Міжнародний кубок чемпіонів
четвер, 25.07.2019
12:30
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Лондон |
| В гостях: |
Манчестер |
| Відстань: |
261.8 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Тоттенгем Готспур Стедіум
(Лондон / Анг)
|
| Вміщує: |
62 062 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| Вдома: |
Роберто Де Цербі (Іта) |
| В гостях: |
Michael Carrick (Анг) |
| Час початку |
| Година: |
12:30 (12:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.55 |
3.40 |
2.62 |
12 |
|
|
|
1.44 |
1.50 |
| 35% |
30% |
35% |
1.30 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 77% |
23% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2019-01-13 |
Тоттенгем
|
0 - 1 |
Ман. Юнайтед
|
|
2018-08-27 |
Ман. Юнайтед
|
0 - 3 |
Тоттенгем
|
|
2018-04-21 |
Ман. Юнайтед
|
2 - 1 |
Тоттенгем
|
|
2018-01-31 |
Тоттенгем
|
2 - 0 |
Ман. Юнайтед
|
|
2017-10-28 |
Ман. Юнайтед
|
1 - 0 |
Тоттенгем
|
|
2017-05-14 |
Тоттенгем
|
2 - 1 |
Ман. Юнайтед
|
|
2016-12-11 |
Ман. Юнайтед
|
1 - 0 |
Тоттенгем
|
|
2016-04-10 |
Тоттенгем
|
3 - 0 |
Ман. Юнайтед
|
|
2015-08-08 |
Ман. Юнайтед
|
1 - 0 |
Тоттенгем
|
|
2015-03-15 |
Ман. Юнайтед
|
3 - 0 |
Тоттенгем
|
|
2014-12-28 |
Тоттенгем
|
0 - 0 |
Ман. Юнайтед
|
|
2014-01-01 |
Ман. Юнайтед
|
1 - 2 |
Тоттенгем
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
7 |
6 |
0 |
| 42% |
8% |
50% |
|
58% |
50% |
0% |
Тоттенгем останні 12 матчі
|
2019-07-21 |
Ювентус
|
2 - 3 |
Тоттенгем
|
|
2019-06-01 |
Тоттенгем
|
0 - 2 |
Ліверпуль
|
|
2019-05-12 |
Тоттенгем
|
2 - 2 |
Евертон
|
|
2019-05-08 |
Аякс
|
2 - 3 |
Тоттенгем
|
|
2019-05-04 |
Борнмут
|
1 - 0 |
Тоттенгем
|
|
2019-04-30 |
Тоттенгем
|
0 - 1 |
Аякс
|
|
2019-04-27 |
Тоттенгем
|
0 - 1 |
Вест Гем
|
|
2019-04-23 |
Тоттенгем
|
1 - 0 |
Брайтон
|
|
2019-04-20 |
Манчестер Сіті
|
1 - 0 |
Тоттенгем
|
|
2019-04-17 |
Манчестер Сіті
|
4 - 3 |
Тоттенгем
|
|
2019-04-13 |
Тоттенгем
|
4 - 0 |
Хаддерсфілд
|
|
2019-04-09 |
Тоттенгем
|
1 - 0 |
Манчестер Сіті
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
6 |
5 |
5 |
| 42% |
8% |
50% |
|
50% |
42% |
42% |
Ман. Юнайтед останні 12 матчі
|
2019-07-20 |
Ман. Юнайтед
|
1 - 0 |
Інтер
|
|
2019-07-17 |
Ман. Юнайтед
|
4 - 0 |
Лідс
|
|
2019-07-13 |
Ман. Юнайтед
|
2 - 0 |
Перт Глорі
|
|
2019-05-12 |
Ман. Юнайтед
|
0 - 2 |
Кардіфф
|
|
2019-05-05 |
Хаддерсфілд
|
1 - 1 |
Ман. Юнайтед
|
|
2019-04-28 |
Ман. Юнайтед
|
1 - 1 |
Челсі
|
|
2019-04-24 |
Ман. Юнайтед
|
0 - 2 |
Манчестер Сіті
|
|
2019-04-21 |
Евертон
|
4 - 0 |
Ман. Юнайтед
|
|
2019-04-16 |
Барселона
|
3 - 0 |
Ман. Юнайтед
|
|
2019-04-13 |
Ман. Юнайтед
|
2 - 1 |
Вест Гем
|
|
2019-04-10 |
Ман. Юнайтед
|
0 - 1 |
Барселона
|
|
2019-04-02 |
Вулвергемптон
|
2 - 1 |
Ман. Юнайтед
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
10 |
5 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
83% |
42% |
17% |
Тоттенгем наступні 6 матчі
|
2019-07-30 |
Реал Мадрид
|
- |
Тоттенгем
|
|
2019-07-31 |
Баварія Мюнхен
|
- |
Тоттенгем
|
|
2019-08-04 |
Тоттенгем
|
- |
Інтер
|
|
2019-08-10 |
Тоттенгем
|
- |
Астон Вілла
|
|
2019-08-17 |
Манчестер Сіті
|
- |
Тоттенгем
|
|
2019-08-25 |
Тоттенгем
|
- |
Ньюкасл Юнайтед
|
Ман. Юнайтед наступні 6 матчі
|
2019-07-30 |
Крістіансунн
|
- |
Ман. Юнайтед
|
|
2019-08-03 |
Ман. Юнайтед
|
- |
Мілан
|
|
2019-08-11 |
Ман. Юнайтед
|
- |
Челсі
|
|
2019-08-19 |
Вулвергемптон
|
- |
Ман. Юнайтед
|
|
2019-08-24 |
Ман. Юнайтед
|
- |
Кристал Пелес
|
|
2019-08-31 |
Саутгемптон
|
- |
Ман. Юнайтед
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.55 |
3.40 |
2.62 |
| Ймовірність |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.30 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.44 |
1.50 |
| Ймовірність |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.50 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.20 |
4.33 |
| Ймовірність |
|
77% |
23% |
|
Більше 1.5 @ 1.20 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.70 |
2.10 |
| Ймовірність |
|
55% |
45% |
|
Більше 2.5 @ 1.70 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.62 |
1.44 |
| Ймовірність |
|
34% |
66% |
|
Менше 3.5 @ 1.44 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.57 |
2.25 |
| Ймовірність |
|
60% |
40% |
|
Так @ 1.57 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-25 08:06. На даний момент можливі зміни!