Еерсте Дівізі - Нідерланди
пʼятниця, 07.10.2022
19:00
19:00

ФК Осс

МВВ Маастрихт
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Осс |
| В гостях: | Маастрихт |
| Відстань: | 102.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Heesen Yachts Stadion |
| Вміщує: | 4 700 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.80 | 2.75 | 2 | 1.40 | 1.57 | |||
| 28% | 23% | 49% | 2.75 | 36% | 64% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 92% | 8% | 77% | 23% | 45% | 55% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-05-06 | ФК Осс | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2021-12-03 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | ФК Осс |
| 2021-04-16 | ФК Осс | 2 - 2 | МВВ Маастрихт |
| 2020-09-25 | МВВ Маастрихт | 3 - 0 | ФК Осс |
| 2019-11-22 | МВВ Маастрихт | 4 - 0 | ФК Осс |
| 2019-07-26 | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | ФК Осс |
| 2019-02-08 | ФК Осс | 1 - 3 | МВВ Маастрихт |
| 2018-08-17 | МВВ Маастрихт | 0 - 2 | ФК Осс |
| 2018-04-20 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | ФК Осс |
| 2017-12-22 | ФК Осс | 1 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2017-02-06 | ФК Осс | 0 - 3 | МВВ Маастрихт |
| 2016-08-22 | МВВ Маастрихт | 3 - 0 | ФК Осс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 25% |
ФК Осс останні 12 матчі
| 2022-09-30 | Хелмонд | 1 - 2 | ФК Осс |
| 2022-09-23 | ФК Осс | 1 - 3 | Віллем ІІ |
| 2022-09-17 | Ден Босх | 4 - 1 | ФК Осс |
| 2022-09-09 | ФК Осс | 1 - 1 | Йонг Аякс |
| 2022-09-05 | Йонг ПСВ | 0 - 3 | ФК Осс |
| 2022-08-26 | ФК Осс | 1 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-08-19 | НАК Бреда | 1 - 0 | ФК Осс |
| 2022-08-12 | Алмере Сіті | 3 - 0 | ФК Осс |
| 2022-08-05 | ФК Осс | 3 - 0 | Йонг Утрехт |
| 2022-07-05 | Херенвен | 4 - 1 | ФК Осс |
| 2022-05-06 | ФК Осс | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-04-29 | НАК Бреда | 3 - 0 | ФК Осс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 9 | 3 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 75% | 25% |
МВВ Маастрихт останні 12 матчі
| 2022-09-30 | МВВ Маастрихт | 3 - 2 | Віллем ІІ |
| 2022-09-23 | Дордрехт | 1 - 2 | МВВ Маастрихт |
| 2022-09-16 | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йонг Аякс |
| 2022-09-09 | ФК Ейндховен | 5 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2022-09-04 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | Рода |
| 2022-08-29 | Хераклес | 2 - 2 | МВВ Маастрихт |
| 2022-08-19 | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Ден Гааг |
| 2022-08-15 | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | НАК Бреда |
| 2022-08-08 | Йонг АЗ Алкмар | 3 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-05-06 | ФК Осс | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-04-29 | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | Йонг Аякс |
| 2022-04-25 | Йонг ПСВ | 2 - 2 | МВВ Маастрихт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 9 | 8 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 75% | 67% |
Таблиця Еерсте Дівізі
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 9 | +14 | 22 |
| 2 | Зволле | 9 | +13 | 20 |
| 3 | ФК Ейндховен | 9 | +10 | 19 |
| 4 | МВВ Маастрихт | 9 | +2 | 17 |
| 5 | ВВВ Венло | 9 | +1 | 17 |
| 6 | Рода | 9 | +4 | 15 |
| 7 | Віллем ІІ | 9 | +3 | 15 |
| 8 | НАК Бреда | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Йонг АЗ Алкмар | 9 | +2 | 13 |
| 10 | Алмере Сіті | 9 | -1 | 13 |
| 11 | Йонг Аякс | 9 | +2 | 12 |
| 12 | Йонг ПСВ | 9 | -3 | 12 |
| 13 | ФК Осс | 9 | -3 | 10 |
| 14 | Телстар | 9 | -8 | 9 |
| 15 | Де Графсхап | 9 | -5 | 8 |
| 16 | Дордрехт | 9 | -5 | 8 |
| 17 | Ден Гааг | 9 | -6 | 8 |
| 18 | Хелмонд | 9 | -6 | 6 |
| 19 | Ден Босх | 9 | -7 | 6 |
| 20 | Йонг Утрехт | 9 | -8 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| ФК Осс | |
| МВВ Маастрихт | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | ФК Осс | МВВ Маастрихт |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 2 - 2 | |
| 2 | Зволле | ||
| 3 | ФК Ейндховен | 5 - 0 | |
| 4 | МВВ Маастрихт | - | |
| 5 | ВВВ Венло | 1 - 2 | |
| 6 | Рода | ||
| 7 | Віллем ІІ | 1 - 3 | |
| 8 | НАК Бреда | ||
| 9 | Йонг АЗ Алкмар | 3 - 1 | |
| 10 | Алмере Сіті | ||
| 11 | Йонг Аякс | 1 - 1 | |
| 12 | Йонг ПСВ | ||
| 13 | ФК Осс | - | |
| 14 | Телстар | ||
| 15 | Де Графсхап | ||
| 16 | Дордрехт | 1 - 2 | |
| 17 | Ден Гааг | ||
| 18 | Хелмонд | ||
| 19 | Ден Босх | ||
| 20 | Йонг Утрехт | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| ФК Осс | МВВ Маастрихт | |
| Позиція | 13 | 4 |
| Очки | 10 | 17 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 12 |
| Очки | 4 | 4 |
Форма в лізі
| ФК Осс | МВВ Маастрихт | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
1 5 |
5
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 2 |
1
1 2 |
Голи в лізі
| ФК Осс | МВВ Маастрихт | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
15 |
19
17 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
6 |
5
11 |
Загальна статистика для Еерсте Дівізі
| Матчі (90) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (277) | |
| Голи за матч | 3.08 |
| Голи вдома за матч | 1.72 |
| Голи в гостях за матч | 1.36 |
| Домашня команда забила в | 86% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 64% |
| Більше 1.5 | 88% |
| Більше 2.5 | 66% |
| Більше 3.5 | 36% |
ФК Осс наступні 6 матчі
| 2022-10-14 | ФК Ейндховен | - | ФК Осс |
| 2022-10-18 | Алмере Сіті | - | ФК Осс |
| 2022-10-21 | ФК Осс | - | Рода |
| 2022-10-28 | Де Графсхап | - | ФК Осс |
| 2022-11-04 | ФК Осс | - | Зволле |
| 2022-11-11 | ФК Осс | - | Йонг АЗ Алкмар |
МВВ Маастрихт наступні 6 матчі
| 2022-10-14 | МВВ Маастрихт | - | Йонг ПСВ |
| 2022-10-19 | Ексельсіор | - | МВВ Маастрихт |
| 2022-10-22 | МВВ Маастрихт | - | Ден Босх |
| 2022-10-28 | Зволле | - | МВВ Маастрихт |
| 2022-11-04 | МВВ Маастрихт | - | Хелмонд |
| 2022-11-14 | Йонг Утрехт | - | МВВ Маастрихт |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.80 | 2.75 |
| Ймовірність | 28% | 23% | 49% |
| 2 @ 2.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.57 |
| Ймовірність | 36% | 64% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 92% | 8% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-07 16:03. На даний момент можливі зміни!