
К'яссо
|
|
2018-05-13 |
К'яссо
|
0 - 1 |
Рапперсвіль
|
|
2018-05-09 |
Вінтертур
|
2 - 1 |
К'яссо
|
|
2018-05-06 |
К'яссо
|
2 - 0 |
Шаффхаузен
|
|
2018-04-30 |
Ксамакс
|
1 - 0 |
К'яссо
|
|
2018-04-22 |
К'яссо
|
0 - 2 |
Арау
|
|
2018-04-19 |
Віль
|
1 - 0 |
К'яссо
|
|
2018-04-15 |
К'яссо
|
2 - 1 |
Серветт
|
|
2018-04-07 |
Волен
|
3 - 4 |
К'яссо
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
8 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
0% |
67% |
|
75% |
58% |
33% |
Тун наступні 6 матчі
|
2018-07-14 |
Тун
|
- |
Стад Ньйон
|
|
2018-07-22 |
Цюрих
|
- |
Тун
|
|
2018-07-29 |
Тун
|
- |
Люцерн
|
|
2018-08-05 |
Санкт-Галлен
|
- |
Тун
|
|
2018-08-11 |
Ксамакс
|
- |
Тун
|
|
2018-08-26 |
Тун
|
- |
Лугано
|
К'яссо наступні 6 матчі
|
2018-07-15 |
Аталанта
|
- |
К'яссо
|
|
2018-07-22 |
К'яссо
|
- |
Вадуц
|
|
2018-07-28 |
К'яссо
|
- |
Серветт
|
|
2018-08-04 |
Лозанна
|
- |
К'яссо
|
|
2018-08-10 |
К'яссо
|
- |
Шаффхаузен
|
|
2018-08-25 |
Арау
|
- |
К'яссо
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
1.22 |
5.75 |
8.25 |
| Ймовірність |
43% |
31% |
26% |
|
1 @ 1.22 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.06 |
3.80 |
| Ймовірність |
78% |
22% |
|
1X @ 1.06 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.12 |
5.25 |
| Ймовірність |
|
83% |
17% |
|
Більше 1.5 @ 1.12 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.40 |
2.70 |
| Ймовірність |
|
65% |
35% |
|
Більше 2.5 @ 1.40 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.05 |
1.70 |
| Ймовірність |
|
44% |
56% |
|
Менше 3.5 @ 1.70 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.83 |
1.87 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Так @ 1.83 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-07-11 12:01. На даний момент можливі зміни!