Ліга Португалії 2 - Португалія
субота, 08.10.2022
20:30
20:30

Торреенсе

Ештрела Амадора
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Torres Vedras |
| В гостях: | Amadora |
| Відстань: | 37.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 20:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.25 | 3.10 | 12 | 1.33 | 1.61 | |||
| 36% | 32% | 32% | 1.30 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 88% | 12% | 50% | 50% | 14% | 86% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Торреенсе останні 7 матчі
| 2022-09-17 | Порту B | 2 - 0 | Торреенсе |
| 2022-09-11 | Торреенсе | 0 - 3 | Тондела |
| 2022-09-03 | Академіко Візеу | 1 - 2 | Торреенсе |
| 2022-08-28 | Торреенсе | 0 - 0 | Бенфіка B |
| 2022-08-20 | Морейренсе | 3 - 0 | Торреенсе |
| 2022-08-13 | Торреенсе | 0 - 2 | Насьонал Мадейра |
| 2022-08-06 | СК Фаренсе | 2 - 1 | Торреенсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 5 | 6 | 4 | 0 | |
| 14% | 14% | 71% | 86% | 57% | 0% |
Ештрела Амадора останні 12 матчі
| 2022-09-18 | Ештрела Амадора | 2 - 2 | Лейшоеш |
| 2022-09-12 | Ештрела Амадора | 2 - 1 | Академіко Візеу |
| 2022-09-05 | Тондела | 1 - 1 | Ештрела Амадора |
| 2022-08-28 | Ештрела Амадора | 1 - 1 | Порту B |
| 2022-08-17 | Бенфіка B | 1 - 2 | Ештрела Амадора |
| 2022-08-13 | Ештрела Амадора | 1 - 1 | СК Фаренсе |
| 2022-08-07 | Фейренсе | 1 - 1 | Ештрела Амадора |
| 2022-07-31 | Ештрела Амадора | 3 - 0 | Петру Атлетіку |
| 2022-05-15 | Ештрела Амадора | 0 - 1 | Спортінг К. |
| 2022-05-08 | Шавіш | 2 - 2 | Ештрела Амадора |
| 2022-04-30 | Ештрела Амадора | 0 - 2 | Пенафієл |
| 2022-04-23 | Каса Піа | 3 - 0 | Ештрела Амадора |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 11 | 6 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 92% | 50% | 17% |
Таблиця Ліга Португалії 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Морейренсе | 7 | +13 | 19 |
| 2 | СК Фаренсе | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Вілафранкенсе | 7 | +4 | 15 |
| 4 | Тондела | 7 | +6 | 13 |
| 5 | Порту B | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Ештрела Амадора | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Пенафієл | 7 | +2 | 10 |
| 8 | Фейренсе | 7 | +2 | 10 |
| 9 | Бенфіка B | 7 | +3 | 9 |
| 10 | Лейшоеш | 7 | +2 | 8 |
| 11 | Мафра | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Трофенсе | 7 | -7 | 7 |
| 13 | Академіко Візеу | 7 | -2 | 6 |
| 14 | Насьонал Мадейра | 7 | -6 | 6 |
| 15 | Б-САД | 8 | -4 | 5 |
| 16 | Олівейренсе | 7 | -5 | 5 |
| 17 | Спортінг К. | 7 | -8 | 5 |
| 18 | Торреенсе | 7 | -10 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Торреенсе | |
| Ештрела Амадора | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Торреенсе | Ештрела Амадора |
|---|---|---|---|
| 1 | Морейренсе | ||
| 2 | СК Фаренсе | ||
| 3 | Вілафранкенсе | ||
| 4 | Тондела | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Порту B | ||
| 6 | Ештрела Амадора | - | |
| 7 | Пенафієл | ||
| 8 | Фейренсе | 1 - 1 | |
| 9 | Бенфіка B | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 10 | Лейшоеш | ||
| 11 | Мафра | ||
| 12 | Трофенсе | ||
| 13 | Академіко Візеу | ||
| 14 | Насьонал Мадейра | 0 - 2 | |
| 15 | Б-САД | ||
| 16 | Олівейренсе | ||
| 17 | Спортінг К. | ||
| 18 | Торреенсе | - |
Позиція в лізі
| Торреенсе | Ештрела Амадора | |
| Позиція | 18 | 6 |
| Очки | 4 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 7 |
| Очки | 1 | 5 |
Форма в лізі
| Торреенсе | Ештрела Амадора | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 5 |
2
5 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
1
2 0 |
Голи в лізі
| Торреенсе | Ештрела Амадора | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
13 |
10
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
5 |
4
3 |
Загальна статистика для Ліга Португалії 2
| Матчі (64) | |
| Перемоги вдома | 34% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 34% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (173) | |
| Голи за матч | 2.70 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 75% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 28% |
Торреенсе наступні 6 матчі
| 2022-10-18 | Торреенсе | - | Б-САД |
| 2022-10-22 | Спортінг К. | - | Торреенсе |
| 2022-10-29 | Торреенсе | - | Мафра |
| 2022-11-05 | Лейшоеш | - | Торреенсе |
| 2022-11-11 | Торреенсе | - | Вілафранкенсе |
| 2022-11-20 | Торреенсе | - | Академіко Візеу |
Ештрела Амадора наступні 6 матчі
| 2022-10-15 | Ештрела Амадора | - | Спортінг К. |
| 2022-10-23 | Мафра | - | Ештрела Амадора |
| 2022-10-31 | Ештрела Амадора | - | Вілафранкенсе |
| 2022-11-06 | Б-САД | - | Ештрела Амадора |
| 2022-11-12 | Ештрела Амадора | - | Олівейренсе |
| 2022-11-20 | Ештрела Амадора | - | Бенфіка |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.25 | 3.10 |
| Ймовірність | 36% | 32% | 32% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.61 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 88% | 12% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-08 16:04. На даний момент можливі зміни!