Ліга Португалії 2 - Португалія
пʼятниця, 12.08.2022
18:00
18:00

Тондела

Бенфіка B
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тондела |
| В гостях: | Лісабон |
| Відстань: | 219.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ештадіу Жоау Кардозу |
| Вміщує: | 3 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.50 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.80 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.28 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 51% | 49% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2015-04-15 | Тондела | 2 - 1 | Бенфіка B |
| 2014-11-29 | Бенфіка B | 0 - 2 | Тондела |
| 2014-03-09 | Тондела | 2 - 0 | Бенфіка B |
| 2013-10-28 | Бенфіка B | 2 - 2 | Тондела |
| 2013-02-10 | Тондела | 1 - 0 | Бенфіка B |
| 2012-09-19 | Бенфіка B | 2 - 2 | Тондела |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | |
| 67% | 33% | 0% | 83% | 50% | 33% |
Тондела останні 12 матчі
| 2022-08-06 | Насьонал Мадейра | 0 - 1 | Тондела |
| 2022-07-30 | Порту | 3 - 0 | Тондела |
| 2022-07-22 | Жил Вісенте | 1 - 1 | Тондела |
| 2022-05-22 | Порту | 3 - 1 | Тондела |
| 2022-05-14 | Тондела | 2 - 2 | Боавішта |
| 2022-05-08 | Жил Вісенте | 3 - 0 | Тондела |
| 2022-05-02 | Феррейра | 1 - 1 | Тондела |
| 2022-04-24 | Тондела | 1 - 1 | Гімарайнш |
| 2022-04-20 | Мафра | 1 - 1 | Тондела |
| 2022-04-16 | Морейренсе | 2 - 0 | Тондела |
| 2022-04-09 | Тондела | 1 - 3 | Спортінг |
| 2022-04-03 | Марітіму | 1 - 3 | Тондела |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 6 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 50% | 33% |
Бенфіка B останні 12 матчі
| 2022-08-06 | Бенфіка B | 1 - 1 | Академіко Візеу |
| 2022-05-13 | Порту B | 2 - 3 | Бенфіка B |
| 2022-05-07 | Бенфіка B | 1 - 2 | Фейренсе |
| 2022-05-01 | Вілафранкенсе | 1 - 2 | Бенфіка B |
| 2022-04-24 | Бенфіка B | 1 - 2 | Академіко Візеу |
| 2022-04-17 | Ріу Аве | 2 - 1 | Бенфіка B |
| 2022-04-09 | Бенфіка B | 0 - 0 | Ештрела Амадора |
| 2022-04-02 | Мафра | 2 - 1 | Бенфіка B |
| 2022-03-20 | Бенфіка B | 2 - 3 | Лейшоеш |
| 2022-03-11 | Академіка | 3 - 4 | Бенфіка B |
| 2022-03-06 | Бенфіка B | 1 - 2 | Варзім |
| 2022-02-25 | Шавіш | 1 - 1 | Бенфіка B |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 9 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 75% | 25% |
Таблиця Ліга Португалії 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олівейренсе | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Трофенсе | 1 | +1 | 3 |
| 3 | СК Фаренсе | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Морейренсе | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Спортінг К. | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Тондела | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Академіко Візеу | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Бенфіка B | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Ештрела Амадора | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Фейренсе | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Пенафієл | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Лейшоеш | 1 | 0 | 0 |
| 13 | Б-САД | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Торреенсе | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Вілафранкенсе | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Насьонал Мадейра | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Порту B | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Мафра | 1 | -2 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Тондела | |
| Бенфіка B | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Тондела | Бенфіка B | |
| Позиція | 4 | 7 |
| Очки | 3 | 1 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 10 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Тондела | Бенфіка B | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Тондела | Бенфіка B | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
0 |
1
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Ліга Португалії 2
| Матчі (9) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (19) | |
| Голи за матч | 2.11 |
| Голи вдома за матч | 1.22 |
| Голи в гостях за матч | 0.89 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 56% |
| Більше 2.5 | 33% |
| Більше 3.5 | 22% |
Тондела наступні 6 матчі
| 2022-08-19 | Тондела | - | Спортінг К. |
| 2022-08-27 | Академіко Візеу | - | Тондела |
| 2022-09-05 | Тондела | - | Ештрела Амадора |
| 2022-09-11 | Торреенсе | - | Тондела |
| 2022-09-16 | Тондела | - | Б-САД |
| 2022-10-02 | Академіка | - | Тондела |
Бенфіка B наступні 6 матчі
| 2022-08-17 | Бенфіка B | - | Ештрела Амадора |
| 2022-08-28 | Торреенсе | - | Бенфіка B |
| 2022-09-03 | Бенфіка B | - | Лейшоеш |
| 2022-09-10 | Вілафранкенсе | - | Бенфіка B |
| 2022-09-18 | Бенфіка B | - | Спортінг К. |
| 2022-10-08 | Олівейренсе | - | Бенфіка B |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 3.50 | 3.60 |
| Ймовірність | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.80 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.95 | |
| Ймовірність | 11% | 89% | |
| Менше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-12 16:05. На даний момент можливі зміни!