Джей-Ліга Дивізіон 2 - Японія
субота, 27.08.2022
11:00
11:00

Токусіма

Ренова Ямагучі
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Токусіма |
| В гостях: | Ямагучі |
| Відстань: | 284.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Naruto (Наруто) |
| Вміщує: | 20 441 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.40 | 5.00 | 1X | 1.16 | 1.90 | |||
| 32% | 45% | 23% | 1.16 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 61% | 39% | 36% | 64% | 21% | 79% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2022-03-30 | Ренова Ямагучі | 0 - 0 | Токусіма |
| 2020-10-21 | Ренова Ямагучі | 0 - 3 | Токусіма |
| 2020-07-15 | Токусіма | 4 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2019-11-24 | Токусіма | 3 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2019-04-03 | Ренова Ямагучі | 1 - 2 | Токусіма |
| 2018-08-12 | Ренова Ямагучі | 2 - 2 | Токусіма |
| 2018-06-16 | Токусіма | 1 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2017-08-20 | Токусіма | 5 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2017-04-08 | Ренова Ямагучі | 1 - 1 | Токусіма |
| 2016-10-16 | Ренова Ямагучі | 2 - 1 | Токусіма |
| 2016-04-17 | Токусіма | 1 - 1 | Ренова Ямагучі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 2 | 10 | 8 | 3 | |
| 45% | 36% | 18% | 91% | 73% | 27% |
Токусіма останні 12 матчі
| 2022-08-24 | Токіо Верді | 0 - 1 | Токусіма |
| 2022-08-20 | Чіба | 0 - 0 | Токусіма |
| 2022-08-14 | Токусіма | 2 - 2 | Ойта Трініта |
| 2022-08-06 | Альбірекс Ніїгата | 2 - 2 | Токусіма |
| 2022-07-30 | Точігі | 1 - 1 | Токусіма |
| 2022-07-23 | Токусіма | 0 - 0 | Рюкю |
| 2022-07-10 | Токусіма | 1 - 1 | Йокогама |
| 2022-07-06 | Роасо Кумамото | 1 - 1 | Токусіма |
| 2022-07-02 | Канадзава | 0 - 1 | Токусіма |
| 2022-06-26 | Токусіма | 1 - 0 | Thespa Gunma |
| 2022-06-22 | Касіва | 2 - 1 | Токусіма |
| 2022-06-18 | Грулья Моріока | 1 - 0 | Токусіма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 58% | 17% | 50% | 25% | 17% |
Ренова Ямагучі останні 12 матчі
| 2022-08-20 | Ренова Ямагучі | 1 - 0 | Міто |
| 2022-08-13 | Окаяма | 3 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2022-08-06 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Монтедіо Ямагата |
| 2022-07-30 | Ренова Ямагучі | 2 - 2 | Вегалта Сендай |
| 2022-07-23 | Точігі | 2 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2022-07-18 | Роасо Кумамото | 1 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2022-07-10 | Ренова Ямагучі | 1 - 3 | Альбірекс Ніїгата |
| 2022-07-06 | Ренова Ямагучі | 0 - 0 | Ойта Трініта |
| 2022-07-02 | Блаубліц | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2022-06-26 | Ренова Ямагучі | 2 - 1 | Кофу |
| 2022-06-22 | Вісел Кобе | 2 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2022-06-18 | Токіо Верді | 3 - 0 | Ренова Ямагучі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 7 | 7 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 58% | 58% | 25% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йокогама | 32 | +15 | 63 |
| 2 | Альбірекс Ніїгата | 32 | +27 | 62 |
| 3 | Вегалта Сендай | 32 | +18 | 55 |
| 4 | Окаяма | 31 | +12 | 51 |
| 5 | Мачіда | 32 | +10 | 49 |
| 6 | Роасо Кумамото | 32 | +3 | 48 |
| 7 | В-Варен Нагасакі | 31 | +5 | 47 |
| 8 | Монтедіо Ямагата | 31 | +13 | 46 |
| 9 | Ойта Трініта | 32 | +7 | 46 |
| 10 | Чіба | 32 | +1 | 43 |
| 11 | Міто | 31 | +4 | 42 |
| 12 | Токусіма | 32 | +8 | 41 |
| 13 | Токіо Верді | 31 | +2 | 41 |
| 14 | Кофу | 32 | 0 | 41 |
| 15 | Точігі | 32 | -6 | 38 |
| 16 | Блаубліц | 32 | -14 | 36 |
| 17 | Ренова Ямагучі | 32 | -7 | 35 |
| 18 | Канадзава | 31 | -17 | 35 |
| 19 | Омія Ардія | 32 | -17 | 31 |
| 20 | Thespa Gunma | 32 | -16 | 30 |
| 21 | Грулья Моріока | 32 | -29 | 30 |
| 22 | Рюкю | 32 | -19 | 28 |
Хронологія матчів у лізі
| Токусіма | |
| Ренова Ямагучі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Токусіма | Ренова Ямагучі |
|---|---|---|---|
| 1 | Йокогама | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Альбірекс Ніїгата | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Вегалта Сендай | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Окаяма | 3 - 2 | |
| 5 | Мачіда | ||
| 6 | Роасо Кумамото | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | В-Варен Нагасакі | 0 - 0 | |
| 8 | Монтедіо Ямагата | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 9 | Ойта Трініта | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Чіба | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Міто | 3 - 2 | |
| 12 | Токусіма | - | |
| 13 | Токіо Верді | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 14 | Кофу | 1 - 1 | |
| 15 | Точігі | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Блаубліц | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Ренова Ямагучі | - | |
| 18 | Канадзава | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | Омія Ардія | ||
| 20 | Thespa Gunma | 1 - 0 | |
| 21 | Грулья Моріока | 5 - 0 | 0 - 0 |
| 22 | Рюкю | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Токусіма | Ренова Ямагучі | |
| Позиція | 12 | 17 |
| Очки | 41 | 35 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 22 |
| Очки | 19 | 7 |
Форма в лізі
| Токусіма | Ренова Ямагучі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
20 5 |
9
8 15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
10 2 |
1
4 10 |
Голи в лізі
| Токусіма | Ренова Ямагучі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
33
25 |
33
40 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
11 |
10
22 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 2
| Матчі (349) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (859) | |
| Голи за матч | 2.46 |
| Голи вдома за матч | 1.28 |
| Голи в гостях за матч | 1.18 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 24% |
Токусіма наступні 6 матчі
| 2022-09-03 | Токусіма | - | Кофу |
| 2022-09-10 | Блаубліц | - | Токусіма |
| 2022-09-14 | Токусіма | - | Окаяма |
| 2022-09-18 | Вегалта Сендай | - | Токусіма |
| 2022-09-25 | Токусіма | - | Міто |
| 2022-10-01 | Токусіма | - | Мачіда |
Ренова Ямагучі наступні 6 матчі
| 2022-09-03 | Ренова Ямагучі | - | Йокогама |
| 2022-09-10 | Мачіда | - | Ренова Ямагучі |
| 2022-09-14 | Ренова Ямагучі | - | Канадзава |
| 2022-09-18 | Рюкю | - | Ренова Ямагучі |
| 2022-09-24 | Thespa Gunma | - | Ренова Ямагучі |
| 2022-10-02 | Ренова Ямагучі | - | Грулья Моріока |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.40 | 5.00 |
| Ймовірність | 32% | 45% | 23% |
| 1X @ 1.16 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 1.90 |
| Ймовірність | 58% | 42% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-27 08:06. На даний момент можливі зміни!